TAR S20 (US) - Epizoda 8

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S20 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 10:52

8. epizoda

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S20 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod sirek » 04 zář 2015, 17:48

Mno, tak naštěstí v minulé epizodě neukázali všechny, kteří U-Turn použili a ani všechny, na které byl použit. Ale u Arta a JJe bylo jasné, že někoho obrátí. A bylo jasné i koho.
Jinak tenhle díl mi přišel hodně nudný. Jediná změna v pořadí byla na Zátarase mezi Davem s Rachel a Bopperem a Markem. Jinak žádná. Ještě sice dohnaly Nary s Jamie Vanessu s Ralphem, ale bylo jasný, že je nepředběhnou, protože ještě musely splnit Retardér. Jejich vyřazení mě vážně mrzí. Teď v závodě zbývají jen jeden tým, kterému fandím a dva, které mají nějaké moje sympatie (Brendon a Rachel + Dave a Rachel, Bopper a Mark).

mountainer
Příspěvky: 16
Registrován: 14 úno 2021, 21:31

TAR S20 (US) - Epizoda 8

Příspěvekod mountainer » 20 úno 2021, 01:04

Tak bohužel se Tanzánie přece jen stala konečnou stanicí pro agentky. Neměly v podstatě asi moc šanci se z toho posledního místa vyhrabat. Aspoň si ještě mohly užít to safari, to musel být zážitek. Jsem rád, že i Bopper s Markem vyhráli aspoň jednu etapu. Sice bych jim to přál, ale na finále to asi nebude, už jsou tam jasně vidět fyzické limity a ostatní týmy budou rychlejší (i když většina z nich podstatně tupější).


Zpět na „The Amazing Race S20 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů