TAR S19 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

2011
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S19 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:41

12. epizoda - finále

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S19 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod honzavohralik » 01 črc 2014, 11:08

Po dlouhé době zasloužení vítězové! Ernie a Cindy si pro mě to tedy zasloužili nejvíce, jen co se týče finálové trojky, protože pokud by se hrálo na zásluhy tak jsou to samozřejmě Andy a Tommy, i když zase je pravda, že z těch 6 etap, co vyhráli, vyhráli polovinu z nich kvůli "however" :mrgreen: Ono se blbě říká, kdo si co zaslouží, ale tak každý se shodne na tom, že prostě jsou lidi, u kterých i když jste jim třeba fandili, vám bylo jasné, že nemají šanci vyhrát a když vyhráli, tak jste si řekli, že si to přece jen nezaslouží tolik, jako někteří, kteří to projeli kvůli jediné chybě. (Eric a Danielle, Dan a Jordan, Kisha a Jen//nevím jestli byste souhlasili s těmihle, ale pro mě to jsou i Freddy a Kendra, Chris a Alex, TK a Rachel.)

Finále bylo upřímně docela nudné, nebavili mě úkoly a jediné oživení byli Jeremy a Sandy, kteří místo residence The Dump šli do stejnojmenného obchoďáku. Čekal jsem na další chybu Ernieho a Cindy, takže mě překvapilo, že kromě špatně GPSky se nic nestalo. Upřímně jsem to asi přál Amani a Marcusovi skoro tak stejně jako Erniemu a Cindy, protože mi byli o něco více sympatičtí, ale jsem se sérií i vítězi spokojený. Byla opravdu dobrá. Hlavně, co se týče navštívených zemí. Proto upřímně nechápu, proč se nikdo z S19 nedostal do castu S24.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S19 (US) - Epizoda 12 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 30 lis 2014, 00:50

Panama > USA

Vždycky jsem rád, když vyhrají moji favorité od úplné začátku a toto je jedna z těch sérií. Ernie a Cindy mi byli sympatičtí skoro celý závod a rozhodně patří k těm párům co se v závodě objevili, kteří mě skutečně baví. výběr destinací byl také tuto sérii povedený a i některé zvraty. Dvojí eliminace! Jediné co dělá šmouhu je ten protekčně vypadají cast, který u některých jmen až bil do očí. Proč fakt, že nikdo není v S24 překvapilo i mě. Minimálně výkon Andy & Tommyho byl naprosto fenomenální. Bill a Cathi byli také velkým překvapením série.

Jinak finále mělo celkem zajímavé úkoly. Tu věc s mapou jsem očekával už od prvního momentu, co se "route info" objevil obrázek dané země, kam cestují :D Celkově povedená série
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S19 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů