TAR S20 (US) - Epizoda 6

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S20 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:51

6. epizoda

Dawe
Příspěvky: 6
Registrován: 12 led 2019, 20:08

TAR S20 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Dawe » 17 led 2019, 00:43

Epizoda, která po ukázkách vypadala hodně nadějně, ale nakonec celkem zklamala. Rachel se konečně uklidnila a tak se na ni dá i koukat :dance: . JF&D mě už podruhé nepřekvapili při ruční práci, když prohráli soutěž o FF a skončilo to pro ně dost fatálně. Roadblock tentokrát dost slabej a to samý mi přišlo i při hledání jehly v kupce sena nebo při umývání :fuck: . A na konci oceňuju práci střihačů, samozřejmě to musí být napínavý, ale myslím, že rozdíl mezi posledními a předposledními byl v řádu desítek minut, takhle to vypadalo, že tam dorazili 3 minuty po sobě. :oops: Každopádně na Afriku se dost těším:).

:idea: Rachel (od D): WOW. Dost respekt za to, že se neposrala z toho, jak to tam Dave házel a porazila svalovce z posilovny v přerovnávání balíků. Myslím, že jinak by to pro ně byl úplně jasný konec, stejně jako pro JF&D.

:down: Joey "Fitness" & Danny: Vole, když mám jako svou přezdívku slovo "Fitness", tak očekávám, že tam ty balíky budou lítat skoro samy, takhle velký zklamání a na úkor toho vypadnutí, i to k tomu patří, ale sympatičtí mi nebyli, takže nemrzí.

mountainer
Příspěvky: 16
Registrován: 14 úno 2021, 21:31

TAR S20 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod mountainer » 15 úno 2021, 18:09

Po evropské části tu máme přesun do další zajímavé země - Ažebažan, jak říkal Phil. :D Úkoly byly trochu zvláštní, hlavně ty lázně... Blonďatá Rachel stále více dokazuje, že je velmi schopnou soutěžící a přestože ten její Dave si to jistě nemyslí, je to ona, kdo je táhne dál. Bez její houževnatosti by byli dávno doma. Fitness blbečky si namazala na chleba. Ti dva vypadli zcela zaslouženě, dál je v soutěži vidět nepotřebuju.


Zpět na „The Amazing Race S20 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti