TAR S19 (US) - Epizoda 5

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S19 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:39

5. epizoda

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S19 (US) - Epizoda 5

Příspěvekod sirek » 22 srp 2015, 16:24

Poslední dvě epizody mě vážně nebavily. Nelétalo se tam a proto týmy neměly téměř žádnou šanci dohnat ztrátu. Navíc, v tomto kole ZASE nebyla Objížďka, na které mohly Liz s Marií klidně dohnat ostatní. Zátarasy byly lehké a nudné, jen tři týmy se musely vracet, aby mohly poskládat tu věc. Celý tento díl byl nudný, ještě víc než předchozí, kde se aspoň cestovalo po vodě, což není tak často. Tady sice byli sloni, ale ani ti mě nijak extra nezaujali. Jediná šance, kde se mohly týmy předbíhat byla pomocí taxíků, ale to stejně musely být týmy někde kousek za sebou. Když Liz a Marie vyrážely s více než hodinovou ztrátou na Billa s Cathi a ještě musely splnit retardér, bylo pak jasně, že to nemohou dohnat. :cry:
Tahle série mě celkově moc nebaví. Není špatná, týmy jsou docela zajímavé, ale... Už ve dvou dílech chyběly Objížďky. Ženské týmy byly pouze dva a už vypadly. Ze všech sérií, které jsem viděl (15 - 18), je tahle asi nejhorší. Není vyloženě špatná, ale je nejhorší...
Jediný tým, kterému hodně fandím je Bill s Cathi. Pak ještě možná trochu Justinovi s Jennifer a Erniemu se Cindy.


Zpět na „The Amazing Race S19 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů