TAR S22 (US) - Epizoda 2

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S22 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 11:13

2. epizoda

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S22 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Jean » 24 lis 2013, 21:34

Nakonec mi bylo celkem jedno jestli vypadnou Pam a Winnie nebo dvojčata, protože komukoliv se nelíbí ten krásnej oceán, ztrácí u mě sympatie. :heat:
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S22 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod honzavohralik » 18 črc 2014, 16:48

Twist s 2 Express Pass se podle mě povedl, protože je to v TARu další možnost strategizování, které je docela omezené a hlavně proto doufám, že John a Jessica nedodrží slib (Ne, že by mi vadili Dave a Connor), ale oni by tím zničili možnosti strategie, které jim druhý Express Pass poskytl. Jako např. dát to slabému týmu a pomoct tak vyoutovat nějaký silný, když do 4. etapy uvidí, že někde zaostávají a nebo odhadnout, kdo by mohl být problém.

Odchod Matta a Daniela i Idriese a Jamila mě těší, protože opět 4 M/M týmy, 4 M/F a 3 F/F. Je to fér? Jedinný, kdy byly 4 F/F je S17 a nevím jestli je problém udělat 12 týmů a mít 4 od každé možnosti. Mohli by dodržovat počet pohlaví, protože pak se nelze divit jaký je počet vítězů v poměru, když jsou schopní dát do série třeba 8 M/F párů jako v S6. Nevím proč je méně skoro vždycky zrovna F/F týmů, asi si myslí, že jsou slabší. No, tím že vypadli první 2 M/M jim snad ukáže, že ne a příště by jich nemuselo být tolik. Matt a Daniel byli od pohledu hloupí měli jen fyzičku, jsem rád, že šli. Stejně tak Bates a Anthony, přijdou mi dost tupí, typičtí sportovci. Idries a Jamil mi jsou jednou.

Opět mě v 1. epizodě šokoval počet "protekčních" hráčů - 7 Caroline, Jennifer, Bates, Anthony, Connor, Joey a Meghan. To je víc, než dost. Proč prostě nestačí obyčejní lidé?? Už jsme viděli xxxxx lidí, kteří jsou nějak známí, nevím, co si od toho CBS slibuje, že to přitáhne jejich fanoušky? Třeba se tam pak kvůli nim, ale nedostanou skutečně zajímaví lidé ne?

Kdybych měl podle sebe rozdělit cast i s vypadlými:
Budu ASI fandit (ještě nemám přesně rozdělené, pak si z nich vyberu): Mona a Beth, Pam a Winnie, Max a Katie, Dave a Connor, Joey a Meghan
Neřeším: Caroline a Jennifer, Idries a Jamil, Chuck a Wynona, Jessica a John
Nemám rád: Bates a Anthony, Matt a Daniel
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S22 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti