TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 09 pro 2013, 17:42

Finále

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod torciollo » 09 pro 2013, 23:41

tak rozdělení 60-40 mě dostalo :D

jinak s vítězi jsem spokojen, hlavně že to nevyhráli Travis s Nicole... každej díl plná huba keců o čestné a poctivé hře, ale pak se spojí 3 proti jednomu... čestnost sama :D

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod lord_night » 10 pro 2013, 00:03

11. etapa: Risk Afgáncům s lety se vyplatil, i když přistáli jen o 5 minut dřív, než ostatní, měli to dost solidně rozjeté, až do Leova zaváhání, teda spíš špatnému postřehu detailu, na Zátarase, což je stálo postup do finále. Ale to předbíhám. Japonsko, no co čekat, než zas nějakou bláznovinu. Už jen přílet skupiny a všichni taxikáři na sebe za každou cenu čekají, radí si. Objížďka opět další bláznivá soutěž, jako tomu bylo už v 20. sérii :D no a nebo ještě bláznivější telefonní budka, alias akvárko :mrgreen:
Retardér byl taky celkem ujetej ;) Zátaras - složit robota podle miniaturního vzoru ušlo. Ale nebýt tam Amy, tak Nicole je opět totálně v háji, jako v Indonésii, kde jí taky musela poradit, jak to složit. Ale klobouk dolů před Timem & Marií, hlavně teda Marií, který se povedl skvělý comeback z posledního místa při příjezdu na Zátaras na první celkově v etapě. Amy & Jason tradičně druzí, opravdu škoda, že Amy zase podržela Nicole, ta by to sama podle mě nedala nikdy.

12. etapa - finále: Aljaška, paráda. Potvrdilo se, že Nicole je na Zátarasech neschopná, i když tohle je i dost o načasování a i o štěstí...21.pokus mluví za vše. Zato Amy, paráda :) Ledovcové dobrodružství úchvatné, smekám před Nicole, že to zvládla vylézt stěnu jen s jedním cepínem. Ale hlavně ta jeskyně, teda spíš tunel musí být zážitek. Trochu mě pak zarazili Jason & Amy, když se ptali taxikáře, jestli mluví anglicky. Ale tak je to u Kanady a poblíž Ruska, tam člověk nikdy neví, jestli tam zrovna nebude taxikář mluvit francouzsky nebo rusky :D Finálový úkol byl dobře vymyšlen, ale asi nebyl zas tak složitý, když to dali "hned". Každopádně nikomu z té finálové trojky jsem vítězství nepřál víc, než právě vítězům - Amy & Jasonovi, i když Marie si mě poslední etapy začala získávat víc a víc. No a na Nicole bylo znát, že jí hodně štve, že nevyhrála.

Celkově tuto sérii řadím dost vysoko a hodnotím pozitivně, jak týmy, tak destinace tak i úkoly byly dobré. Už se těším na all star 24.sérii ;)
The world is waiting for you!!!

naigoto
V.I.P.
Příspěvky: 19
Registrován: 01 zář 2013, 07:31

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod naigoto » 10 pro 2013, 14:52

Přál jsem to Afgáncům, škoda u toho robota, měli to dobře rozjeté. No ale pro mě je důležité, že to nevyhráli Nicole & Travis, extrémně nesympatičtí a za ty jejich pokrytecké kecy by potřebovali profackovat. 60-40 dohoda mi přišla úsměvná, ale Marie je na to prostě povaha, já bych neměl odvahu se s ní o tom hádat (:

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod Doki » 10 pro 2013, 15:38

S vítězi jsem nadmíru spokojen, ale kdyby byli ve finále Afganimals, jejich výhra by mě potěšila víc. Souhlasím, taky jsem to nepřál Travisovi & Nicole, Travisovo chování k Nicole po několika zpackaných zátarasů Nicole bylo hrozné, to už i Timovi & Marii jsem to přál víc (Marie byla v posledních epizodách i docela sympatická).
V Japonsku se mi vždycky líbí úkoly. :mrgreen:
Ostatní týmy se chtěli zbavit Afganimals, ale ti si našli let o 5-10 minut dřív.
Detour byl super :idea: . Pobavil moderátor prvního úkolu.
Roadblock byl docela dobrý. Respekt Marii za to, že přišli poslední a ona úkol dodělala jako první. Amy opět pomáhala Nicole a tím se do finále bohužel nedostali Afganimals. :cry:

Finálová epizoda byla na Aljašce. Zátaras byl hlavně o štěstí a načasování. Nicole se svým hodem až na 21. pokus nebyla nějaká skvělá, ale Travis si mohl ty své kecy nechat pro sebe.
Taxikáři, kteří na sebe chtěli čekat. :lol:
Nakonec se rozhodovalo v posledním úkolu a nejrychleji ho udělali Jay & Amy, kteří byli z finálové trojice pro mě nejsympatičtější.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod milan » 14 pro 2013, 15:31

Som neskutočne rád, za to, že to vyhrála Amy a jej snúbenec, ale to prebieham.
Japonsko, Afgánci to mali skvelo rozohrané, ako už bolo spomenuté vyššie, ten robot ich odrovnal, troška musím ostať pri Japonsku, mám rád ich filmy, a podobne veci, prídu mi divní, uletení ako z inej pláteny, ale proste tá šou (a celkovo ak človek sleduje ich šou čo bežia aj u nás) tak proste ako keby ostali niekde v čase v 70. rokoch, tá výzdoba, a celkovo, proste také divné pre mňa a nepochopiteľné.
Telefónna búdka si zaslúži tiež spomenúť, TAR verzia Evy Longorie t.j. Amy má neskutočné dobré prsia, neviem či sa tu všetci hrajú na slušňákov a nespomenuli to, ale treba to vydvihnúť, to bol záber, jak sa dostávla z búdky a tá voda jej pomaly stiahla plávky :D
Afgáncov je škoda, a hlavne ma štve že Nicole a Travis sa dostali tak ďaleko a vlastne min. 2 diely presluhovali len vďaka Amy, ktorá sa vždy zľutovala a pomohla (viď Indonézia aj Japonsko).
Nato, že ide o študovaných ľudí, tak rozumu veľmi nepobrali a to aj jedna z príčin, prečo nemám moc rád afroameričanov v hociakej šou (teraz sa mi aj Gervase v Survivor sprotivil a to som ho mal rád). Veľké ego, veľké kecy.
Klobúk dolu pred Marie, nemal som ju rád a ani nemám ale jak sa hecla pri tom robotovi, tak všetka česť, celkovo aj druhé miesto je krásne. Tretie miesto pre doktorov je až priveľmi krásne na to ako mi liezli krkom.

Inak séria veľmi dobrá, som spokojný! :) Moja prvá séria TAR, ktorú som si išiel od začiatku do konca, vždy ma to prestalo baviť po pár dieloch a toto som dopozeral celé, spokojný som!
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod Angie » 15 pro 2013, 09:58

Afganimals bych určitě viděla ve finálové trojici mnohem radši než Nicole a Travise. Na druhou stranu Nicole se musí nechat, že to dobře zahrála, protože najít někoho, kdo za ní splní téměř každý Roadblock to je taky umění.
V rozhovoru, který jsem včera překládala (na webu se objeví ve čtvrtek) Marie říká, že by zavedla pravidlo, které by zakazovalo týmům navzájem si pomáhat u Roadblocků. Ono takové pravidlo by podle mě nepřineslo nic dobrého. Kdyby si například pomáhali Ally a Ashley s Afganimal a dostala je spolupráce do finále, věřím, že bychom všichni mluvili jinak a jejich spolupráci oceňovali...

Jinak se zbytkem finálové trojice maximální spokojenost. Tim a Marie pro mě byli celou dobu velmi vtipným elementem a ke konci jsem jim začínala i fandit. Pokud se objeví v All Star sérii, budou určitě patřit mezi mé favority.
Amy s Jasonem si zasloužili nejen účast ve finále ale i vítězství samozřejmě. Celou dobu podávali skvělé výkony. Skončit 6x na druhém místě je pech, ale tu nejdůležitější etapu vyhráli a to se počítá!

Finálová etapa moc pěkně udělaná, možná mě trochu zklamal poslední úkol na paměť. Nevím, ale přišel mi takový "nevýrazný", jestli se to tak dá říct. Většinu těchhle finálových úkolů mám vryté do paměti, ale tenhle nevím, jak dlouho mi tam uvízne...

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod Tereeeza » 07 led 2014, 22:01

Super, z toho finále jsem vážně nadšená, hlavně asi i tím, že to završilo vítězství Jaysona a Amy, kterým jsem to hrozně přála. Jak tady píší i ostatní, hlavně ne Travis a Nicole.
Z Indonésie jsme se měli přehoupnout do Japonska. Možné byly dva lety asi 10 minut od sebe. Amy o tom dřívějším věděla od začátku, ale jelikož jim řekli, že je plný, dál se o to nestarali. To mě docela překvapilo, že se ani jeden ze tří týmů nějak nesnažil, nějaký ten čekací list atd. Afganimals teklo do bot, takže samozřejmě chtěli být na místě co nejdřív a to se jim podařilo. Věděli, že týmy budou proti nim a o to se i Nicole s Travisem snažili (i ostatní, ale oni asi nejvíc). Oni to pořád obhajují tou lží, ale už to tak vygradovalo, že by to měli přestat používat, prostě si nesedli. Líbilo se mi, jak na ně čekali v letadle, jak přiběhnou jako poslední a...ono nic.:)
Afganimals byli u nápovědy první a z objížďky si vybrali další šílenou japonskou soutěž, ty mě prostě dostávají.:D
Skvělá byla situace ostatních tří týmů, ty nevěděli, kde jsou Afganimals, trochu je to znejistilo a ze spolupráce bylo najednou soupeření, to jim ale zmařili japonští taxikáři, kteří se v Tokiu očividně velmi dobře orientují (ha ha) a jsou to kamarádi na život a na smrt, takže se za nic nerozdělí. Tohle hašteření dávalo cenné minuty Afganimals.
I přes to, že 'volat' chtěli jít jen Travis a Nicole, museli všichni, protože taxikáři věděli, kam jet a druhé místo neznali. Vtipné bylo, když se Jay a Amy s Nicole a Travisem dozvěděli, kam mají jít a nechtěli to říct Timovi a Marii, jak se plížili kolem nic, fakt sranda, ti se teda sbalili a jeli taky soutěžit.
Obě objížďky mě fakt bavily, ty japonské soutěže, to je prostě neskutečný, Afganimals na to přišli celkem rychle a ještě chytře složili oblečení, aby zmátli další týmy, což se podařilo, Tim a Marii byli přesvědčeni, že jsou Afganimals za nimi.
Telefonní budky v Japonsku jsou taky zajímavý, takový akvárko..:D ale přišlo mi to jednodušší, než druhá objížďka.
Retardér byl takový pochybný, nic moc nedělali, ale zpomalilo je to, to ano. Zatímco Afganimals lovili, dva týmy přijely na Zátaras. Složit toho robota nejspíš nebylo vůbec jednoduché, moc jsem nepochopila, proč tam chlapi nastrčili ženský, jak sami pak říkali, měli by to možná rychleji, i když zase detaily, kdo ví...Kdyby Amy nepomáhala Nicole, tak by si ani neškrtla, naopak Marie se rychle vyhoupla a z posledního místa všechny rozdrtila. Amy to měla správně jako druhá, ale ještě pomáhala Nicole...Travis byl hodně naštvaný, až mi to vadilo, jak někdy o ní mluví, ale to jsou asi ty nervy a všechno.:)
Tim a Marie a Amy a Jay měli postup jasný, o poslední místo se trochu bojovalo, ale nakonec přeci jen postoupila Nicole a Travis. Afganimals mi bylo líto, zasloužili by si to daleko víc, ale to už je jen kdyby, kdyby Amy už kdo ví kdy nepomohla Nicole, tak tam vůbec nemuseli být a závod by byl jiný, bohužel se tak nestalo.
Poslední etapa byla teda jízda, Aljaška se mi hrozně líbila. Zátaras nebyl nejjednodušší, ale nechápu, že když je Travis z Nicole tak frustrovaný, proč jí tam zase posadil, nadávat umí každý. Amy se neuvěřitelně vytáhla, na druhý pokus, neskutečný, Marie se s tím poměrně prala a Nicole jim víceméně předpověděla místo v závodu, i když se stát mohlo cokoliv.
Šplhání po ledovci a ta chůze nad tou propastí, to chtělo odvahu, neskutečný, ale zároveň nádhera, stejně jako průchod tím tunelem. Hledání dalších instrukcí bylo naprd, pořád Try again, z toho by mi asi hráblo, ale stále ve stejném pořadí týmy postupovali dál, po lodi na ostrov a zpět do městečka a tradičně měli splnit úkol, vztahující se k předcházejícím etapám. Amy hezky poznamenala, že mají zapsáno snad i to, co cítili, ale ne měny. To jsem měla strach, tyhle úkoly někdy bývají smrtelný. Tim a Marie měli dobrý start, dobře, že Amy byla v Zátarasu první a měli náskok, jinak by je nejspíš neporazili.
Jsem ráda, že to ti dva vyhráli, moc jsem jim to přála. Pobavila mě smlouva Tima a Marie a jsem ráda, že se Travis svým způsobem omluvil Nicole.
Řada se mi hrozně líbila, spoustu týmů jsem si oblíbila a vůbec se mi nechce loučit. Ještě jednou i tady děkuju překladatelům.:)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod perr » 27 srp 2014, 22:01

Velice dobrá epizoda, Japonsko dle očekávání ulítlé, překvapili dost zmatení taxikáři, objížďka rychlejší telefonní budka, vtipné jak Afgánci složili to oblečení. Zátaras, i když se tak na začátku netvářil, i dost o síle, jsem moc nepochopil proč na to nešli Travis a Jason (provedené zátarasy jsem nepočítal), Marie velmi dobrá, Amy mě na konci trochu štvala, jak to skoro celé za Nicol zase dělala, škoda, že doktoři nešli domů, nejdříve mě štvala Nicol, následně aj Travis, jak měl pořád kecy.

Aljaška super, nejprve úkol trochu o štěstí, ale dopadlo to naštěstí spravedlivě:o), následně hodně fyzická část, kde jsem očekával, že by se Marie s Timem mohli dotáhnout na Amy & Jasona, ale ti předvedli skvělí výkon, následný úkol nevypadal zas tak složitě, tak už udrželi vedení.

Sezona velmi dobrá, nejlepší Norsko a Polsko, Chile a Aljaška taky hodně povedené. První dva vypadnuvší vypadly zcela zasloužení, následně smůla pro Ephraima & Chestera a vousáče, zvláště první jmenovaní měli na víc, následné tři týmy jsem měl rád, ale nebyly dost silné a s umístěními mohou být spokojení, Afgánce jsem si časem hodně oblíbil a nejzaslouženější finále by byli oni místo doktorů, Marie & Tim nebyli moc sympatičtí a kdyby vyhráli by mě to trochu sralo, ale druhé místo místo naprosto zasloužené, vítězové zasloužení aj sympatičtí, fandil jsem jim téměř od začátku.

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod hozu » 26 čer 2015, 17:22

Indonésie > Japonsko > USA
Japonská část mě osobně hodně bavila, ačkoliv je škoda, že se po ní Leo s Jamalem pakovali. Celá dvojice byla neskutečně zábavná a určitě mají velký podíl na tom, že tato série byla tak povedená. Přesto i kvůli tomu, mě pak část na Aljašce až tak moc nebavila, ale osobně jsem za vítězství Amy s Jasonem rád (i vzhledem k trojici finalistů). Závěrečný úkol se mi osobně líbil, ale tak byly asi i těžší.

Jinak je pro mě tato série jedno velké překvapení. Snad většina zemí byla hodně zajímavých a tam kde to trochu drhlo, to zachránil výborný cast.

Oblíbení hráči: Leo & Jamal, Nicky & Kim
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

meso11
Příspěvky: 2
Registrován: 05 říj 2017, 14:46

TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod meso11 » 13 lis 2017, 18:16

Keby som mohol poprosiť ak niekto má poslednú dvojčasť, keby to znova uploadol. Nájde sa tu ešte niekto po tých rokoch?

kvido02
Příspěvky: 17
Registrován: 05 pro 2015, 12:09
Nejoblíbenější série: TAR S01-29, TAR CAN S01-04, TAR AU S01-03

TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod kvido02 » 24 lis 2017, 17:26

:smile:

meso11
Příspěvky: 2
Registrován: 05 říj 2017, 14:46

TAR S23 (US) - Epizoda 11 - 12 - FINÁLE

Příspěvekod meso11 » 13 bře 2018, 22:14

Nedá sa to stiahnúť, píše, že to je súkromný obsah


Zpět na „The Amazing Race S23 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti