S06 - The Amazon - EP05

Rio Negro, Amazonas, Brazil
February 13, 2003 – May 11, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S06 - The Amazon - EP05

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:19

Epizóda 5
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP05

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:58

Promíchání super, davovi jsem nijak zvlášť nezáviděl a bylo jasno že v tom bude nějakej háček, to Jenna nevytušila a tak se tam rozkecala jako správnej bezmozek :mrgreen: shawna už je u mě od minulýho dílu kdy se tam málem zhroutila odkecaná a tak doufám že jí někdo co nejdřív kopne do řeky :twisted: to její znovuzrození co přišla parta chlapů bylo na proplesknutí 8) škoda že to chlapi neví jakou maji v táboře chuděru. Vypadla Jeanne, další půjde nejspíš Christa, té bude celkem škoda, pěkně se tam s tim prala :idea: Heidi nám pěkně přeběhla, no doufejme že to byl dobrý tah 8)
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S06 - The Amazon - EP05

Příspěvekod lacSzlo » 24 pro 2015, 14:49

Tak hlavně díky večeru v bungalovu pro mě Jenna a Dave hlavní hvězdy epizody. Jenna si to celkem podělala, přišla o Heidi. Ta to zase možná docela podělala flipnutím k chlapům, přišlo mi to jako poněkud zbrklé rozhodnutí. Kdyby hlasovali pro ní... ale tak drsné podrazy se v té době v Survivoru ještě neděly :D Každopádně Heidina reakce na Jeffovu otázku na radě mě dost pobavila. :D
Jeanne je škoda, byla mi sympatická (v podstatě každé z ženských, možná krom Shawny - ale i ta mě svým zmrtvýchvstání pobavila - by bylo v tuhle chvíli škoda...). Butch je fajn chlapík, líbilo se mi to s lucernou kvůli Christy, ale jinak je šíleně nudný a vůbec by mi nechyběl...

Po 5. epizodě:
Nejlepší: Heidi, Deena, Jenna, Jeanne
Nejhorší: Butch, Roger
(?)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

S06 - The Amazon - EP05

Příspěvekod sheldom » 09 čer 2017, 15:30

Super epizoda. Dave si perfektně připravil půdu na dobu po sloučení, podařilo se mu získat Heidi. Jenna při schůzce vůbec nepřemýšlela a hodně mu tím usnadnila práci. Po promíchání nám nicméně vznikly dost zajímavé kmeny. :)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S06 - The Amazon - EP05

Příspěvekod Kill Kenny » 01 úno 2020, 23:52

Tak takovýto twist jsem nečekal. Prakticky trh s otroky, nebo Indická svatba, ale o to více parádní. Daví si pošmrdlal kleofáška, když měl intimčo s Jennou.

Rozdělení kmenů úžasné. Velmi přeji Tambaqui, i když jsem psal, že mě poslední díly štvali Dave a Roger, tak mi tenhle kmen přijde více sympatický. Druhý kmen má Alexe a Shawnu, která se zázračně vyléčila, Joanna by zvolal Hallelujah :lol: , škoda, že tam není. U žlutých se mi libí 2.strategičtí hráči Rob a Deena, ale ne tolik jako Christy a Jeanne vedle. Jinak velmi velmi povedený twist. Lepší, než šátky, nebo vyberte 3 na cestu. Jen by mě zajímalo, jak daleko byl ten resort od tábora, protože to pádlovat sám muselo být vysilující, stejně pak i návrat, nebo je vezli?
CO jsem viděl, tak se mezi kmeny dalo dojít "suchou nohou"? Že to dříve nikdo nezkusil, škoda, že se nedozvíme, jak daleko byly od sebe tábory...

ICH : Osmisměrka + zapamatovat si, co se vyškrtalo, dopádlovat pro vlajky a ty pak dovézt k bedně s imunitou? Moje Survivor srdíčko zaplesalo znova. Tyhle soutěže mají halvu a patu a jsou báječné. Škoda, že mi prohrál příjemnější kmen.

Holky měly fajnovou strategii, kterou podvedla Heidy, protože nechtěla tahat kameny :cry: ? Asi holka při svém vysokém IQ si nespočítala, že kluci získávají náskok a pokud Shawna znovu "umře", tak budou před sloučením v nevýhodě? Asi ne.
Odnesla to Jeanne moje 2. nejoblíbenější žena a další asi půjde CHristy a vypínám serii. No asi ne, ale je mi jasné, že není nic, co by jí mělo zachránit ve hře...

Hodnocení dílu : 11/10 . Tenhle díl neměl chybu, jen tak dále :dance:
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „S06 - The Amazon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti