TAR S23 (US) - Epizoda 9

2013
Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

TAR S23 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 24 lis 2013, 22:41

9. epizoda

Angie
A fan of Malcolm Freberg
Příspěvky: 349
Registrován: 26 srp 2013, 22:45

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Angie » 26 lis 2013, 10:42

Můj největší postřeh z této epizody (čas asi 6:55): TA OPIČKA ŠLA NA CHŮDÁCH! Jak ta opička mohla chodit na chůdách? :D

Detour: Přepravit ptáčky bylo určitě snazší než přepravit všechnu tu sváču pro slony, donutit je ale zpívat už nebylo tak snadné. V každém případě jsem zase u toho, zvířátka miluju, takže pro mě skvělé úkoly oba dva.
Roadblock: Podle mě nebyl ani tak zajímavý, ale Leo a Nicole ho zajímavým rozhodně udělali. Nicolin pokus o "opisování" a Leova likvidace nástroje byla sranda :D

Neuvěřitelné, jak se Tim a Marie dokázali z úplného konce dostat na úplný vrchol. V podstatě pár vteřin/minut (záleží na střihu) za 1. místem. Trochu mě zklamali Amy a Jay, že se rozhodli pomoc doktorům, protože těm opravdu nefandím. Už jsem se těšila, že budou vyřazeni. Škoda :-|
Takhle to padlo na děvčata, ale ony si za to v podstatě mohly sami. Muselo jim být přece jasné, že když u Detour nevezmou všechno, co mají, nemohou dostat další obálku.

Tenhle díl mě bavil. Nechyběla zvířátka, ať už ten první úkol nebo pak Detour. Pořadí týmů se hezky míchalo viz. Tim a Marie (opravdu jí nemám ráda), prostě super. Těším se na příště, podle ukázek to vypadalo, že se můžeme těšit na docela vtipnou etapu... :D

Fandím: Amy a Jay, Tim (bez Marie)

lord_night
V.I.P.
Příspěvky: 108
Registrován: 26 srp 2013, 09:56
Bydliště: Zálesí

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod lord_night » 28 lis 2013, 11:40

Díl mě nějak moc nebavil, asi to bude tou Indonésií, tý je fakt v posledních řadách nějak moc.
Jinak úkoly celkem fajn, Ice girls si za vypadnutí můžou sami. Kdyby Amy nepomohla Nicole na Zátarasu, tak věřím tomu, že by to tam dělala ještě dneska, ta vůbec netušila o co go... A ta její marná snaha o "opisování" - ubohost.
The world is waiting for you!!!

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod Doki » 29 lis 2013, 22:30

Díl byl fajn.
V Detouru se mi líbila jen jeho 1. část se slony.
Roadblock nebyl nějak zajímavý. Nechápu, co si Nicole myslí? Že když na někoho použije U-Turn, tak jí všechno nechá opsat? Reakce Lea byla k nezaplacení. :lol: Trochu mě pak naštvalo, jak Amy pomohla Nicole.
Vypadly nám Ice Girls, které mi budou sice chybět, ale můžou si za to docela samy.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: TAR S23 (US) - Epizoda 9

Příspěvekod milan » 14 pro 2013, 13:28

Ďalší pre mňa smutný diel s tým, kto vypadol, v hre mám už len Amy, ktorá je až priveľmi dobrá a nechala sa ukecať tou... vulgarizmus vulgarizmus... aby jej pomohla, diel ma ale nebavil ako celok, vtipné momenty mali len Afgánci, hlavne ten začiatok :lol: "veď pohodička o nič nejde", tento štýl ma totálne bavil.
Ten výraz doktorov ako prišli Afgánci do vlaku a potom tá <> jak chcela okopírovať tú skládačku bolo fakt na rozbitie držky, doslova napíšem že arogantní černoši čo dostali diplom, možno sú fakt dobrí doktori to im neberiem, ani neriešim, ale fakt, ako sa chovajú v takýchto situáciach ukazuje ich charakter.
2 tímom tu nefandím vôbec a to doktorom a Márii s jej ex.
1 timu fandím moc a to Amy a jej snúbencov.
1 tím mi nevadí ak by vyhrá, ale vyslovene nebudem ani smutný ani šťastný - Afgánci.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)


Zpět na „The Amazing Race S23 (U.S.)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti