TAR S20 (US) - Epizoda 11 - FÍNÁLE

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S20 (US) - Epizoda 11 - FÍNÁLE

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:53

11. epizoda - finále

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S20 (US) - Epizoda 11 - FÍNÁLE

Příspěvekod honzavohralik » 13 črc 2014, 21:56

Jelikož jsem nekomentoval prakticky celou sérii, tak to teď nějak tak shrnu. Série se mi líbila, mám rád nějakou tu rivalitu mezi soutěžícími a občas nějakou tu hádku. Bohužel mi, ale přišlo, že tu bylo málo týmů, kterým se dalo fandit a pokud tak se daleko nedostaly.

Rachel a Dave - Jak s vítězi jsem s nimi spokojen, rozhodně si vítězství zasloužili a i když jsem jim nefandil, tak jim to přeju. No, já bych Rachel i fandil, ale Dave je tak moc arogantní tupec, až to není možný. Nelíbilo se mi jak se chová ke svojí manželce. A z jeho namyšlených keců typu "I have a skill ability in pretty much every sport." se mi občas chtělo zvracet. Dobří byli hlavně fyzicky, strategický a prostě mozek týmu byla Rachel, bez které by se podle mě Dave daleko nedostal.

Art a JJ - Ze začátku mě srali, pak jsem je začal a mít rád a pak jsem je zase nenáviděl. Vadili mi jejich bezdůvodné na/urážky a celkově odpor vůči Brendonovi a Rachel, který odůvodnili tím, že furt lezou za nima a jsou hloupí. Mně to upřímně přišlo spíš jako závist vyhraného milionu a nepřejícnost, aby získali ten další.

Brendon a Rachel - Začal jsem je mít rád, protože je neměl rád nikdo. :mrgreen: Jo, většinou fandím takovýmhle hráčům. Je pravda, že to jak se někdy chovala Rachel mi vadilo. Její hysterická hádka s Brendonem v Itálii byla docela vrchol a hodně přehnaná z její strany, ale pak už to tak strašný nebylo. :mrgreen: Těším se, až mrknu na BB a na řadu s nima.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S20 (US) - Epizoda 11 - FÍNÁLE

Příspěvekod hozu » 02 pro 2014, 12:40

Indie > Japonsko > USA

Trochu mě mrzelo, že Vanessa kvůli zranění vypadla těsně před posledním kolem. I když asi by s Ralphem nevyhráli, jelikož Rachel a Dave byli hodně rozjetí. Japonské úkoly mě však hodně bavily.

Škoda, že po jejich vypadnutí tam nezbyl žádný, aspoň částečně sympatický tým, jako v tomto případě. Rachel s Davem podali fenomenální výkon, ale hlavně kvůli Daveovi mi byl celý tým dost nesympatický. To chování bylo opravdu dost hnusné. Na chybu v cíli jsme se těšil a je možná trochu škoda, že neměla fatálnější důsledky. Celkově mě ale finální roadblock zklamal, jelikož mám radši nějaké úkoly co krásně uzavřou celý závod a ne jen nějaká místní tradice na konec.

Art a JJ mě celkem bavili stylem hry, ale také byli strašně nesympatičtí. Brendon a Rachel byli hrozní už od počátku. Ty výlevy Rachel se nedaly poslouchat a děsím se, že to budu muset slyšet ještě jednou.

Celkově mám na sérii dost podobný názor jako komentář výše. Rivalita mezi týmy byla fajn, ale favority jsem tam hledal s obtížemi.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S20 (US) - Epizoda 11 - FÍNÁLE

Příspěvekod sirek » 19 zář 2015, 15:15

Začnu Japonskem. Na začátku jsem mu nedůvěřoval, v Japonsku jsou týmy snad každou sérii a začíná to být únavné. Naštěstí mě mile překvapilo. Zátaras se mi líbil hodně, jsem rád že tvůrci vybrali podobně zábavný úkol, jako v patnácté sérii. I objížďka byla zajímavá, a celkově byl celý závod povedený. Vyřazení Ralpha a Vanessy mi nevadilo, ačkoliv jsem ji na Zátarasu trochu litoval.
Samotné finále začalo dobře, líbilo se mi ztracení Arta a JJe. I ten úkol s mrakodrapy byl dobrý a originální. Zátaras sice nebyl příliš nápaditý, ale let vrtulníky byl hezký. Naštvalo mě, že Brendon s Rachel neumí číst pravidla a jeli taxíkem -_- A navíc se ztratili :( Když dorazili Rachel a Dave do cíle, ale museli se vrátit, bylo to vážně napínavé, sledovat souboj mezi nimi a Artem s JJem. Naštěstí to zvládli. Škoda že je neporazili ještě Brendon s Rachel.
Celkově bylo tohle finále o dost lepší a zajímavější než to v předchozí sérii. S vítězi jsem spokojen (i když Dave mi místy vadil, ale Rachel byla fajn) a to stačí. :D

mountainer
Příspěvky: 16
Registrován: 14 úno 2021, 21:31

TAR S20 (US) - Epizoda 11 - FÍNÁLE

Příspěvekod mountainer » 28 úno 2021, 23:14

Finále bylo poměrně zajímavé i s nečekanou zápletkou v podobě neúspěšného prvního příchodu do cíle. Jsem ale rád, že to Rachel & Dave nakonec dali. Ne, že bych jim vysloveně fandil, ale za ty výkony po celý závod si to prostě zasloužili a přál jsem jim to i víc, než ostatním finalistům. Hlavně, že to nevyhrál "Green team" s fňuknou Rachel, která ani v tomto díle nezklamala svým bulením. Doufám, že si Brendon po závodě našel trošku normálnější a dospělejší partnerku. :)


Zpět na „The Amazing Race S20 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host