S06 - The Amazon - EP03

Rio Negro, Amazonas, Brazil
February 13, 2003 – May 11, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S06 - The Amazon - EP03

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:18

Epizóda 3
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP03

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:58

haha, tak tohle jsem si užíval :mrgreen: ženský jedou na válečné stezce, oblbujou vnadama prales jako pravé amazonky, dokonce se i vzchopili v organizaci a chlapi...luští z magické osmičky jestli s nima půjde nějaká na rande...výsledek?... :twisted: totální propadák v soutěžích a jediný čím se vlastně chlapi můžou pochlubit je přístřešek...trapaaaaaas :cry: :mrgreen: a dalším výsledkem je vyhazov dana...no v takovém kmeni je to dost o přizpůsobení se a pokud někdo štěká rozkazy, rozvrátím proti němu později kmen, ale rozhodně na něj jenom nehodim bobek, takže to má zaslouženě.
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S06 - The Amazon - EP03

Příspěvekod lacSzlo » 22 pro 2015, 19:20

Zatím mě Amazon baví, tahle epizoda byla zatím vůbec nejlepší - soutěž o odměnu super, bavila. Chlapy a jejich kecy o ženských jsou taky čím dál praštěnější. A ženské dominují, tvoří se hloučky... trojka krasavic mi myslím dřív lezla na nervy, zatím mi přijdou fajn, dokonce zábavné. Jen hezké pořád nijak zvlášť :D Jediný vyloženě nudný Butch, to i ten trotl Roger má něco do sebe. Naopak na nervy mi leze čím dál víc Joanna, kdykoliv se někde v pozadí ozve to její řvaní...

Po 3. epizodě:
Nejlepší: Alex, Jeanne, Christy, Deena, Rob, Heidi
Nejhorší: Joanna
(?)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

S06 - The Amazon - EP03

Příspěvekod sheldom » 31 kvě 2017, 19:00

Zatím mě tahle řada hodně baví, chlapi prohrávají, co můžou a jen mluví o holkách. :D Evidentně se hodně těší na sloučení, jen aby se tam dostali. :D Tak jsem se s brzkým promícháním spletl, vypadá to, že zatím budou jen samé výzvy, ve kterých nepůjde o sílu, což je dobře. :)
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S06 - The Amazon - EP03

Příspěvekod Kill Kenny » 01 úno 2020, 23:15

Po vydatném dešti, kdy holky promokly, tak u kluků nastala bouře mezi lemplem Danem a nervákem Rogerem. Nedivím se Rogerovu jednání, i když sociálně zase je na vyhození,protože takhle může rozeštvat kmen. Tak raději došel sám pro vodu, což bylo "hrdinské" gesto. Daneček šel na lodičku,aby se zjistilo,že Matthew je rodilý člověk z Honk Kongu a umí jazyk Kantonu a Mandarištinu, což bylo mimořádné překvapení.

Holčičky jako čistotné pohlaví si nechávají zplesnivět maniokovou mouku, asi taktika pro případ výměny táborů a konečně dostanou nápad, že mají ručičky a hlavičky dozadu, tak zvolí vedoucí tábora Deenu. Vůbec bych se nedivil, že by při prohře letěla, jako leader, čehož je si vědomá. Showna polehává a Heidy to schvaluje, že se jako sexy holka nebude přeci moc namáhat.

RCH: Takové milé pexeso a zábavná hra na pamatování, kdy kluci zase měli sexistické narážky a sperma zase tryskalo z uší, očí a i ze :ass: a největšího tragéda ze sebe udělal Dan. Takovýho člověka mít v kmeni je asi za trest... prakticky, kde byl, tam to týmu prohrál. Holky toho bravurně využily a zaslouženě vyhrály kartáčky a šminky. U kluků se zdálo, že je to ani netrápí,hlavně, když mohli očumovat holky.

V táboře u kluků byla zase diskuze, kdo by jakou chtěl - což prima cool vystřihla.
Holky se ráno smočily v lagunkách a tedy ten pohled i pro mě stál za to. Jenna, Heidy a Shawna jsou, jak z obrázku a od mé oblíbenkyně Christy se dozvím, že ji přijde divné se koupat před jinými lidmi, škoda.. :oops: a Jeanne mi neukázali, taky škoda.

Konečně se ve 3.díle začíná řešit taktika a první s ní přichází Rob, kterému se zdá, že by mohl být na dně. Tak začal hrát hru na všechny strany, snad se mu to nevymstí, jako Robovi na Markézách nebo Silasovi v Africe.

U holek se zase předvádí Joanna, kdy si představuje, že raba je ježíš, neporušuje přikázání? No poslouchat se to nedá, brrr. Díky vedení Deeny mají holky něco vzdáleného, co připomíná obydlí, konečně 7.den.

ICH: kluci zkouší kouli, jestli mají u holek šanci, noo :heat: :heat: ,co je moc to je moc, už i mě to vytáčí.
Útěk z vězení je krásná chalenge a ač jsem si říkal, že kluci to musí dát, tak neumět s uzly a mačetou přeseknout provaz, no to je zase ostuda. Taky si kluci prohlídli zadek Heidy a Shawny a sami si nechali natrhnout poněkolikáté šortky a dobře jim tak. IT a Raketový inženýr vypadají, jako ňoumové...

Na TC: konečně vypadl Dan, podle mě naprosto nejhorší soutěžící z castu, vůbec jsem neporozuměl, co chtěl hrát? Opravdu táhnul kluky ke dnu naprosto ve všem a je dobře, že letěl. Příště by mohl jít Roger, který už taky pomalu musí kmen velmi štvát.

Hodnocení epizody : 7/10.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „S06 - The Amazon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti