TAR S22 (US) - Epizoda 3

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S22 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 11:14

3. epizoda

Falanga
Příspěvky: 11
Registrován: 27 bře 2014, 16:33

Re: TAR S22 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Falanga » 27 bře 2014, 16:39

Táty se synem je mi opravdu líto, ale líbí se mi, že to nevzdali hned a vyhráli alespoň jednu etapu :idea:

Spolu s nimi fandím ještě Youtube týmu a možná dám šanci i Asiatkám, uvidíme, co bude dál.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S22 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod honzavohralik » 18 črc 2014, 23:35

Vážně nesnáším dvojitý etapy, ale teď už další epizodu asi nedám.

Myslím, že CBS musí být , když mají další srdceryvný příběh skoro v hollywoodském stylu do sbírky. Je pravda, že Dave a Connora je mi kvůli rakovině a té noze líto. Takže je to tisíckrát lepší, než Josh a Brent "musíme vyhrát a zachránit svou farmu, odešli jsme z města...BLABLABLA" a pár dalších adeptů. V min. sérii to bylo nejvýraznější. Co mi vadí je, kolik času zaplácla produkce Davem a Connorem. Ano, je to důležitá událost v této epizodě, ale vážně nemusím brečící lidi, zvlášť ty co brečí bez důvodně. Dave má důvod, ale stejně brečí na můj vkus až moc. Rozbrečel se i když řekl, že on a jeho syn měli rakovinu, většina lidí po tom, co se uzdraví a jsou zase šťastní nebrečí. Tohle nebudu rozpitvávat. Ano, je to něco, co jsem nezažil, ale prostě mi vadí, že Dave brečí, i když je to zatím asi nejvážnější zranění v TARu.

Docela mě zklamali John a Jessica z Express Passem, dali ho Davevovi a Connorovi, jen protože jim jich bylo líto, ale byla to naprostá zbytečnost, protože tím prakticky zaniklo strategizování, které jim 2 Express Passy umožnily. Je jasné, že Dave a Connor dlouho nevydrží a dát jim Express Pass bylo plýtvání. Snaží se hrát i strategicky (spojenectví) a pak udělají takovouhle chybu, jen kvůli moralitě. Docela se mi líbí jejich hodně spojenců. Chápu, že spojení s první pětkou z 1. etapy asi nebylo nic moc, když 2 z těchto týmů je neustále pozadu, jeden z nich venku a jeden zraněný. (Pam a Winnie, Chuck a Wynona, Idries a Jamil a Dave a Connor). Podle mě dávají moc najevo Batesovi a Anthonymu, že je chtějí pryč. (Na U-Turnu by to teoreticky mohli odnést jak hokejisti tak John a Jessica) a i to, že je moc nemusí. Vlastně ani ne tak chováním vůči nim, ale asi je to evidentní, když se spojili se všemi kromě Caroline a Jennifer a Maxe a Katie. Od Caroline a Jennifer je spojenectví s hokejisty docela chytré a asi bude i výdělečné, ale protože Bates a Anthony jsou mi nejmíň sympatičtí ze zbylých týmů, tak mi to vadí.
Doufám, že se Max a Katie vyhrabou. Vypadají jako villains, ale zatím mají smůlu. Doufám v udržení se F/F týmů dlouho. :mrgreen:
Ještě k Joeymu, neuvěřitelně zvláštní člověk, je jako Mallory v mužském. :D

?Fandím?: Pam a Winnie, John a Jessica (hlavně Jessica), Mona a Beth, Max a Katie
Neřeším: Dave a Connor, Chuck a Wynona, Caroline a Jennifer
Nemám rád: Bates a Anthony
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S22 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod sirek » 24 zář 2015, 21:08

Tak série zatím špatná není. Nechce se mi komnentovat vše dozadu, proto to shrnu tady. První kolo nebylo špatné. Zátaras číslo 1 byl nudný, ten druhý podstatně zajímavější a domluva s penalizací a následné překvapení od Caroline s Jennifer a Maxe s Katie bylo fakt dobré.
Druhá epizoda byla možná i o trochu nudnější, maximálně na stejné úrovni. Destinace kterou navštívili je nádherná, ale úkoly se příliš nepovedly. Zátaras byl skoro o ničem, na Objížďce se mi pak líbila jen jízda na člunech po ní. Něco podobného jako rozložit ty věci pod vodou už v nějaké sérii bylo (myslím že to bylo finále a byla tam ta podvodní kapela). Davea a Connora jsem zas tak moc nelitoval, nevím ale moc je nemusím.
Přesun v téhle epizodě byl fajn, Nový zéland je perfektní místo, fakt se mi hrozně líbil. I ty úkoly byly o dost lepší, navíc mám rád, když se týmy nějak musí seřadit nebo někam zapsat. Vítězství v tomto kole mi příliš nevadilo, ačkoliv mě štvalo jak se téměř celá epizoda točila kolem Davea a Connora. Navíc, štvou mě ještě Jessica a John. Po vyhrání EP si hráli na belké stratégy, udělali aliance téměř s každým a nakonec dají EP Connorovi a Daveovi, jenom protože je Dave zraněný a navíc to použijí ve třetí etapě. Jako asi by jinak první nebyli, ale tu rybu by časem chytili (případně by jim Chuck a Wynona pomohli, když by tam dorazili) a EP by si mohli schovat na potom. Třeba na nějaký RoadBlock, protože jestli bude všechno dělat Connor, zbyde na Davea to nejtěžší.
Co mi ještě na té dvojici vadí je jak Dave docela často brečí. Je to vždy když mluví o rakovině, zranění nebo odchodu ze závodu. Je to docela únavné, protože třeba oproti Rachel z 20. série, on nemá moc důvod (jo, ani Rachel neměla příliš velké důvody, ale rozhodně bych spíš brečel u nějakého úkolu, nebo kdyby na mně někdo křičel, než při vyprávění, jak jsem přežil rakovinu). Nechci je vidět ve 24. sérii.
K ostatním v castu. Asi se inspiruju honzavohralikem a napíšu komu fandím a komu ne.

Fandím: Meghan a Joey, Mona a Beth, Caroline a Jennifer, Max a Katie (u nich čekám že budou zlý tým :3), Pam a Winnie
Neřeším: Bates a Anthony, Chuck a Wynona
Nemám rád: Dave a Connor, John a Jessica

Michal
Příspěvky: 16
Registrován: 20 zář 2013, 17:42
Nejoblíbenější série: Borneo, Cook Islands, Micronesia, Philiphines, Cagayan a Second Chance
Nejoblibenější hráči: Malcolm, Stephen, Rudy, Hayden, Rich, Tony...
Nejméně oblíbené série: One-World, Redemption Island

Re: TAR S22 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Michal » 16 bře 2016, 14:02

sirek píše:Co mi ještě na té dvojici vadí je jak Dave docela často brečí. Je to vždy když mluví o rakovině, zranění nebo odchodu ze závodu. Je to docela únavné, protože třeba oproti Rachel z 20. série, on nemá moc důvod (jo, ani Rachel neměla příliš velké důvody, ale rozhodně bych spíš brečel u nějakého úkolu, nebo kdyby na mně někdo křičel, než při vyprávění, jak jsem přežil rakovinu).


To si děláš srandu ne? Celkově rakovina je neskutečně zákeřná nemoc, která tě hodně oslabí a to, jak mentálně tak i fyzicky a dokonce je velká pravděpodobnost, že tě zabije. Celý proces uzdravování je těžký a pokud si tím vším projde i tvé dítě, tak je logické, že tě to zasáhne ještě více a pokud při všech těch vzpomínkách začneš brečet, tak tě pochopím, vždyť vlastní dítě je nejvíce důležitá věc pro rodiče a přijít o něj by pro každého bylo horší, jak smrt. Rozhodně to byl pro oba a hlavně pro otce nejhorší zážitek života...

Krátce k Detour s auty. Zase se našel někdo kdo pořádně neumí řídit. Lidi by se to měli pořádně naučit ještě před začátkem, když se všeobecně ví, že se to v každé řadě po soutěžících vyžaduje. :smile:


Zpět na „The Amazing Race S22 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů