TAR S19 (US) - Epizoda 1

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S19 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:38

1. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S19 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 23 čer 2014, 22:56

Cast pro novou sérii je opravdu zajímavý, ale mám k němu opět plno výtek.
- opět méně F/F týmů (přijde mi, že si produkce v S17 řekla, že potřebují F/F vítěze a když viděli v S18, že to jde i se 2 týmama, tak si řekli, že už jich může být i méně) pro mě by bylo perfektní 12 týmů - 4 M/M, 4 M/F a 4 F/F.
+/- asi od Anity a Arthura v S13 konečně starý tým. Wow, to se přecenili. Už nedávají šanci ani starým? Zapomněla na Mereditha a Gretchen? Fran a Barryho?
- zase méně normálních lidí a takový ti protekční hráči (2 vítězové Survivora, 1 fotbalista s manželkou, 2 olympionici a 1 rekordman v jachtingu), to je pro mně více než dost.
Ale když opomenu tohle tak je každý tým opravdu zajímavý něčím.

Nemohl jsem uvěřit tomu, co se stalo Kaylani a Lise, opravdu jsem si myslel, že jedou domů a to mi byly sympatické (ach ty F/F týmy, moje slabost) Je to jako z telenovely! :lol: Ne, ale vážně tohle bych dal na 1. místo v žebříčku Největších klikařů v TAR. Jenom to, že se s Hazardem udrželi pro mě bylo překvapení, ale jsem opravdu rád, že produkce dala 1. etapu nevyřazovací. Docela by mě mrzelo, kdyby odešel tým kvůli tomu, že nenašel první deštník. (Nemusím tyhle penalizace v 1. úkolů - v S15 bylo vyřazení Erica a Lisy vrchl, Automatic U-Turn Amandy a Krise se mi taky nelíbil.) Tohle je možná trochu lehčí a je dobře, že také nechtějí, aby někdo kvůli jedné chybě vypadl první prakticky bez šance na návrat. Docela doufám v holčičí alianci Liz a Marie s Kaylani a Lisou. Sympatičtí mi jsou i Bill a Cathi.
Proč já vždycky fandím slabým outsiderům v závodě? :lol:
Ne, docela fandím i Ethanovi a Jenně (hlavně protože jsem je měl oba rád v Survivor, ti nejsou tak slabí, i když ukázka na další díl mě děsí)

Už teď mi docela vadí ty dva bankéři nebo co a nemusím Amani a Marcuse. Docela dobří by mohli být Andy a Tommy, uvidím komu budu fandit, ale holky jsou u mě jistý.
Myslím, že Erniemu a Cindy se bude Express Pass hodit, zvlášť s dvojitou eliminací, to bude šílený. Bohužel to uvidím, až ve čtvrtek. :D
Přílohy
10445912_479689582175199_2259134625798083123_n.jpg
Nejdřív jsem nevěděl, koho mi připomíná Jennifer. Už vím. :D
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S19 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod sirek » 21 srp 2015, 19:00

Tak zatím mám z prvního dílu docela dobré pocity.
Přesto mám ale několik výhrad:
Nevím, ale chyběla mi taková ta epičnost z prvního dílu minulé série. Na začátek série mi to přišlo takový... nijaký. Prostě jako obyčejná epizoda. Také týmy se mi moc nelíbí. Skoro všichni jsou slavní a to se mi nelíbí. Také je tu málo ženských týmů, pouze dva. Tak snad se aspoň udrží dlouho. A ještě mi tady chyběla Objížďka :/
Jinak to ale není tak špatné. Jsem rád, že vidím starý tým. Taky se mi líbil Hazard, bylo to lepší než automatické vyřazení, nebo automatická zpátečka. Zátaras byl dobrý a zamíchal pořadí, s týmem který vyhrál Expres Pass jsem spokojen ^^
Celkově jsou zatím pocity dobré, avšak ne tak moc, jako u předešlých dvou sérií.
Jinak, takové štěstí, které měly Kaylani a Lisa s tím pasem, se hned tak nevidí. Fakt jsem si myslel, že jsou v háji :O


Zpět na „The Amazing Race S19 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti