TAR S23 (US) - Epizoda 2

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S23 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 07 říj 2013, 06:49

2. epizoda

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod lord_night » 07 říj 2013, 17:59

Doktorka, vypadajíc, že neunáší ztrátu express passu a za každou cenu by chtěla druhý, a navíc nějak neumí jezdit na kole a začíná se hroutit....paničky slavných se zase začínají hroutit u solné lázně....no alespoň ten pohled na ně a A&A tým v bikinách 8)
"Bingo" tým má smůlu na taxikáře, pak si to pohnojí sami u autobusů a když už to vypadá, že ztrátu doženou, tak při Zátarase Rowan doslova přesvědčí "pracujícího" a ukradne mu živnost i se stánkem - tohke ně teda rozsekalo snad nejvíc :D :D :D :D :D Ale bohužel mi teda vypadli mí "černí koně" :/
Jinak vítězství NFL hráčů dobré, byť díky laxnosti afgánců, kteří si asi mysleli, že když daj taxikářovi nějaké US dolary, tak je nadšeně shrábne a odjede. A vousáči mi začínají připomínat hipíky BJ&Tylera (TAR9) - blbnou, užívají si závod... No a Marie mi tenhle díl nějak lezla na nervy a po shlédnutí upoutávky mi poleze ještě víc. Ale na další díl se těším, byť z upoutávky jsem se ve finále nedozvěděl nic :D
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
nutcracker
Příspěvky: 7
Registrován: 28 srp 2013, 16:38

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod nutcracker » 07 říj 2013, 18:32

Nezvpomínám si, že by dva mé nejmíň oblíbené týmy vyletěly hned na začátku, paráda :)
"The tribe has definitely not spoken. Nonetheless, it's time for you to go."

naigoto
V.I.P.
Příspěvky: 19
Registrován: 01 zář 2013, 07:31

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod naigoto » 08 říj 2013, 13:20

Co to tam ti dva šašci prováděli? XD Jsem rád, že jsou v prvních kolech vyřazeny týmy, které tam opravdu nemají co pohledávat, nejvíc teď fandím těm dvěma zarostlým hipsterským bezdomovcům, či co jsou zač. Jo a nevadilo by mi více bikini soutěží, je docela na co se dívat (:

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod milan » 08 říj 2013, 18:44

nutcracker píše:Nezvpomínám si, že by dva mé nejmíň oblíbené týmy vyletěly hned na začátku, paráda :)
presne toto som si povedal aj ja, Bingáci mi fakt vadili, tá ich "vyjebanosť" s autobusom sa im vrátila :lol:
Celkom som prekvapený koľko ľudí ovláda u nich španielčinu, ako mi už bolo dávno jasné, že v USA, je to po angličtine druhý najviac používaný jazyk španielčina, ale ukazuje sa, ako je dôležité vedieť jazyk pri takej hre.
Obom bikiny tímom fandím, hlavne "manželky" ma nesktutočne bavia.
Celkom ale podarený diel, ten soľný dol bol super, jedna práca o šťastí (rozbíjanie soľných útvarov), kde keď si dobre trafil si našiel "clue" hneď, čo sa týka druhej úlohy, tak vyzerala ľahko, ale tie vrecia mohli vážiť aj 5-10 kg / ks, a naplniť ten priestor s vodou aby nadnášala muselo dať námahu.
Teraz by som prijal keby vypadli doktori.

Fandím : "v podpise"
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
nutcracker
Příspěvky: 7
Registrován: 28 srp 2013, 16:38

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod nutcracker » 09 říj 2013, 12:09

milan píše:Teraz by som prijal keby vypadli doktori.

Jak jeli na těch kole a ona padala, tak jsem si vzpomněl na doktory z TAR Canada. Nicméně souhlasím, jejich vypadnutí by mi nevadilo.
"The tribe has definitely not spoken. Nonetheless, it's time for you to go."

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Angie » 11 říj 2013, 20:52

U mě zatím spokojenost se sérií. Vlastní blbost se týmům krásně vrací, až už to bylo nečtení nápovědy v 1. díle, neplacení taxikářům nebo ta blbina s autobusem...
Zatím mi žádný tým není vyloženě nesympatický, i když vypadnutí doktorů nebo Tima a Marie by mi asi příliš nevadilo. Není to tak, že bych měla nějaký důvod je nemít ráda, ale asi stejně jako v případě doktorů z kanadské TAR čekám na tu jednu jedinou "chybu", díky které je budu moci nesnášet. Jestli mě chápete... :-?

Naopak od minulé epizody u mě hodně stoupli vousáči. Začínají zapadávat do mé představy, ve které jsem si je ještě před začátkem série přirovnávala k BJ a Tylerovi z 9. série, které tu už zmiňoval lord_night. Zkrátka si to užívají od začátku do konce a pokud vyhrají ten milion bude to pro ně už jen třešnička na dortu. Získali si mě především tím, co předvedli na podložce, respektive kolem podložky a Phila :D

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod Doki » 23 lis 2013, 21:33

Super díl, jenom mě trochu štvalo, že se zůstalo v Chile.
Marie je čím dál tím více otravná. :cry:
Ani nefandím doktorům, no vlastně spíš Nicole, přijde mi strašně nesympatická.
Detour byl průměrný.
Ally & Ashley a Afganimals :lol:
Rowanovi & Shaneovi se lhaní vymstilo a tím se posunuli k vyřazení.
Zátaras byly docela fajn, už jsem si myslel, že vypadnou Bunnies, nakonec to přežily.
Fandím: Nicky & Kim, Afganimals, vousáči, Ally & Ashley

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 2

Příspěvekod honzavohralik » 23 črc 2014, 13:30

Úkoly mi přišly o něco lepší než v minulém díle, hlavně se mi líbily solné lázně a bikiny. :D Někdy nemám zrovna, když o pořadí rozhodne, kdo se dostane na jakej autobus, ale zrovna u Rowana a Shanea mi to bylo fakt jedno. Snažili se hrát víc, než na co měli. Rowanova chyba na Roadblocku mi připomněla Jessicu a Johna v minulé sérii. Ale moc jsem nepochopil jeho logiku, když prošel o kolo 5 dalších týmů, které leštily boty jeden vedle druhého.

Fandím pořád Afghanimals Leovi a Jamalovi, mrzelo mě, že jim takhle pitomě uteklo první místo a ta hádka na konci byla více než zbytečná. Jsou vážně oživujíc prvek série, jako byly Twinnies.
Nicky a Kim mám rád taky, ale myslím, že jejich vyloučení je jen otázkou času, vzhledem k tomu, že se zhroutily na 2 úkolech ze 4, které absolvovaly a u 1 (leštění bot) k tomu taky neměly daleko. Poměrně chytře jdou po Express Passu, který by pro ně mohl hodně znamenat, ale to tlačení na Marie by se vzhledem k její divný povaze nemuselo vyplatit. (Je to ďábel. :mrgreen:)
V pohodě mi přijou i Ally a Ashley a zbytek týmů mě nějak nebere. Nemusím Tima a Marie, Nicol a Travise, Adama a Brandona, no skoro všechny co zbyli.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)


Zpět na „The Amazing Race S23 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti