TAR S19 (US) - Epizoda 9

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S19 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:40

9. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S19 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod honzavohralik » 29 čer 2014, 21:13

Nesnáším "To Be Continued" :D Ještě že si můžu pustit další díl, ale to se mi už nechce. Strašně se mi líbila tahle etapa, ale myslím, že na konci její druhé polovinu budu zklamaný, protože zatím jsou pozadu 2 moje oblíbené týmy - Andy a Tommy a Bill a Cathi. No, uvidíme jestli někde doženou čas, ale jelikož je i další etapa v Brusel tak nevím nevím. Pokaždé doufám, že by Bill a Cathi mohli vyhrát etapu a ono nic. Po Fran a Barrym ten úspěch pro starý tým vyhrát ještě nikdo nezopakoval, což je škoda, protože momentálně, tak jak jsem si přál, aby vyhrál ženský tým, si přeju výhru starého týmu, protože takhle jsou nejstarší Chip a Kim, kterým bylo něco okolo 45 v S5 ne? Ale oni dělají tak strašně moc chyb, že je to nemožný, i to že se udrželi. Jenom, když si vzpomenu na první etapu. Každopádně jsem strašně rád, že dali na začátek závodu nevyřazovací kolo. Zatím bylo 2x a vždy zachránilo tým, kterému jsem nakonec fandil a který se tak předvedl. (S15 Maria a Tiffany a nyní tihle dva. Pokud teda nepočítám S18, kdy byla dvojitá etapa, jinak mohli jít Jet a Cord - škoda)

V téhle sérii se mi po zpackaném Unfinished Bussiness opravdu líbí vše - úkoly, nové země a i cast! I když je pravda, že prostě vysilující fyzické úkoly jaké byly na začátku už tu skoro nevidím, což je také škoda.

Taky mě překvapuje, že mám momentálně tak nějak rád všechny. Už mi přestali vadit Jeremy a Sandy a nejvíce mě iritují Ernie a Cindy a to hlavně kvůli Cindy, přijde mi, že vyšiluje pořád, za to Ernie je kliďas. Vůbec se mi k sobě nehodí a překvapuje mě, že se ještě hystericky nerozbrečela... Asi se jim moc daří.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S19 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti