TAR S23 (US) - Epizoda 4

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S23 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 20 říj 2013, 19:30

4. epizoda

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod milan » 21 říj 2013, 18:05

:D Tak toto bol vcelku veľmi zaujímavý diel, škoda toho, že dali "pokračovanie nabudúce", celý týždeň budem v napätí či MILFky (cháp ženy športovcov) znížia manko ktoré si vytvorili.
Potešili ma všetky úlohy ktoré mali, neviem čo by som zvolil ja, ale tie rybie hlavy mi prišli ako rýchlejšie zvládnuteľná úloha, ľutujem chalanov, že pichli kolo, muselo to byť fakt drsné sa dotrepať s tými rybami k sušiarni.
"Kings" dievčence boli zlaté s tým autom, pekným babám sa často prepečie hocičo, a vždy ich nejaká skupina chalanov ťahá z prúseru.
Teší ma, že Maria s jej ex majú problémy, ona je strašne nesympatická fúria, spraviť takú chybu ako zabudnúť nápovedu po toľkých sériach je fakt na smiech, celkovo ako niektoré tímy majú problém prečítať úplne / pochopiť inštrukcie ma udivuje.
MILFy dosť stratili zlou voľbou disciplíny, prekvapili ma Brandon & Adam, ktorý zase veľmi suverénne a z ľahkosťou prišli ako prvý.
Som zvedavý kto a či vôbec niekto vypadne (tajne dúfam, že Marie s Timom, ale ak by boli MILFy posledné, snáď sa nebude vylučovať).
Fandím: Kings dievčence, MILFy + Amy (kočka) :D
Diel veľmi dobrý, zatiaľ som sa nenudil.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Angie » 22 říj 2013, 12:56

Před podobnými díly by mělo být nějaké varování nebo tak něco. Když začali napichovat rybí hlavy, musela jsem odložit oběd...

Jinak úkoly Detour docela zajímavé oba. Hlavy mi přišly rychlejší, ale možná se to jen zdálo tím střihem, protože na sušené ryby přišly oba týmy později. Roadblock podle mě nic moc. Jednalo se spíš o překonání strachu z výšky, ze skoku do vody... který ovšem nikdo z plnících Roadblock neměl, takže ve výsledku nezajímavé a poměrně rychle splnitelné.

Vousáči krásně rychle bez zádrhelů proletěli etapou. Jen tak dál. Mrzí mě, že Nicky a Kim jsou zatím poslední. Snad to v příští etapě doženou, protože mám v závodě lepší kandidáty na vyřazení.

Mimochodem, všimli jste si časových údajů, které se objevovaly v levém dolním rohu? To je novinka nebo jsem si toho jen ještě nikdy nevšimla? Mockrát jsem si totiž říkala, že by mě zajímalo, jaké jsou mezi týmy rozestupy, protože jen podle toho, jak je to nastříhané se to blbě poznává...

Fandím: Brandon a Adam, Nicky a Kim
Nefandím: Tim a Marie, Travis a Nicole

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod lord_night » 23 říj 2013, 18:31

Jo, varovat by vážně měli :vomit: - jediné mé štěstí bylo, že celý den mám dietu, takže se mi ani nemohlo udělat zle

Jinak díl výborný, poté, co v Portugalsku to bylo "roztroušené" kvůli doletům, dalo se předpokládat, že další etapa bude tak, aby náskok nebyl žádný. Norsko a zvolená destinace spadající do Severního polárního kruhu mě potěšilo - a tím bych si i vyložil to zobrazování času v rohu, jak tady Angie nadhodila, přeci jen když tam je vidět 24 hodin, tak aby divák měl představu nějakou. Ale třeba to je i kvůli těm rozestupům :?

Úkoly jinak teda dobré, vousáči na nic nečekají a jdou pěšky, zatímco ostatní čumí jak péro z gauče a čekaj, jestli nepojede nějaké taxi. Ty rybí hlavy byly fakt mnohem rychlejší. Přepravovat je v kolečku s prázdným kolem, jak se to poštěstilo Afgáncům - to musel být vážně fuška. Druhý úkol nebyl tak nechutný, ale zase zdlouhavější. Zátaras nic složitého a záludného. Ford úkol lepší a zde se u týmu A&A projevilo, že Američané a manuální převodovka moc dohromady nejdou - ještě že kluci vždycky pěkným holkám pomůžou :) No a že Tim & Marie vezmou měšec a nechají tam nápovědu k zastávce, to je hotovo :D A nejlepší jak je z toho úplně v háji, ani Express Passu se zbavit nechce, i když Nicol po něm prahne od začátku. Tím, že závod pokračuje je téměř 100% jisté, že tuto etapu se nevylučuje - to až na konci dalšího dílu někoho vyšmejknou. Kéž by to byli Tim & Marie, což se určitě nestane....Jinak bravo Brad & Adam - užívají si, dostali se na první místo, jen tak dál :)
The world is waiting for you!!!

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Doki » 26 lis 2013, 15:43

Takže díl byl opět dobrý, letělo se do Norska.
Všechny týmy byly zase pospolu.
Detour byl docela nechutný. :vomit:
Bylo vtipné vidět, jak má Marie problémy.
Roadblock byl takový docela obyčejný, ale ušel.
Ford auta a pomoc Oklahomáků Ally a Ashley. :idea:
Vousáči dorazili s přehledem první, ale Bunnies jsou zatím poslední.
Takže fandím: Bunnies, Iceganimals, Brandon & Adam

sara98
Příspěvky: 2
Registrován: 03 zář 2013, 17:16

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod sara98 » 06 úno 2014, 20:36

Nechápu jednu věc. Vždycky museli přinést všechny nápovědy do cíle. No a tady Marie tam tu nápovědu nechala a Phil je normálně zaregistroval...

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod Jean » 06 úno 2014, 23:32

sara98 píše:Nechápu jednu věc. Vždycky museli přinést všechny nápovědy do cíle. No a tady Marie tam tu nápovědu nechala a Phil je normálně zaregistroval...
Nemyslím si, že to je nutný. Pamatuju si spoustu epizod, kde některý z týmů ztratil nápovědu a nikdo to neřešil (např. finále 2. série). Důležitý je jen, aby našli někoho, kdo jim řekne co dělat :D
Randy is my spirit animal

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod perr » 23 srp 2014, 23:58

Norská příroda nádherná, náročná objížďka super, rozestupy začali hned na začátku, kdy bylo problém sehnat téměř o půlnoci taxi, nejlépe to zvládli vousačí, kteří vyrazili pěšky, dle všeho asi lepší volba byly hlavy, Afgánce postihla smůla, ale se s tím poprali. Opět se potvrdilo, že Amíci neumí s pákou, ale naštěstí stačí vypadat dobře:o)

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 4

Příspěvekod hozu » 25 čer 2015, 13:49

Portugalsko > Norsko
Hodně se mi líbilo, že si tvůrci trochu pohráli s cliffhangerem. Teda není se čemu divit, když rozjuchaní vousáči by asi kýžený efekt napínavosti nevyvovali :D Celá věc s Express passem je celkem zábavná, jen netuším, komu to chtěla tato "inteligentní" dvojice předat, když mířili do cíle. Jinak Marie je hrozná osoba, ale tak snad ještě několik dílů tam snad pobude, jelikož jako oživující prvek funguje skvěle. Taková nesympatická potvora tam dlouho nebyla. Rád jsem sledoval, jak se jim u detour nedařilo. :D
Soutěže s rybami jinak celkem povedené, ale očividně trochu nevyrovnané. Což je škoda. Manželky trochu ztratili, ale jelikož to je dvojitá etapa, tak to asi není třeba řešit. Zatím je to společně s Anfgánci tým, kterému asi fandím nejvíce. Jinak nekonečný den na severu byl rozhodně zajímavé oživení.
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)


Zpět na „The Amazing Race S23 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti