S06 - The Amazon - EP12

Rio Negro, Amazonas, Brazil
February 13, 2003 – May 11, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S06 - The Amazon - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:22

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP12

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 07:59

eee, zase rodinkovej díl, aspoň že tenhle byl zajímavě okořeněn :idea:
Rob se nám pěkně do těch intrik zamotal a skončil úplně sám, každopádně je to huba otevřená a tak se z toho dokázal vykecat.
Škoda že tohle nebyl nejlepší díl Christy, byla v něm hodně nerozvážná, měla poslat pipky do kšá, odkejvnout Roba a měla by jistej postup, nicméně se držela velmi statečně :idea: :idea: Vítězství bych asi v tuhle chvíli přál nejvíc Robovi, dělá tam slušnej rozruch :mrgreen: ale jinak mi extra sympatickej neni s těma jeho mindrákama
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S06 - The Amazon - EP12

Příspěvekod lacSzlo » 27 pro 2015, 18:37

Pocity víceméně stále stejné. Rob působí, jako kdyby se do téhle éry Survivora vůbec nehodil, občas to funguje, občas ne :D Jenna a Heidi se statečně drží, Matthew si to užívá, někdy mi přijde až jako malé dítě, Christy to překombinovala, Butch kdo. Návštěva tentokrát nic extra, nebýt plačících holek. Pochopil jsem to správně, že u toho stolu s nima seděli akorát deset minut? :-|

Po 12. epizodě:
Nejlepší: Matthew, Heidi, Jenna
Nejhorší: Butch
(?)


Zpět na „S06 - The Amazon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů