TAR S21 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

2012
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S21 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 11:12

11. epizoda - finále

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod honzavohralik » 18 črc 2014, 10:08

Včera jsem byl tak naštvanej, že jsem se shrnutím epizody počkal, jinak by ji někdo musel vycenzurovat.

Nejhorší vítězný tým v historii? Ano. Nechápu jak někdo může říct, že si výhru nezasloužili Freddy a Kendra, BJ a Tyler, Eric a Danielle, Dan a Jordan, Kisha a Jen... Protože po tomhle už snad může každý vyslovit jen jedno jméno. Josh a Brent. Nemůžu tomu uvěřit, je to jako v S12 kvůli podělanýmu Roadblocku vyhrají šprťáčci z farmy, který nedosáhli na lepší místo, než 3 a když to tak shrneme, tak je zachránili prakticky 2 etapy (jednou do toho zasáhl ztracený pas) jako BJe a Tylera, ale ty dokázali vyhrát víc etap.
Jen se koukněme na jejich umístění, pro mě je to tragédie.
Leg 1: 7 z 11
Leg 2: 5 z 10
Leg 3: 5 z 9
Leg 4: 4 z 8
Leg 5: 7 z 7 (nevyřazovací)
Leg 6: 6 z 7
Leg 7: 5 z 6 (nevyřazovací, nebyli schopni udělat Detour měli 4 hodinovou penalizaci a nebyli poslední díky ztrátě pasu Jamese a Abby, jinak by je zachránilo už druhé nevyřazování)
Leg 8: 5 z 6 (James a Abba je nedohnali, protože se neúspěšně snažili hledat pas)
Leg 9: 4 z 5
Leg 10: 3 z 4Na
Leg 11: 3 z 4
Leg 12: 1 z 3 - vítězové

BYLI 6X ZA SEBOU PŘEDPOSLEDNÍ A JEDNOU POSLEDNÍ!!!! No, tak super CBS má další hollywoodský trhák, kdy vyhráli milion a zachránili svoji farmu a svoje kozičky, což tam melou snad každou epizodu. Nenávidím je. :fuck:

Uznám, že NaNa si za vypadnutí mohla sama, když je 2x dohnala, ale s jejich vítězstvím se vyrovnám těžko. Navíc je zase nefér, že byla Finish Line v místě, kde bydlelo několik týmů (Twinnies, Josh a Brent), myslím, že v USA je dost míst na to, aby se to nestalo.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 07 pro 2014, 12:48

Francie > USA

Já jsem s vítězi celkem spokojen, tedy byl jsem dokud jsem si zase nepřečetl o nějaké té protekci v této sérii. Přesto i přes ty tragické výkony, pro mě byli zajímavější vítězové. Neříkám, že ta trojaliance by si to nezasloužila, ale děsně mě nebavila. Nathalia a Nadiya byly otravné hned v prvním momentě co promluvily. Chippendales se taky moc nedali poslouchat a Trey s Lexi mi přišli jako každý druhý pár v závodě. Jediné co se mi skutečně líbilo, byl jejich tah s U-turn, který se opravdu hodně povedl.

Mám rád, když se závěrečný úkol trochu ohlíží zpátky za závodem, ale tady jsem měl pocit, že to bylo poměrně obtížné. Osobně se mi ta myšlenka pozdravů a loučení líbila a doufám, že to přetrvá i u dalších sérií, ale aby si to někdo pamatoval mi přišlo trochu extrémní. Potom se nelze divit, že skutečně mohl vyhrát kdokoliv.

Jinak opět to byla řada s několika vcelku dobrými tahy a zvraty, ale ve výsledku s dost nudnými týmy. Tentokrát jsem opravdu neměl tendenci fandit nikomu.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S21 (US) - Epizoda 11 - FINÁLE

Příspěvekod sirek » 24 zář 2015, 19:08

Počkat. Jako vážně? Vážně vyhráli ti dva? Myslel jsem si, že Dan a Jordan si výhru nezasloužili. Ale kam se hrabou na tyhle dva. Tohle je snad nejnezaslouženější výhra v historii TAR. Podle mně se do finále měli spíš dostat Abbie s Ryanam, U-Turn měli Jaymes a James dát na Joshe a Brenta. Jediná věc, ve které byli dobří, byly jazyky. Kdyby Joshovi tolik nešly, rozhodně by nevyhráli. Podle mně si výhru spíš zasloužili Trey a Lexi nebo i Jaymes a James. Fakt mi těch dvou týmů pak bylo líto, protože oni rozhodně něco dělali po celý závod, Josh a Brent stěží procházeli etapami a postupovali na úkor smůly ostatních týmů (James a Abba, Abbie a Ryan, Natalie a Nadyia nebo Rob a Kelley). Pro mně jsou jeden z nejotravnějších týmů co jsem viděl (společně asi s Brentem a Katie z TAR 16) a vážně si tu výhru nezasloužili.

Úkoly ve finále byly docela zajímavé. Zátaras nebyl špatný, akorát jsem myslel, že týmy budou se svěrací kazajkou víc zápasit. Roznáška pizzy byla nudná, úkol u OSN nebyl špatný. Obvykle mám rád úkoly na paměť a na to, co se dělo v závodě, tohle mi ale přišlo až moc těžké. Povedené byly ale zajímavé a epické záběry.

Celkově ale je pro mně série jedna z lepších. Líbila se mi aliance, zvraty, ani úkoly nebyly špatné. Celá série fakt byla dobrá, jen vítězové mi ji trochu zkazili.


Zpět na „The Amazing Race S21 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti