TAR S20 (US) - Epizoda 4

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S20 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:50

4. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S20 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 04 črc 2014, 17:18

Asi jsem měl pravdu, že Bopper a Mark prostě jsou David a Mary 2.0. A ne jen kvůli tomu, že jsou z Kentucky. Oni na to prostě ve všem sedí - asi se nedá říct, že by to byli geniální světáci, dělají malé chyby, které je můžou stát hru a pomohli by snad i týmu, který by je zrovnal obrátil U-Turnem. (Divím se, že ještě nejsou v alianci s Lyn a Karlyn 2.0 - asi tam nikdo podobný není a ani nikdo ochotný pomáhat i přes svou sílu jako byli Erwin a Godwin.) Prostě jsou to typičtí vesničtí dobráci, kteří nemají šanci na výhru. Ani nemůžu říct, že mě těší, že to byla nevyřazovací etapa, protože netěší.

Vážně doufám v konfrontaci mezi Vanessou a Ralphem a Brendonem a Rachel! Přijde mi, že je to na spadnutí, ale Brendon a Rachel vždy Vanessu, která jako jediná z těch čtyř mluví přímo před Rachel, aby to slyšela, ignorují. Prostě doufám v hádku (dlouho tu žádná nebyla) nebo aspoň odplatu v podobě U-Turnu! A to ze strany Brendona a Rachel, protože Vanessa a Ralph. No, on se tolik neprojevuje, tak to nebudu říkat v množném čísle. Vanessa je špína z ulice toho největšího kalibru, chová se jak nějaká šlapka z getha a myslí si, že vypadá jako hollywoodská hvězda a pak tam bude urážet Rachelinu postavu... Prostě o takovou holku bych si asi ani neopřel kolo (poté co bych ji slyšel promluvit.)

Nejvíc fandím "učitelkám" Nary a Jamie, i když nechápu tu lež, jako co je na tom, že jsou agentky. Ok, možná by na ně koukali jako na silnější týmy, ale jejich výkony jsou průměrné, takže si to nemyslím. Taky mám docela rád Brendona i Rachel, i když ona je trochu moc hysterická a zvláštní (těším se až mrknu na ně v BB). Pak mám jen pár lidí, které mám trochu rád a to jsou Art a JJ (i přes počáteční nesympatičnost) a Kerri a Stacy.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Dawe
Příspěvky: 6
Registrován: 12 led 2019, 20:08

TAR S20 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Dawe » 16 led 2019, 00:56

Pěknej díl, dost se mi líbila "šifra" v podobě mince, se kterou dost lidí mělo problém. Fast Forward celkem sranda, mám Arta a JJ radši a radši :dance: . Dost dobře vybraný Detours a Roadblocks tuhle sezónu, zdá se mi, že to je vždy trochu o trpělivosti a přesnosti, a tak to má bejt. Neříkám, že je to nějak extra těžký, ale nějakej čas to zabere a každá sekunda rozhoduje:). Přál bych si, aby další, kdo vypadli byli B&R.

:idea: Art & JJ: Respekt za tu závěrečnou scénu, sice kamarádíčkování v závodě fakt nemusím, ale tohle je pro dobrou věc!
:idea: Bopper & Mark: Drželi si dost dobrou náladu na to, že byli poslední, a tak to má bejt! Snad ještě vydrží.

:down: Rachel (od B): Opět k nasrání, divím se, že s ní Brandon ještě je a že mu to za to stají, když se při každý trochu stresový situaci posere, začne mu nadávat, jakej je to dement a rozbrečí se + jako třešničku na dortu mu řekne, že si ho nechce vzít, wtf lol okej, stačilo, doufám, že brzo zmizí :fuck:

PS:
honzavohralik píše:Source of the postVanessa je špína z ulice toho největšího kalibru, chová se jak nějaká šlapka z getha a myslí si, že vypadá jako hollywoodská hvězda a pak tam bude urážet Rachelinu postavu... Prostě o takovou holku bych si asi ani neopřel kolo (poté co bych ji slyšel promluvit.)

No, vidíš, já bych si zase neopřel kolo o Rachel a o Vanessu klidně jo :beer: 8)

mountainer
Příspěvky: 16
Registrován: 14 úno 2021, 21:31

TAR S20 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod mountainer » 15 úno 2021, 10:47

Konečně zase Evropa, na kterou se v TAR vždy těším. Přece jenom je nám to tak nějak blíž a je šance vidět místa, kde jsem třeba i byl (a v rámci Evropy je můžou poslat prakticky do kteréhokoliv státu, zatímco v Asii se neustále točí dokola ty samé, hlavně furt Čína a Indie). Itálie naplno odhalila povahu zelené Rachel (bůůů já chci zpátky do Big Brothera)...naprosto nechápu, jak s ní ten Brandon může být. Vždyť on by snad něco v hlavě mohl mít, proč má vedle sebe takové ubulené mimino? Ať tuhle sérii vyhraje kdokoliv, jen ne prosím tihle dva (Vanessa + Ralph ale taky raději ne). Trochu jsem tušil, že by mohlo jít o nevyřazovací díl, každopádně pohraničníci v cíli získali hodně plusových bodů tím pěkným gestem. Bopper s Markem mají dál mé sympatie a přestože to nejspíš nejsou kandidáti na výhru, jim bych to opravdu přál.


Zpět na „The Amazing Race S20 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů