S06 - The Amazon - EP13

Rio Negro, Amazonas, Brazil
February 13, 2003 – May 11, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S06 - The Amazon - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:22

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP13

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:45

Sakra, nějak sem nedával pozor, na kmenovce jsem zaslechl, že se Heidi bojí většina chlapů...imunitu neměla, z klece se málem nedostala...něco mi uniklo? :mrgreen:
Soutěž o imunitu, naše stará známá tělocvična v přírodě :mrgreen: jak tu bylo napsáno že by Matt nadělal řezanku z O. L....já si myslím že by to nebylo tak jednoznačný, přesně v téhle tělocvičně byli oba a pamatuju si že O.L. tam skákal jako opice, myslim že do toho měl Matt daleko, na discích málem upadnul.
Jinak táborák hezkej, po povodni další krásná momentka po kameramany ala "hlavně na nic nešahej ať se dílo podaří" :mrgreen: v obou případech pitomost lidského faktoru
Obrázek

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S06 - The Amazon - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 29 pro 2015, 19:06

Butch konečně zazářil, jen škoda, že je mi už po 12 epizodách totálně ukradený :D Oheň luxusní, říkal jsem si při tom, jak moc mu asi produkce napomohla nebo jestli nějak zachránili aspoň nějaké věci, kdoví (přišlo mi divné, že Heidiiny věci byly komplet v pohodě). Matthew si podal slušně obě soutěže. Rob mě opět místy bavil a místy iritoval. Jenna to vzdává a zůstává díky tomu ve hře (takže jí to vlastně i k něčemu bylo. Teda asi. Docela mě překvapilo, že někdo jako Rob pomalu odkýval, že jí holt teda v odchodu bránit nebudou... a částečně mi to připomnělo situaci se Shawnou, kdy taky chtěla domů a Heidi s Jennou jí odmítly vyhovět :D )

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Matthew, Heidi
Nejhorší: Butch
(?)


Zpět na „S06 - The Amazon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti