S06 - The Amazon - EP04

Rio Negro, Amazonas, Brazil
February 13, 2003 – May 11, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S06 - The Amazon - EP04

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:19

Epizóda 4
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP04

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:45

No pěkně se nám to celé zamotává :mrgreen: co se týče chlapů, tak tam je to celkem nuda, jestli se tu říkalo že ozzy myslí pérem, tak co předváděj oni :roll: jak kdyby v životě neviděli kozy až tady v amazonii :|
u ženských pěkně rušno, konečně je venku panbíčkářka, ale to co předvádí Shawna, je taky na kopnutí do zadku střemhlav do amazonky. Takovej uzlíček nervů sem už hodně dlouho neviděl. Heidi je sice pěkná, ale její aliance hezkých postav mi přijde trochu divná, ale tak třeba je to jakási strategie ala nejdeme na sobě něco společnýho no, budiž :idea: dále mile překvapuje Christa, souhlasím že je to hezká holka, v obličeji možná hezcí než Heidi nakonec, kozy extra nevystavuje, takže tam to neposoudim :mrgreen: jenna je taky hezká, ale zatím se nějak extra neprojevuje mi přijde. no každopádně zajímavý sledovat jejich opravdu důležitý žvanění kdo má hezčí postavu apod., prostě typický ženský :mrgreen: připomnělo mi to Thajsko a nekoukání se do zrcadla :mrgreen: opravdu zaplaťpánbu za smíšený kolektivy, asi bych se ani v jednom z kmenů necítil extra pohodlně :mrgreen:
jinak lednice coly v amazonce? :roll: doufám že si Survivor odpustí tyhle komerční srajdy, stačí odměny v podobě auta
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S06 - The Amazon - EP04

Příspěvekod lacSzlo » 23 pro 2015, 21:43

Solidní epizoda. Obě soutěže ne až tolik napínavé, ale fajn. Jedna z mála odměn, které jsem si pamatoval, jak dopadnou (že lednička skončí u chlapů :D ). Překvapilo, že už před 13 lety měli Amíci vanilkovou Coca Colu. :o
Oba kmeny se mi víceméně líbí. U chlapů je pohoda, ženské jsou zase solidně máklé. V téhle epizodě mě bavili hlavně Matthew a Dave, Rob trochu v pozadí, Alex po dvou dobrých epizodách takřka neviditelný, Butch nudný. Roger mě naštval kecama o tom, jak je podle něj trapné, že Rob dělá ve sklepě karaoke :down:
Joanna nebyla hrozná, ale z ženských mi bude rozhodně chybět nejmíň. Shawna mi sice taky nesedí, ale scéna, kde jí otírají hadrem, mě pobavila. :D Jenna a Christy trochu v pozadí, Jeanne je mi hodně sympatická, Deena správně drsná, Heidi zlatíčko. Celkově se mi moc líbí přístup ženských ke hře, krom Shawny a Christy tam všechny hrajou pěkně natvrdo. :idea:

Po 4. epizodě:
Nejlepší: Heidi, Deena, Jeanne
Nejhorší: Roger
(?)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

S06 - The Amazon - EP04

Příspěvekod sheldom » 04 čer 2017, 18:43

Překvapilo mě, že obě soutěže vyhráli chlapi, doteď vyhráli snad jen jedinou a teď hned dvě v řadě. :o Chlapská kmenovka by mohla být zajímavá, ale nakonec se nekonala. U žen ze strategického hlediska chytrý tah, ovšem nevím, jak se jim bude dále dařit ve hře s Shawnou a bez Joanny.
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon

Uživatelský avatar
Kill Kenny
Příspěvky: 88
Registrován: 17 led 2020, 21:54
Nejoblíbenější série: Africa - viděl jsem první komplet serii.

HvV, Palau, Cook Islands, Pearl Islands, Philippines, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Cao Boi , Yul, Shane, Sandra, Gina, Alex
Nejméně oblíbené série: FvF II, Game Changers, Thailand

S06 - The Amazon - EP04

Příspěvekod Kill Kenny » 01 úno 2020, 23:38

Sice bych to nečekal,ale hned z počátku padne z Heidy moudro, které by bylo dobré vytesat do kamene. Nebude pracovat jako divá, když ví, že se ve hře dostane dál, než Joanna a Jeanne,které makají, jak mourovaté. Prohlášení je to... pravdivé. Čekám v brzku nějaký twist, takže by Heidy svými křivkami mohla kluky omotat kolem prstu,kdežto Joanna a Jeanne těžko. Shawna se začíná skládat, že by 1. quitter? Nebyl bych proti, pěkně mi leze na nervy.
Vyloupnul se ve hře 2.strategický hráč Deena, která se spojila s mladšími holkami, protože ty starší jsou na ní moc chytré. Pěkná taktika, i když co se Shawnou? Ta je ta hodinu od hodiny slabší a nepoužitelnější.

U kluků se ukazuje jen a jen rybaření. Myslel jsem, že se sítí, kterou pracovali nehladová, tak jak holky, tak asi oba kmeny jsou dost vyhladovělí a holky řeší, že ještě smrdí, nečekaně.

RCH: Rozdělání ohně za ledničku s Colou. Vlastně to jako v jungli povedou kabel, aby mohli mít puštěnou lednici? Ekologie hadr :) Holky lépe začaly, ale nepochopitelně projely RCH. Kluci drželi soudržně a tleskali si, že umí udělat zástěnu :lol: .

Shawna se po RCH zhroutí, avšak nejvyšší politbyro rozhodne, že dokud nezemře, tak musí zůstat. Protože čísla jsou jasná, ale že prakticky všechny štve svým přístupem, tak si jí holky stejně chtějí nechat. :vomit: Hodit do Amazonky a ať si dělá,co chce, fňukna.

ICH: Trénink dovednosti přežití v podobě chytání ryb? Parádní, tohle je naprosto skvělá disciplína do Survivora a i zajímavé strategie, kterou vysvětlí raketový inženýr, který mi lehce začíná vadit. Něco mi na něm nesedí. Kluci dominovali a snad se konečně chytli? Možná byla soutěž ovlivněná tím, že kluci a holky byli daleko od sebe, aby mohly holky kluky zaměstnat pohledem na jejich těla, trochu škoda.

TC: Holky předvedly velkou strategickou hru a nechali si tam "mrtvou váhu", a vyhodily sice protivnou, ale schopnou Joannu. Já říkám, tohle se jim vymstí. 2 ICH a holky končí....

Hodnocení epizody : 8/10.
https://sites.google.com/site/survivor38online/home ObrázekThe Winner of Survivor: Non Jury Second Chance III - Japan.

38.serie online survivor Kellyvor


Zpět na „S06 - The Amazon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti