TAR S21 (US) - Epizoda 2

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S21 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 11:09

2. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod honzavohralik » 14 črc 2014, 11:19

Neuvěřitelná škoda. Amy a Daniel a jejich odchod mě vážně mrzí, už jen kvůli tomu, že vypadli kvůli podělanýmu taxikářovi. Smířil bych se s tím lépe, kdyby vypadli kvůli jejímu handicapu, ale Amy předváděla fyzicky lepší výkon než Sarah v S10. Nesnáším, když vypadne silný tým kvůli takovéhle věci a pak tam zůstanou idioti typu Charla a Mirna v mužském provedení, který stejně budou příště. (Bože, prosím ať je nezachrání non-elimination, když Amy a Daniela nezachránila.) Myslel jsem si, že budou dobří, ale Charla a Mirna se nahradit nedají a tyhle dva se navíc stejně chovají dost k*kotsky.

Hodně se těším na U-Turn a mám takový pocit, že vítězstvím v první etapě ze sebe Abbie a Ryan udělal terč. Podle mě jim nikdo nepřeje, aby vyhráli 2 miliony, navíc jsou silným týmem, takže pokud má někdo všech pět po hromadě, mohli by to Abbie a Ryan pěkně schytat. Závist je přece jenom hodně silná věc. (viz. Rachel v minulé řadě, která už 1 milion měla). Jsem rád, že Natalie a Nadiya mají Express Pass (a taky že ho nezrušili, jak jsem si myslel v minulém díle), protože tím pádem pro ně Double U-Turn není hrozba a kdyby ho na ně někdo použil, tak leda prodělá. I když je pravda, že by je tak někdo mohl důmyslně zbavit Express Passu. Líbí se mi jejich aliance s Treyem a Lexi, ale pokud si nebudou pomáhat jako Erwin a Godwin/Lyn a Karlyn/Mary a David v S10, tak ony vlastně aliance v TARu nemají moc smysl. Dají vám leda jistotu, že ten druhý na vás zřejmě nepoužije U-Turn, pokud nebudete bojovat o poslední místo.

Fandím: Natalie a Nadiya, Trey a Lexi, Rob a Kelley
Nevadí mi: Jaymes a James, James a Abba, Caitlin a Brittany
Nemám rád: Abbie a Ryan, Josh a Brent
Nesnáším: Gary a Will
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

mountainer
Příspěvky: 16
Registrován: 14 úno 2021, 21:31

TAR S21 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod mountainer » 01 bře 2021, 11:49

Poměrně často se mi povede hned na začátku správně tipnout budoucí vítěze, ale tentokrát mi favoriti vyletěli hned ve druhé etapě. :-? Amy i přes velký handicap vypadala velmi schopně a odolně, bohužel jim to zazdil taxikář. Takže teď to vidím na Chippendales, kteří mě docela překvapili, jsou to pohodoví borci s fungujícím mozkem (což se nedalo říct o mnohých z předešlé dvacáté řady). :) Silný tým bude nejspíš i Trex&Lexi. U Abbie a Ryana moje sympatie postupně klesají a je jasné, že ostatní si na nich smlsnou u U-Turnu. Srí Lanka mi leze čím dál víc na nervy, to jejich vřískání se nedá poslouchat. Snad se brzy přesunou do Evropy, ať máme asijskou část za sebou.


Zpět na „The Amazing Race S21 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti