TAR S23 (US) - Epizoda 3

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S23 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Angie » 11 říj 2013, 20:54

3. epizoda

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod milan » 14 říj 2013, 17:44

Perfektný diel!!!
Ako veľa dokáže správne zvolený výber trasy, Chester & Ephraim to až moc riešili a nakoniec to bolo tým, čo ich pochovalo.
Ally & Ashley ma neskutočne bavia, v spojení Leom & Jamalom to vyzerá na jedinú stálu "alianciu", hlavne žeriem Ally, ten jej úsmev, panejo, hneď som si spomenul na Ashley Iocco z BB14, ja tieto baby môžem, ten dobrácky úsmev, proste pozitívna energia z nej sála :) veľmi príjemná dvojka a Ashley.
Nicky & Kim sú u mňa ešte vyššie ako tieto dve, tieto "paničky" ma strašne bavia, tým, že sa dostali na čakaciu listinu pred Mariu a jej prívesok ma pobavil, zrazu z minulodielnej črtajúcej aliancie je boj šelmičiek.
Strašne ma baví Amy, tá ma tiež prívesok podobne ako Maria, ale nepríde mi taká (nechutne) agresívna a hnusná.
Zaklincovalo ma, že všetci tam po šponiesky kecajú a pritom v Portugalsku je iný úradný jazyk (i keď určite rozumejú aj španielčine).
Úlohy sa mi veľmi pozdávali, hlavne tá mapa bola skvelá, ako sa museli popasovať s chytákom, že Zem je guľatá, ale tá lukostreľba alebo ako to nazvať ma tiež bavila, hlavne tie nežné pohlavia v tých brneniach ťažkých si poradili zo súťažou lepšie ako Travis.
Inak Doktori sú mi neskutočne nesympatickí.

Fandím : Ally & Ashley, Nicky & Kim, Amy
Nefandím : Mária a jej prívesok, Doktori
Zvyšok : neutrál

diel 80%, bavil som sa...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod lord_night » 18 říj 2013, 00:50

Výborný díl :)
Chester & Ephraim měli smůlu od začátku - začalo to v cestovce a pak už se to všecko sra**, samé zpoždění - osobně to muselo být dost frustrující - ale ke konci už bych z toho měl jen srandu :D
Doktorům nějak furt nemůžu přijít na chuť, ta soutěživost a touha po vítězství (a druhém Express Passu) z nich vyzařuje prostě...
Afgánci se svými "manželkami" mě baví, stejně tak "paničky" a vousáči - ti jsou rozhodně moji favorité ;)
Marii ani nekomentuju, ta mi jen leze na nervy
Co se úkolů týče, celkem fajn - chyták s mapou neměl chybu, "puzzle" vypadaly snadně. Zátaras se mi taktéž líbil :)

PS: Adam na Zátarasu vypadal v té kroužkové zbroji pomalu jak Gimli z Pána prstenů :lol:

To Milan: španělština a portugalština spadají do jedné jazykové větve - takže tam je dost podobnost a domluvíš se, ale není to zas tak podobné jako je čeština a slovenština :D
The world is waiting for you!!!

basana
Příspěvky: 3
Registrován: 13 lis 2013, 22:58

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod basana » 13 lis 2013, 23:05

skvělej díl,moc se mi líbil.Zátaras,objížďka oboje super.Portugalsko nádherné!!!Miluju čachry na letišti.Jen škoda,že to odnesli sportovci,ty mne bavili.Zatím nej oblíbence nemám,ale nejvíc mi leze na nervy Tim s Marii jak mají expres pas a doktorům jsem zatím taky nepřišla moc na chuť.No ,uvidíme jak se to bude vyvíjet dál....Jinak afgan.zvířata to jsou pěkný "poděsové" :-))

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Tereeeza » 18 lis 2013, 20:37

Skvělý díl, fakt jsem se u něj výborně bavila..:)
Chester a Ephraim měli opravdu smůlu už od začátku, zase to jsou ty okamžiky, kdy řeknete, že vám něco jde (starání se o letenky apod.) a vzápětí se to všichni víme co..:) Škoda toho risku, ale chápu, že se do toho občas musí jít a buď to vyjde nebo nevyjde, zde to bohužel nevyšlo...dva přestupy se bez zpoždění málokdy povedou..
Co se týká doktorů, tak mně nesedí Nicole, ale Travis se mi líbí, je to sympaťák a dohromady s Jasonem a Amy byli skvělí, v této epizodě jsem jim fandila, uvidíme, jak to půjde dál.
Nejsympatičtější jsou mi ale zatím Nicky a Kim, dvě ženský, který toho podle mě ve svém životě nemusí normálně moc dělat si se vším zatím velmi dobře poradily a jde jim to čím dál tím líp.
Vystát nemůžu zatím bratry a jejich blondýny, ty mi lezou na nervy a taky Brandona a Adama, nějak mi nikdo z nich nesedí..u Tima a Marie to mám rozkolísané, když se chovají normálně, tak mi přijdou v pohodě, ale jejich povýšenecký kecy a rozhazování Express passem na všechny strany mě nebaví. U Tima a Dannyho jsem ráda, že jsou stále ve hře, je mi jich nějakým způsobem líto, nevím proč, asi tím, že to jsou takoví obyčejní kluci, co nevystrčili paty z domu, tak jim přeju, ať se podívají a zažijí něco.
Jinak díl super, úkoly byly zajímavé, jak už padlo, přijít na té mapě na chyták a pozorovat to, byla fakt zábava, dlaždice měly taky něco do sebe a střílení z luku měli moc hezky udělaný, takže já jsem spokojená a těším se, jak to bude pokračovat.:)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod Doki » 24 lis 2013, 14:06

Díl byl skvělý, Chester & Ephraim měli obrovskou smůlu se svými několika zpožděními.
Nicky & Kim s čekací listinou a poté konec aliance mezi nimi a Marií s Timem, to byla vtipná podívaná.
Bunnies jsou zatím moje největší favoritky, dále i manželky Ally & Ashley, manželé Afganimals, a docela i vousáči a Jason & Amy.
Marie je strašně otravná, nesympatická a hrubá a doktoři mě taky švou.
Detour byl fajn, stejně tak i Roadblock.
Super díl. :idea:

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod honzavohralik » 23 črc 2014, 22:39

Mám neuvěřitelně rád díly, kde je více letů a to, co tým předvede na letišti nakonec ovlivní jeho celkový výsledek. (Tohle např. často pomohlo Charle a Mirně a v All-Stars, když se dostaly na let, o kterém nikdo nevěděl.) Nechápu týmy, co si vždy najdou jeden let a "Dobrý, hotovo letím." a pak se diví, když na to doplatí jako v minulé sérii aliance Joey a Meghan/Mona a Beth. Chester a Ephraim mi byli upřímně jedno, produkce zřejmě čekala, že zopakují "úspěch" Globetrotters. Kromě Hoskota a Nainy zatím vypadl vždy někdo, kdo mě nezajímal, což mě těší.

Nejradši bych uškrtil Marii, ničí mě, že má Express Pass, takže jí budu muset ještě chvíli snášet. Nechápu jak s ní ten kluk mohl chodit a jak se s ní vůbec mohl přihlásit do závodu. Dokáže ji nasrat každá maličkost a teď mě vážně mrzí, že z ní Nicky a Kim nedostaly Express Pass už minule, i když pokud ho chtěly rovnou použít, tak by to bylo mrhání. Protože jim ho prakticky bezdůvodně nedá, není její chyba, že neseděly pitomě na zadku na letišti a nečekaly, až otevřou, ale šly něco podniknout, což byl skvělý tah. A ona se začne vztekat, že podvádí. V tu chvíli jsem i doufal, že se Chester a Ephraim dostanou na stejný let, ale bylo by to k ničemu, protože Marie by použila EP.

Zatím stále fandím Nicky a Kim a Leovi a Jamalovi. Ally a Ashley berou jako jejich doplňek, přijde mi, že zatím toho zas tolik neukázaly, ale nejsou špatný tým. Nesnáším Tima a Marie. Nemusím Tima a Dannyho, kteří mi přijdou hloupí a Nicole a Travise, hlavně kvůli ní. (Podle ukázek na další díl, to s ní bude i horší)
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 3

Příspěvekod perr » 23 srp 2014, 23:49

Situace na letišti vypadala poměrně nepřehledně, zklamaly blondýnky, které se ani nesnažily hledat spoj a pak i Afgánci, kteří přesto, že tam byli mezi prvními, tak z toho moc nevytěžili. Objížďka super, mapa byla rychlejší, ale muselo to docvaknout, situaci okolo Tima & Marie jsem moc nepochopil na jednu stranu panikařili, ale na druhou nezahráli expres pas, předpokládám, že věděli, že nejsou poslední, jen to klasicky přeháněli. Zátaras pěkný, jen mohl být delší, nemám v oblibě úkoly, kde vlastně nejde získat ani ztratit žádný čas a tento tak vypadal. Po vypadnutí dvou nezajímavých týmu se poroučel kvalitní tým, trochu škoda, ale asi chybět nebudou, Fandím Amy & Jason, delší pobyt bych přál Nicky & Kim a vidlákům, i když ani jedni nemají příliš šancí


Zpět na „The Amazing Race S23 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů