TAR S21 (US) - Epizoda 1

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S21 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 11:09

1. epizoda

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod Jean » 24 bře 2014, 14:31

Úvodem bych poznamenal, že ten úvod do série - uvedení týmů atd. - byl dost podařenej. Navíc tam nebyla zobrazená ta jízda autama na letiště, což ušetří spoustu času... 1. kolo závodu byl celkem nervák, navíc vypadnout o 15 vteřin musí hrozně naštvat. Zatím jsem si favorita nenašel, ale sympatických lidí je tam dost, tak snad se mi poštěstí příště. Čína, byla klasika - jíst nechutný jídlo bývá dobrým zvykem, ale byli i tací, kteří si fakt pochutnávali. No, vzhůru do další destinace! :dance:
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod honzavohralik » 13 črc 2014, 23:07

První díl se velmi líbil, působil strašně nově, i když vlastně nové bylo jen představovaní týmů. Dali tam více těch záběrů z jejich práce atd., ale díl i cast působil vážně dobře, bylo to hodně napínavé a celkově vypadá série slibně.

Opět mi je sympatických hodně týmů, to se ještě vyhraní. Zatím Nadiya a Natalie, Amy a Daniel, Caitlin a Brittany, ?Jaymes a James? a ?Ron a Kelley? Těmi dvěma si nejsem jistý, ale uvidíme jak se ukážou.

Hodně hodně hodně mě zklamali Amy a Daniel, když poradili Abbie a Ryanovi, kde je ta žena s obálkou. Doplatili na to sami, já bych to fakt neudělal. I když chápu, že je asi ani nenapadlo, že by mohli být první a mohli by tak přijít o šanci na 2 miliony. Doufám, že se z té chyby ponaučí. Palec nahoru za to, že stejnou chybu neudělali bych dal Nadiye a Natalie a Garymu a Willovi. :idea: Palec dolů kromě Amy a Daniela ještě Treyovi a Lexi, kteří se mohli chytře zbavit silného týmu Jaymese a Jamese (když u poradili Robovi a Sheile). :down:

To jídlo mi přišlo málo nechutný. :mrgreen: Nikdo neměl moc velký problém to sníst a oproti eating challenge v S6(maďarská polévka - zvracející Freddy a Victoria)/S7(kusy z prasete, týmy vzdávající roadblock)/S11 (Charla a Dustin zvracející z polské klobásy) je to opravdu hodně slabý.

Twist Double Your Money, mi přijde o ničem a ne moc reálný, i když je pravda, že v S19 a S20 už by Ernie a Cindy a Rachel a Dave ty 2 mega měli.
A KDE JE EXPRESS PASS????!!! To ho zrušili po 4 sériích? Neudělal díru do světa, ale přijde mi, že často zachránil daný tým. (Gary a Mallory by bez něj bojovali s Jaime a Carou o vypadnutí).
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod hozu » 03 pro 2014, 12:49

USA > Čína

Asi to bylo ripem, ale na tu epizodu se dívalo dost špatně. Strašně nepříjemná kamera. Jsem si to musel trochu zpomalit, aby to šlo sledovat.

Jsme zvědavý, jak se týmy vyprofilují, zatím jich moc sympatických není. A to už jsem si myslel, že Survivor byl dostatečná příprava se nachystat na Natalie a Nadiyu, ale ta ukřičenost se nedá poslouchat :D

Osobně myslím, že Amy s Danielem to i vychytali, že neskončili první. Jediné co Abbie a Ryan podle mého dostanou, je tak maximálně terč na záda.

Úkoly byly celkem povedené.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod sirek » 20 zář 2015, 12:38

K týmům:
Trey a Lexi - Nevím co si o nich myslet. Nevypadají špatně, ale ještě o nich nic nevím. Můj vztah k nim: Neutrální
Natalie a Nadyia - Mno, jsou ženský tým, a těm fandím vždy. Tohle bude ale asi podobna výjimka, jako Misa a Maiya v minulé sérii, akorát s těmito dvěmi to vypadá, že se v závodě udrží déle. Vadí mi na nich hlavně to, jak jsou uječené, ale celkově jsou mi dost nesympatické. Ale protože to je ženský tým, tak můj vztah k nim je asi taky zatím neutrální.
James a Abba - Nejdřív se mi nelíbili, pak jsem si je během jednoho dílu oblíbil. Navíc mě překvapili, že mohli být první, kdyby si všimli té ženské s počítadlem. Fandím jim
Josh a Brent - Nevím, ale nemám je rád. Přijdou mi neuvěřitelně hloupí, a to se v soutěži moc ještě neukázali. Nefandím jim
Amy a Daniel - Tak těmhle dvěma stoprocentně fandím. Amy vypadá silně, jsou mi sympatičtí. Akorát od Amy bylo hloupé, že řekla Abbie a Ryanovi, kde je ta ženská s počítadlem. Protože pak by určitě to kolo vyhráli.
Caitlin a Brittany - Tým, který vypadá vážně dost silně. Jsou sympatické a doufám že nevypadnou kvůli nějaké náhodě někdy brzo. Celé kolo se pohybovaly kolem třetího místa, takže fakt super.
Rob a Sheila - Nevím, nijak příliš mě neoslovili. Ale zase nemůžu říct, že bych jim nefandil
Gary a Will - Tým, který mi přijde trapný a hraje si na Charlu s Mirnou. Prostě nevím, ale nefandím jim.
Abbie a Ryan - Vypadají silně a docela jim fandím, i když mě naštvali, když předběhli Amy s Danielem :C
Jaymes a James - Těmhle dvěma docela fandím. Vypadají dost silně, a myslím že kdyby tu s tím počítadlem našli dřív, kolo by klidně mohli vyhrát.
Rob a Kelley - Tak tihle dva jsou mi strašně nesympatičtí. Štvou mě už jen jeho obarvený vlasy a vousy. Podle mě by vypadli, kdyby se nedostali na první let.

Celkově série začala dost povedeně, slaňování z mostu bylo originální a úkoly taky. I když mě naštvalo, že zase chyběla Objížďka. Ten úkol mi přijde důležitý a poslední dobou to poměrně často vynechávají...
Jinak, mě by vyřazení o patnáct vteřin dost naštvalo :/

mountainer
Příspěvky: 16
Registrován: 14 úno 2021, 21:31

TAR S21 (US) - Epizoda 1

Příspěvekod mountainer » 28 úno 2021, 23:27

Začátek 21. řady mi taky přišel velmi slibný a aspoň trošku inovativní (představování, slaňování hned po startu). Výběr soutěžících se mi zamlouvá víc, než v předešlé řadě, jsou tu zajímavé dvojice a myslím, že si favority najdu mnohem snáz. Líbí se mi Amy&Daniel, James&Abba, možná Trey&Lexi, možná Abbie&Ryan. U těch striptérů jsem se hned lekl, že to bude další vygumovaná dvojice ala Joey Fitness&Danny, ale tito vypadají sympatičtěji, tak ještě uvidíme dál. Na první pohled se mi nelíbí Srí Lanka a ti dva monstertruckeři taky nic moc. První destinace ve mně nejprve velké nadšení nevyvolala (ach jo zase Čína), ale nakonec to nebylo špatné. Jak už tu bylo zmíněno, jídlo mohlo být možná víc nechutné, protože toto zvládli všichni relativně snadno, ale asi to nechtěli hned na začátek přepálit s obtížností. Těším se na pokračování.


Zpět na „The Amazing Race S21 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti