TAR S21 (US) - Epizoda 3

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S21 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 11:09

3. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod honzavohralik » 14 črc 2014, 20:53

Produkcí slušně posraná epizoda, být Caitlin a Brittany tak se s CBS snad budu soudit. Silný tým holek takhle díky nim vypadal jako 2 pomatený blondýnky s nulovým IQ, které se najednou ocitly zpátky na Detour, aniž by věděly jak, i když to byla chyba taxikáře, který jak Brittany prozradila je odvezl rovnou z Detour (kterou dokončily v 6. místě i před Natalie a Nadiyou a Robem a Kelley) na Pit Stop (asi už vezl jiný tým a věděl kam budou chtít), místo toho aby je vzal k U-Turnu. Phil jim řekl, že musí zpátky, protože nenašly jednu obálku, tak jely zpět na Detour, po které udělaly chybu, když nenašly U-Turn a od té chvíle to produkce promítala. Opravdu idiotsky zmatlaná epizoda, díky které vypadají Caitlin a Britanny hloupě. Navíc tam ta editace musí každému dojít, protože to nedávalo smysl.

Víc než edit produkce mě sere, že to opět přežili Gary a Will. Dost slušně mi lezou na nervy...
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod sirek » 20 zář 2015, 15:35

Ach jo. A Caitlin s Brittany jsem fandil. Proč týmy vypadávají kvůli taxikářům? Nejdřív Amy s Davidem, teď tyhle dvě. A to přišly šesté... Fakt, Indie, Indonésie a tyhle zmatené asijské země mě přestávají bavit.
Škoda že nebylo nevyřazovací kolo. Určitě bude, až přijdou poslední Gary a Will. Ty dva nesnáším, jsou fakt hrozní a štvou mě. Z týmů, které mám rád zbývají Chippendales a Abba s Jamesem. Kromě nich mám docela rád ještě Treye s Lexi, Abbie s Ryanam a pomalu si oblibuju Natalie s Nadyiou (možná za to může to, že to je poslední ženský tým v závodě). Rob a Kelley je tým, který mi nevadí, takže chci aby vypadli jen Josh a Brent s Garym a Willem.
Nejzajímavější úkol bylo asi nošení těch dvaceti talířů.
To zmiňování toho, aby týmy měly ve vlaku oči otevřené mi přišlo zbytečný, stejně by jim tu obálku dát museli.
Úkoly v Objížďce mi přišly primitivní, vzhledem k tomu že byl U-Turn. Týmy nijak moc nezdržely, takže byl U-Turn skoro zbytečný.
Celkově byla tahle epizoda asi zatím nejhorší z 21. série.

mountainer
Příspěvky: 16
Registrován: 14 úno 2021, 21:31

TAR S21 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod mountainer » 07 bře 2021, 21:45

No, já půjdu trochu proti příspěvkům výše, protože mi Caitlin s Brittany moc sympatické nebyly. To, že vypadly kvůli blbému rikšovi, je smůla, ale bohužel i k tomuhle v TAR nezřídka dochází. Jejich vypadnutí mi tedy zrovna moc nevadí. Začínám čím dál více fandit Chippendales a čím dál víc nesnášet uječené srílanské "twinnies". Stejně tak doufám, že brzo poletí samozvaní zástupci všech fanoušků TAR - Gary&Will. Jinak souhlas, že Objížďka tentokrát nic moc a nejzajímavějším úkolem byly talíře.


Zpět na „The Amazing Race S21 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů