TAR S21 (US) - Epizoda 6

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S21 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 11:10

6. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod honzavohralik » 16 črc 2014, 08:14

Natalie a Nadiya :love: Milovat tenhle tým, je málo. S Dustin a Kandice asi největší ženský villains v historii TARu. Když ukradly peníze Jamesovi a Abbovi/Abbě, tak jsem čekal a docela se bál, že by za to mohly dostat penalizaci, ale pak jsem si řekl, že to vlastně není jejich chyba, ale chyba Jamese a Abby, kteří je tam nechali ležet, tudíž by tu penalizace byla trochu nefér. I když to byla trochu náhoda, mohly se zachovat tak, že jim peníze vrátily (znám plno týmů, které by to v duchu fairplay udělaly), ale nechání si peněz považuji za vážně dobrý strategický tah, který bohužel nevyšel přesně podle jejich plánů, když si rockeři tolik vyžebrali. Těším se, že bude další U-Turn, protože to opět mezi soutěžícími docela vře. Pokud jsou Abbie a Ryan chytří, tak ho použijí na Twinnies, aby je zbavily Express Passu, což by podle mě byl chytrý krok a taky docela ojedinělý. Ještě, že James a Abba neví o těch penězích to by bylo v prdeli.

Jinak opravdu nemám rád nafoukaný Abbie a Ryana, jsem fakt rád, že rekord Rachel a Dave nezlomí ani náhodou. Bylo hezké minule vidět jak to Ryanka vzalo. :fuck: A diví se, že na ně jsou Twinnies hnusný, když o nich oni melou sračky taky. "Sri Lančanky nám nepřejou vyhrát" - Abbie, fakt pitomá. Jako chápu, že někdy jejich řev musí jít na nervy, ale ať se nediví, když oni před nima taky řeknou, že jim nepřejou se dostat na ten let atd. Taky mi vadí Josh a Brent, ne protože jsou gayové, ale protože jsou kurva afektovaní. Fandil jsem Samovi a Danovi (S15) a měl jsem rád i Dana a Jordana (Dan byl gay v S16), takže proti nim nic nemám, ale vadí mi tyhle karikatury. Josh a Brent nejsou ještě nejhorší (vadí mi spíš Brent), ale to je jich věčný "No, mi se nikdy nevzdáme, protože jsme silný, vyhodili nás z práce a my si udrželi svojí farmu, kde chováme zvířátky." To mě vytáčí a jen za tuhle epizodu to řekli tak 5x. Jejich příběh je na natočení hollywoodskýho dojáku...

Mrzí mě vyřazení Roba a Kelley, byli poměrně silný tým, nebo spíš zvláštní, který si prostě šel svou cestou a doplatil na to. I když jejich umístění opravdu nebyla žádná sláva.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S21 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů