TAR S20 (US) - Epizoda 7

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S20 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:51

7. epizoda

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S20 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod sirek » 03 zář 2015, 18:30

Tahle epizoda se mi líbila, protože Tanzánie je vážně zajímavá země. Rozhodně zajímavější než Čína a Indie, kam týmy jezdí pořád a už je to docela okoukané.
Ta hádka byla fajn, po dlouhé době se nějaká objevila. Přišla mi ale úplně zbytečná, způsobil ji Art a JJ, která měli hrozný problém s tím, že Brendon na Ralpha ukázal prostředníček. A přitom Ralph to zase tak neřešil. Jinak Vanessa je vážně blbá, začíná to být moje nejneoblíbenější účastnice celého Amazing race. A to Ralph docela ujde, jen ona je pitomá.
Čím dál míň mám v oblibě i Arta s JJem, kteří jsou podle mně dost namyšlení ("není tu silnější a chytřejší tým"), vyvolávají konflikty (hádka) a poštvávají proti sobě týmy (to, že všem řekli o tom, že Nary a Jamie neřekly své pravé povolání).
Úkoly mi ale přišly dost lehké, oba.
Jinak, od produkce mi přišlo hloupé, ukázat nejen kdo POUŽIJE U-Turn (což už jsme viděli, ačkoliv teď by bylo i tak docela jasné, na koho to Art a JJ použijí), ale i na koho bude POUŽIT. To mě docela naštvalo, protože U-Turn je mým oblíbeným prvkem ve hře a já se rád nechávám překvapit...

mountainer
Příspěvky: 16
Registrován: 14 úno 2021, 21:31

TAR S20 (US) - Epizoda 7

Příspěvekod mountainer » 19 úno 2021, 23:44

Tanzánie byla rozhodně super volba, kam namířit zbylé týmy. To je řekl bych taková destinace za odměnu, nádherná fauna i flóra, zajímavá a velmi odlišná kultura. A navíc ty úkoly opravdu nebyly nijak extrémně těžké a frustrující. Atmosféra nám poněkud zhoustla a delší dobu očekávaný konflikt mezi dvěma kravkami přišel na letišti. Čekal jsem, jestli jedna z nich bude ta rozumnější a nějak to uklidní, ale byla to čistá remíza. IQ automatické pračky, obě dvě. Nijak se neblýskli ani pohraničníci tím svým rejpáním a arogancí. Jsem rád, že agentky/učitelky nakonec nevypadly, protože to je jeden z těch aspoň trochu normálních týmů (i když úplně tolik nerozumím tomu, proč tak tvrdošíjně zapírají svou profesi).


Zpět na „The Amazing Race S20 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host