TAR S23 (US) - Epizoda 6

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 03 lis 2013, 08:02

6. epizoda

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod lord_night » 05 lis 2013, 13:13

Tak v této etapě se týmu určitě pořádně kulturně vyžili, co se úkolů týče. Objížďky zaměřené na detaily. Škoda, že nějaký tým nešel dělat ten lustr :D Zrychlení dost na prd - je vítr, nic nebude...hold na počasí ještě člověk nevyzrál. Ale dokázali ztrátu dohnat, takže cajk. Zato pěvecký Zátaras - to bylo něco, Oklahoma Tim je opravdu příšerný zpěvák :D :D :D
Jinak vítězství doktorů - nevím, ten tým mi prostě není sympatický - teda spíš Nicole, Travis se mi zdá v pohodě. K Marii se vyjadřuju pokaždé - fakt jí nemusím, chudák Tim. A že vypadli Oklahoma - nebyli moc výrazní, ale bavili mě - ale žádná škoda :)
The world is waiting for you!!!

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Jean » 05 lis 2013, 15:46

Neuvěřitelně slabá detour i fast forward. Ještě že to zachránil perfektní roadblock. Super hláška ze začátku: "I have been only in one theatre. That one with a screen" :D No prostě Oklahoma... Dozvěděli jsme se, že jedna z Bunnies je Češka a že Tim je špatný ve všem kromě práce na ropném těžišti :/ Čím dál tím více mě štvou Afganimals a ty jejich trapný holčičky. Teď už nemám žádný favority, snad jenom Tim and Marie. Hodně mi připomínaj Taru a Wila ze staré dobré druhé série...

Odesláno z mého GT-I9300 pomocí Tapatalk
Randy is my spirit animal

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Angie » 05 lis 2013, 19:27

Detour úkol byl fajn. Hledání shodných masek podle mě už také patří mezi jeden z klasických úkolů TAR takže proč ne. Jen mě mrzí, že nikdo nešel na ten lustr, takhle přesně všichni věděli kolikátí jsou a žádné překvapení se nekonalo.

Fastforward podle mě nebyl dobře vymyšlený. Chápu, že počasí člověk neovlivní a samozřejmě nemohli nechat tým skočit a riskovat, ale aby tým dorazil na místo a nakonec úkol nemohl splnit i když by chtěl? To mi nepřijde moc fér...

Roadblock byla pro diváka určitě zábava, pro týmy už tolik ne. Pro některé týmy byl tento úkol velká nevýhoda. Zpěv totiž není něco, co se dá naučit během "chvíle". Pokud je chtěli naučit výslovnost, mohli je nechat číst text, nemuseli zpívat. Vím, že já bych třeba měla s něčím takovýmhle také problémy a to se německy učím asi 15 let. Měla bych s tím ale problémy i v češtině. Tenhle úkol mi zkrátka nepřišel příliš spravedlivý...

Celkově mě tenhle díl docela zklamal. Jsme někde v půlce série a já stále nemám komu fandit. Jasně fandila jsem vousáčům, ale obvykle mám za sérii 2 a 3 favority a tady si nějak nemůžu vybrat. Sympatické mi jsou snad jen Nicky a Kim, ale přijdou mi docela nevýrazné, zkrátka závodem nějak proplouvají.

Jak rychle u mě minule stoupli Tim a Marie, tak rychle u mě zase klesli "ukradením" taxíku. Batohy byly sice venku, ale když si pak taxikář uvědomil, že asi neveze správný tým, začít ho přesvědčovat, že oni jsou "modrý tým", to bylo podle mě už moc. Taxikář evidentně také nepatřil mezi nejchytřejší. Závod se podle mě dá vyhrát i poctivě...

Uživatelský avatar
MBej
A fan of Chilltown
Příspěvky: 72
Registrován: 27 srp 2013, 17:41

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod MBej » 06 lis 2013, 01:10

Z polského města "Gedeňsk" přes Bohumín a Přerov vlakem do Vídně až na zámek "Šanbran". Ach ta němčina, nebo spíše ach ten zpěv. Jako člen jednoho z pěti českých chlapeckých sborů jsem byl tímto úkolem přímo nadšen, detour fajn, proč sakra nikdo nešel na lustr? :D Škoda té Fast Forward, no jo, počasí je svině.

Překvapil Travis a jeho zpěvácké kvality, bejt ten sbormistr, tak bych tam spoustu týmů nechal mnohem dýl :mrgreen:, Afgháncoalfasamce stále nemusím, ale jsou to šoumeni, což je fajn. Hlavními viníky "střelby" na konci byla Marie a netrpělivý taxikář, nicméně nebyl problém doběhnout na ulici a tam počkat na další taxík. :fuck: Skončili vidláci, zpívat prostě neumí, Ámen!

Epizoda dobrá a těším se na další konflikt Marie vs zbytek pole :hungry:

Osobní favorité: Pohotovost, Jamy, lehce Afganimals, Tim (bez Marie, chudák chlap)
Pěkně se na ně kouká: zbylé dámské týmy
Skok z Donauturmu: Marie
Big Brother: Dr. Will (S2/S7), Mike Boogie (S2/S7/S14), Danielle Reyes (S3/S7), Janelle (S6/7/14), Kaysar (S6/S7), James (S6/S7), Dick (S8/S13), Danielle Donato (S8/S13 Rachel (S12/S13), Britney (S12/S14), Frank (S14), Elissa (S15)

Rooting for Kim, Sophie, Denise, Parvati, Tyson, Yul, Jeremy and Natalie - Survivor S40

"...looks like flesh on the outside, you rip it open and it's just CIRCUITRY and WIRES..."

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod milan » 06 lis 2013, 18:29

Jean píše:Dozvěděli jsme se, že jedna z Bunnies je Češka
tiež som ostal v šoku z tejto informácie, inak nemá niekto kontakty na hráčov (twitter/fb?).

Diel poslabší, Poľsko bolo 100x lepšie. Zrýchlenie na päsť, čo sa týka zátarasy tak to bol poriadny zahul, doktori sú strašne nesympatický a ďalší tím s Marie... ehm ehm... aspoň vieme prečo je "ex".
Mňa hrozne bavia roztlieskavačky + "milfky" a potom Amy!!! To je kočka, panejo, a celkom mi príde, že to má aj v hlave usporiadané. Som zatiaľ spokojný s tým kto vypadol (až na min. diel, bola by prča sledovať spev v podaní "fúzači").
Ale Česi si prišli na svoje, v zábere oznamovacia tabuľa s Prahou, potom priznanie jednej z najsexy kočiek v sérii, že jej otec je čech, celkovo sa divím že Prahu vynechali, myslím, že by to bola zaujímavejšia lokácia ako Viedeň z pohľadu súťaží.
Ono vlastne ani potenciál Viedne veľmi nevyužili, neviem do akej miery je Viedeň znova nasadená, a čo všetko už použili v min. sériach, ale mohli sa s tým viac vyhrajkať.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Doki » 27 lis 2013, 19:58

Tak i tahle epizoda byla dobrá, série je zatím výborná.
Wow, Nicky je Češka, teď Bunnies fandím ještě víc.
Detour se mi zdál docela těžký, nakonec ho ale všichni zvládli a to bez nějakých větších problémů.
Dal bych Jasonovi & Amy nějaký bonusový čas, přece nemohli za to, že bylo větrno.
Roadblock byl zábavný, z Oklahoma Tima asi nebude zpěvák. Překvapil Travis.
Marie & Tim ukradli taxi Jamy, z čehož vznikla v cíli hádka.
Marie i Amy mi přijdou průbojnější než jejich partneři, ale u Phila byl hlasitější Jason, ne Amy.
Nakonec poslední dorazil Team Oklahoma.

Uživatelský avatar
Tereeeza
Příspěvky: 50
Registrován: 18 lis 2013, 20:26
Nejoblíbenější série: Micronesia, All stars, HvV, CI, Tocantis, Australia, Amazon, ...
Nejoblibenější hráči: Colby, Boston Rob a Amber, Jonathan Penner, Tyson...
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod Tereeeza » 01 pro 2013, 23:04

Super, super, já se vážně bavím čím dál víc, i s touto epizodou jsem hodně spokojená.:)

Líbí se mi, když všichni začínají ve stejný okamžik, plnění úkolů je potom více napínavé, takže dobře, že Afganimals a Ally s Ashley (i když je vůbec nemusím, stejně jako zbytek týmů) doběhli.
Co se týká objížďky, tak se mi ty masky hodně líbily, ani mi nechybělo, že nikdo nešel dělat ten lustr. Myslím, že hledání shodného páru mohlo být náročnější pro muže, nemají takový cit pro detail (většinou), ale všichni to zvládli celkem rychle. Zrychlení mi přišlo o ničem, i kdyby vítr nebyl, ano, každý by asi neskočil, ale pro milion dolarů, podle mě hodně jednoduché. Bohužel Jason a Amy měli smůlu, neumím si představit, jaké to pro ně muselo být, když si celou dobu mysleli, že je to vynese na první místo a nakonec se musí vracet, dělat úkol bez přítomnosti ostatních týmu a téměř jistě vědět, že jsou zatím poslední (mmj. si Jason poprvé nějak více dupnul, poprvé mi přišlo, že to neřídí úplně Amy). Každopádně se nevzdali a zabojovali. Reakce na jejich příchod, hlavně ze strany Marie, mi přišel nevhodný, nejsem typ, co se vysmívá, ale k ní to vlastně sedí, tak proč mě to překvapuje.:) Zátaras byl vážně dokonalej, to jsem se pobavila.:D Ale věřím, že to pro ně muselo být těžký. Dobré zjištění, že má jeden z týmů kořeny v Čechách.
Palec nahoru, že Nicky a Kim nevzaly taxík, líbil se mi jejich přístup, snaží se všechno vybojovat férově a tak by to mělo mít, samozřejmě naopak to má Tim a Marie, následné vyříkávání u Phila jsem naprosto chápala, naštěstí to Jasona a Amy nestálo hru, měli dost času, protože zbylé dva týmy na tom byly zoufale (jen nechápu, proč potom tým Oklahoma a Ally s Ashley hledali taxík, já myslela, že tam na ně čekají, potvrdili to i Jason a Amy, že tam dva byly, ale nenapadlo by je je vzít).

Ještě jsem si vzpomněla, že mi přišli vážně vtipní Nicol a Travis, když se při hledání masek snažili o valčík, oni přece chodí tančit a tancují rádi (aneb jejich hláška před polkou z minulého dílu následovaná pořádným dupákem..:D ).
Fascinovalo mě, že se taxikář diví, že veze někoho jiného, když vyndával batohy Jasona a Amy, už když tam běžela Nicky a Kim.
Na konci, když byli u zpěvu už jen dva, byl špatný střih a bylo jasné, že tým Oklahoma budou tento úkol opouštět jako poslední, i když jsme to ještě oficiálně nevěděli.

U závěrečného sprintu jsem byla napnutá a doufala, že tým Oklahoma přeci jen dorazí dřív, že je někde předběhne, bohužel, i když jsem jim extra nefandila, hrozně jsem jim to cestování přála a viděla bych je tam daleko radši než Ally a Ashley).

Fandím pořád Nicky a Kim a Jason a Amy.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod honzavohralik » 25 črc 2014, 00:49

Kdo by neměl rád Bunnies ještě víc, když je Nicky původem z Česka? :love: Převedly dobrý výkon, hodně se zlepšují, i když je pravda, že jsem doufal, že by to mohlo být první místo. Snad někdy jindy. Přijde mi, ale že Ally a Ashley poměrně zaostávají a to mi ze začátku přišli silnější, než Nicky a Kim.

Jason a Amy, hlavně Jason, se ukázali strašně naivní. Ta jeho průpovídka o kamarádství a jak by tohle nikdy Timovi a Marie neudělal byla tragická. Nechápu, že někdo tak naivní být vůbec může, hraje se milion dolarů, za to by člověk udělal cokoliv!

Jsem rád, že vyletěli Tim a Danny neměl jsem je rád, i když jsem čekal nevyřazovací kolo. Co mě překvapilo bylo, že Tim Roadblock vůbec udělal, ten učitel ho musel litovat, protože předvedl asi 100x horší výkon, než ostatní a stejně mu to dal. Taky bych poukázal na 22. a 23. sérii ve 22. vypadly hned na začátku 3 M/M týmy a nyní vypadly po 5 etapách 4 M/M. Tak hlavně, že je vždycky v castu s nimi nasráno, když ty podceňované holky vydrží dýl, líp se na ně kouká a prostě jsou lepší! Vážně si myslím, že vyrovnaný počet hráčů dle pohlaví by byl lepší.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

perr
Příspěvky: 64
Registrován: 19 říj 2013, 22:48
Nejoblibenější hráči: Survivor: Yul, Rob, Parvati, Eliza TAR: Colin & Kristie, BJ & Tyler, Brook & Claire, Jason & Amy, Kym & Alli

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod perr » 24 srp 2014, 12:34

Zatím nejhorší díl. Zrychlení úplně o ničem, za dobrého počasí jen o tom, kdo tam první dojede (velmi bych se divil, kdyby se v objevil tým, který by do toho nešel, s něčím podobným musí každý tým počítat), za špatného počasí ještě víc o ničem, kde první tým nezaviněné pošle na poslední místo. Hledání masek nic moc, vzhledem k jednoduchosti úkolu asi žádné překvapení, že nikdo nešel na lustr. Zátaras sice možná divácky atraktivní, ale do TAR to nepatří, zpěv se nedá během pár hodin naučit a kdyby tam vidláci došli aj o pět hodin dřív než ostatní tak stejně vypadnou, tu obálku na konci stejně dostali z lítosti a protože tam nikdo nebyl. Vidlákům jsem přál ať se zdrží déle, ale byla jen otázka času než půjdou. Kradení taxi, kdyby o něco šlo bych jim prominul, ale v době kdy mají za sebou tři týmy a o nic nejde mně to přijde úplně zbytečné a doufám, že brzo poletí. Fandím Jason & Amy, Nicky & Kim

Uživatelský avatar
sirek
Příspěvky: 73
Registrován: 26 črc 2015, 15:55

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 6

Příspěvekod sirek » 18 říj 2015, 15:35

Etapa nebyla špatná, ale vcelku nuda. Mrzelo mě, že nebylo FF, které mohlo díl víc oživit. Objížďka vlastně byla spíš All-in, jako v Total Drama: Ridonculous Race, protože všichni šli na tu jednu. A to mohly být lustry zajímavé. Zátaras mi přišel až moc těžký. Němčina toho s americkou angličtinou nemá moc společnýho a navíc, ne každý umí zpívat (jak jsme se přesvědčili u Ally a Ashley + Tima s Dannym). Z bludiště se podle mě dalo vytěžit víc.
Vyřazení Tima s Dannym mě nemrzí, neměl jsem je rád.
Fandím: Afghanimals, Ice Queens, Nicky a Kim (otec z Česka :3), Jason a Amy (jediný sympatický M/F tým).


Zpět na „The Amazing Race S23 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů