TAR S22 (US) - Epizoda 4

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S22 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 11:14

4. epizoda

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S22 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod honzavohralik » 19 črc 2014, 12:45

Jessica a John se odepsali naprosto sami. Jo, každý se splete, takže jsem pochopil jejich první chybu, když šli na špatné místo na Detour, ale změna Detour, když stačilo prostě předělat to ovoce, už podle mě byla dost velká chyba a mohl jim dojít, že Bates a Anthony je rychle doženou (jinak měli šanci se zbavit silného týmu, i když po Roadblocku by to odnesli Chuck a Wynona) a spoléhat na to, že tom najdou Monu a Beth bylo hodně troufalý. Navíc John řekl, že pokud tam budou a budou toho mít hodně, tak použijí Express Pass. Nebyly tam vůbec a stejně ho nepoužil a jestli si myslel, že jsou za nimi, když už viděl ostatní z jejich letu, tak je pitomec. No a nepoužití Passu ani na Detour tomu všemu naprosto nasadilo korunu. Tak nakonec "stratégové" dojeli na svojí strategii, co k tomu říct. Hlavně, že měli se všema aliance a mohli ovlivnit hru druhým Express Passem.

Dave a Connor mi moc nevadí, převádí dobrý výkon, ale ne trvale. Tenhle Roadblock mohl dělat Dave, takže jsou idioti, že ho dělal Connor, protože až vyčerpá svůj počet Roadblocků zbyde na Dave třeba nějaký fyzický. (A dopadne hůř než Vanessa v S20 s vyvrtnutým kotníkem.) Jo, trval by mu déle transport z místa na místo a nevyhráli by proti Pam a Winnie, ale nevypadli by. Špatný krok, který se jim vrátí. Connor už dělal 4 Roadblocky a Dave 1, takže Connorovi zbývají 2. To samé Chuck a Wynona, která dělala 1 Roadblock, chápu že nechce dělat fyzické, ale tohle dělat mohla...
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S22 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod sirek » 25 zář 2015, 14:46

Tak vyřazení Jessicy a Johna mě nejenže potěšilo, ale i dost pobavilo. Jo, stává se že si týmy spletou místo na Objížďce, ale ta změna mi přišla úplně zbytečná. Nechápu proč nepoužili EP. Nechápu, čím si zasloužili druhou šanci v All-Stars sérii, protože tohle je snad nejhloupější tým asi od dob Nicka a Vicky (ačkoliv jsem měl ty dva radši než J+J). Jessicu aspoň použití EP napadlo, John je vážně tupec. Jejich failování na Zátarasu bylo taky vtipné, potom pak to, že Jessica se skoro rozbrečela, John se tam usmíval, jako by mu ani nedocházelo, že jsou vyřazeni. Zpočátku jsem je rád měl, líbil se mi jejich nápad se strategizováním, nakonec z toho ale nic nebylo, takže jsem rád že jsou pryč.
Davea a Connora stále nemám příliš v oblibě, zatím fandím všem F/F týmům, které předvádí docela povedené výkon + Joey a Meghan. Těším se na U-Turn a doufám, že Dave s Connorem brzy vypadnou.
Úkoly byly docela fajn, Indonésie jsem se nejdřív docela bál, hlavně protože se v TAR objevuje často a začíná mě unavovat, stejně jako celá Asie. Tenhle díl ale špatný nebyl, Objížďka s ovocem sice byla trochu nudná, ale dalo se na ni dívat.


Zpět na „The Amazing Race S22 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti