TAR S22 (US) - Epizoda 10

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S22 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod Angie » 02 zář 2013, 11:16

10. epizoda

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S22 (US) - Epizoda 10

Příspěvekod sirek » 27 zář 2015, 20:29

Achjo, tak Joeyho a Meghan mi bylo docela líto. Raději bych viděl vyřazené roller derby mámy než je. Ale uvědomil jsem si, že skoro vždycky skončí můj oblíbený tým na pátem místě. Výjimkou jsou série 15 a 20 (Gary a Matt mi byli ukradení, Boppera s Markem jsem moc nemusel). Jinak ale: 16 - Carol a Brendy, 17 - Chad a Stephanie, 18 - Kent a Vyxsin, 19 - Bill a Cathi, 21 - Abbie a Ryan, 22 - Joey a Meghan.
Celkově epizoda nebyla nic extra. Zklamalo mě, že ostatní týmy našly dřívější let, kdyby se ale Joey a Meghan uměli orientovat, myslím že by Monu s Beth porazili.

Překvapuje mě, jak se teď daří Maxovi a Katie. Úkoly ale moc zajímavé nebyly a celkově mě epizoda moc nebavila.

Týmy, které zůstávají ve hře nejsou špatné, ale nemůžu říct, že bych jim nějak hodně fandil. Moje 2 nejoblíbenější týmy už jsou venku (Joey a Meghan, Pam a Winnie). Jinak ale asi nejvíc fandím Maxovi a Katie (i když jsem od nich čekal víc villain hru) a country zpěvačkám. K ostatním týmům mám spíš neutrální vztah, nemůžu ale říct že je nemám rád.


Zpět na „The Amazing Race S22 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti