S06 - The Amazon - EP06

Rio Negro, Amazonas, Brazil
February 13, 2003 – May 11, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S06 - The Amazon - EP06

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:20

Epizóda 6
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP06

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 12:59

Soutěž o imunitu super :mrgreen: :idea: divim se že ta parta hladovejch krků se na to nevrhla a nezůstalo tam na konci jen pár deka na váze :D soutěž o odměnu taky pěkná, Christa zaválela a vůbec se mi ten její boj líbí, je to takovej boj v bojové hře Survivor a zvládá ho na jedničku :idea: a ten úsměv 8) Rob je taková druhá stránka mince, floutek co si to tam hezky dává, ale je mi nesympatickej. Shawna díky bohu vypadla, doteď jsem nepochopil co je na ní tak úchvatnýho a díky bohu už nad tim nebudu muset v dalších dílech přemýšlet
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S06 - The Amazon - EP06

Příspěvekod lacSzlo » 24 pro 2015, 21:21

Po tomhle díle mi je mnohem, mnohem sympatičtější NuJaburu - v Tambaqui mám akorát Heidi a Christy + Davea na koukání. Zatu žlutí jsou super skupinka - bylo mi líto stejně jako jim, že někdo vlastně vůbec musí vypadnout. Ale když už, tak je dobře, že to byla Shawna - bude chybět nejmíň. Rob-Deena-Matthew-Jenna jsou opravdu luxusní čtyřka. Matthew mě v tomhle díle poprvé opravdu bavil. Rob po pár dílech taky zase dostal víc prostoru, jen mi vadilo, když jen tak řekne o Mattovi, že je idiot.
Soutěže super, Survivor klasika (v budoucnu několikrát opakovaná). :idea:

Po 6. epizodě:
Nejlepší: Deena, Heidi
Nejhorší: Roger
(?)

sheldom
Příspěvky: 181
Registrován: 15 srp 2015, 16:10
Nejoblíbenější série: Borneo S01, Pearl Islands S07, All-Stars S08, Guatemala S11, China S15, Micronesia S16, Australian Survivor
Nejméně oblíbené série: Africa S03, Thailand S05, Samoa S19, BvW S27, SJDS S29

S06 - The Amazon - EP06

Příspěvekod sheldom » 11 čer 2017, 14:46

Obě soutěže suprové, sympatičtější mi přijde Tambaqui. Nepochopil jsem taktiku Shawny, to si myslela, že pro ni chlapi, kvůli tomu jak vypadá, nebudou hlasovat? :o
Po 6. epizodě již můžu říct, komu fandím: Dave, Heidi a u Roba zatím nevím, jestli mu mám fandit nebo ho nesnášet :D
Survivor
S01: Richard; S02: Elizabeth, Rodger, Jeff; S03: Kim P.; S04: Boston Rob; S05: Shii Ann; S06: Heidi, Dave; S07: Rupert, Ryan O.; S08: Boston Rob, Rupert; S09: Eliza; S10: Stephenie; S11: Judd, Stephenie; S12: Terry; S13: Penner, Yul; S14: Yau-Man; S15: Amanda, James, Todd; S16: Amanda, James, Penner; S17: Randy, Sugar, Bob; S18: Stephen; S19: Monica, Dave; S20: Boston Rob, Sandra; S21: Brenda, Marty; S22: Boston Rob, Natalie, Andrea; S23: Jim, Albert; S24: Troyzan, Chelsie; S25: Penner, Skupin; S26: Laura, Andrea, Brenda; S27: Vytas; S28: Spencer; S29: Kelley, Jeremy, Natalie
AUS S03: Nick, Phoebe, Craig AUS S04: Luke, Jericho, Sarah, Tessa AUS S05: Benji, Robbie, Paige AUS S06: Luke, David, Harry, Pia AUS S07: Phoebe, Nick, Shonee, David, Harry, Brooke AUS S08: George, Kez, Simon AUS S09: Mark & Sam, Nina AUS S10: George, Shonee, Liz AUS S11: Aileen, Val, Mark
RO S01: Marek, David RO S02: Radim, Bizon


Zpět na „S06 - The Amazon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů