TAR S19 (US) - Epizoda 7

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S19 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:39

7. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S19 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod honzavohralik » 27 čer 2014, 23:11

Justin a Jennifer! :hungry: Neuvěřitelně mi lezli na nervy. Je pravda, že oproti některým týmům, které jsem nesnášel (Brent a Caite, Rob a Kimberly, Hayden a Aaron, Margie a Luke...) byli slabším odvarem, ale i tak mi byli neuvěřitelně nesympatičtí a jakkoliv dobrý výkon můj názor nedokázal změnit. Jennifer je pro mě takový ten typ černošky, které by se do RS nejradši neměli pouštět (v Survivor by už se strhla hádka a byla by první vyloučená).

Nejhloupější použití U-Turn v historii? Jako kam se tohle hrabe na Kenta a Vyxsin/Lanceho a Keri? Vidí je odcházet od U-Turn a ten idiot s anglickým přízvukem, který mu nic nerozumím si myslí, že to nenašli. No to je jedno, prostě jsou Laurence a Zac hlupáci. Vážně mě to naštvalo, U-Turn je něco, na co se těším neuvěřitelně moc a pak ho použijí 1x a na špatný tým. Nepochopil jsem např. Ernieho a Cindy, kteří taky hloupě nepoužili U-Turn na Andyho a Tommyho. Jsem rád, že jim to ti dva na Pit Stop aspoň v běhu do cíle vrátili. (Nějak nemám už rád Ernieho a Cindy, řekl bych, že Cindy je mi moc nesympatická.)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S19 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti