S06 - The Amazon - EP01

Rio Negro, Amazonas, Brazil
February 13, 2003 – May 11, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S06 - The Amazon - EP01

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:18

Epizóda 1
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP01

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 15:32

Tak amazon série má zatím slušně našlápnuto :idea: rozdělení na muže a ženy se mi líbí, kor v prostředí amazonie, kde řádili amazonky, skvělý tah produkce :idea: myslel jsem si že se s tim chlapi nějakou poperou, ale teda tak trochu sem se za nás styděl :mrgreen: ty velkohubý kecy a pak takovej výklep, potřebovali to jako sůl a je dobře že to přišlo hned na první soutěži :idea: a Jeff trefná poznámka že prohráli a hned z nich maji hlavu v oblacích :mrgreen: myslim že to neni rozhodně poslední prohra mužské části amazonie :mrgreen:
v holčičím táboře teda hotová katastrofa, jestli se neseberou tak nepřežijou ani týden, tady jsou od amazonek na miliony mil vzdálené 8) prát si hadry a nejsou tam ještě ani 24hodin? :roll: :x docela ale obdivuju Christy, komunikace je v téhle hře hodně důležitá a jsem dost zvědav jak se s tím vším popere :idea: jako největší kočku u nich zatím vidím Heidi, ty její očiska jsou opravdu takový amazónský :D
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S06 - The Amazon - EP01

Příspěvekod lacSzlo » 20 pro 2015, 21:54

Tak jsem si konečně našel zase čas na něco staršího. Už delší dobu plánuju Amazon, na který nepamatuju zrovna v dobrém, takže mě celkem překvapuje, že třeba na Sucks ho dost lidí má v top 5 nejlepších sérií. Uvidíme, jaké dojmy si z něj odnesu tentokrát.

Začátek ušel. Baví mě víc kmen ženských, chlapi a jejich kecy byli v podstatě na jedno brdo. Taky mi vadí, že maj všichni skoro stejný hadry, všechno do modro-šedo-hnědo-černa, jak se v tom má člověk vyznat? Jenna mi před čtyřmi lety lezla dost na nervy, zatím je v pohodě (praní buffo po jedné noci pobavilo :D ) a to i přesto, že měla nejvíc zpovědí na kameru. Rob v pohodě, i když měl taky nějakou blbou poznámku na ženský, to s tím voláním o pomoc boyfriendům, která mi vlastně přišla asi nejstupidnější ze všech. :D Roger mi zatím na nervy nijak extra neleze, jen mi vadilo, když o Ryanovi a Danielovi mluvil jako o "kids", nevím, většinou si moc nevšimnu toho, když se někdo "nadvyšuje" nad ostatní, tohle mi tak přišlo.
Ryanův odchod mě napoprvé hodně mrzel, nejspíš hlavně proto, že mi přišel sexy. To už dnes moc neplatí a v podstatě jsem na něm nenašel nic extra zajímavého...

Po 1.epizodě:
Nejlepší: Christy, Jenna, Deena, Rob, Heidi
Nejhorší: Matthew, Alex
(?)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

S06 - The Amazon - EP01

Příspěvekod sheldom » 24 kvě 2017, 11:57

Konečně jsem se zase dostal k originálu Survivora, musím přiznat, že jsem se na něj hodně těšil.
Rozdělení kmenů podle pohlaví je dost originální, ale očekávám brzké promíchání, jestli ne už v příští epizodě. Mužský tým působil velmi namyšleně, takže jsem nakonec rád, že prohráli a museli na TC. Naopak kmen žen toho zatím v táboře moc nepředvedl, Ryan a Daniel byli na IC dost špatní, takže logická volba.
Po prvním díle si jich zatím moc nepamatuju, zaujali mě ale Roger, Butch, Dave, Heidi a Christy, uvidíme, jak to bude dál. :)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S06 - The Amazon - EP01

Příspěvekod Kill Kenny » 31 led 2020, 22:48

Po děsuplném Thajsku a mnou naposledy viděném Game changers - obojí stejný děs a netřeba komentovat, jsem se rozhodl dát si Amazonii.

6.serie a dobrý nápad rozdělit kmeny na holky a kluky, který bych si přál, aby vydržel do 10ti lidí, to by byla sranda, je od začátku parádní.

Holkám jde od začátku tábor zcela na levačku a jsou naprosto marné. Rozdělat oheň jim moc nejde, přístřešek vypadá, jak z Chánova, ryby chytat to je pohádka, 2.den si raději čistí své oblečení, než se napijí. Janet už "umírá", aby ve výzvě nebylo nic znát.

Úplně jsem zapomněl, že hráči s sebou měli osobní věci. Motivační heslo : věřte v sebe, krásné,ale mě by to štvalo jak Colbyho vlajka Texasu. Robova mystická koule, ale neptejte se na výhru, správné vysvětlení, že by se kluci na to vybodli. Tak se ptají na holky, vlastně krom přístřešku, vody, ryb, tak je to Shawna , Heidy a nic více. Je to editem? Mě tohle baví, prostě se člověk dozví o lidech více než v nových seriích. Dan a s Ryanem místo pomoci kmenu se práce štítí, no já bych je kopnul, co by to šlo. Roger sice všechny komanduje, avšak jeho nápady mají hlavu a patu a tak kluci mají hned náskok táborový náskok.

Výzva o imunitu. Kluci namyšlení až na Měsíc a přitom Ryan a Dan nepřelezou 10 m, kládu a vypadají tam až komicky (jinak kláda ani nebyla pořádně ohoblovaná) a z rychlého náskoku mají ztrátu. Holky je předeběhnou, aby u vyrovnané skládačky programátor Rob a raketový inženýr Dave ještě více pohoří než kluci na kládě. Prostě se nepohli vůbec nikam a tak zbytek mohl koukat na krásně plující tělo Heidy na kladce, jak jim ukazuje pozadí, popředí a pak bere imunitu. Nazdar , bazar. Dave a Rob předvedli naprostou ostudu. Fiasko dokonáno.

Kluci plují na kmenovou radu ( zajímalo by mě, jak to bylo daleko, protože tam pádlovat asi muselo být velmi unavující), aby první otázky byly Shawna nebo Heidy :roll: :cry: . Tady sperma stříká ušima ven :eee: a sebezpyt naprosto nulový. Na druhou stranu je tohle zase sranda starých serii, které jsou v tomhle tak fantastické.

Díl mě bavil, i to rozdělení kmenů, a ukazování, jak hráči jinak myslí. Prostředí je mimořádné, kmeny i relativně zábavné.

Jinak moje slabost je Christy, krom toho, že je pro mě naprosto nádherná :oops: , tak se přihlásit a vyrovnat se lidem s takovýmto handicepem
Spoiler!
(myslím, že do 40 serie, žádný další neslyšící ve hře nebyl)
, no bude to moje sluníčko.

Hodnocení 8/10
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „S06 - The Amazon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů