S06 - The Amazon - EP14

Rio Negro, Amazonas, Brazil
February 13, 2003 – May 11, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S06 - The Amazon - EP14

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:22

Epizóda 14
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP14

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 08:02

No ty brďo :shock: v jednom dílu až moc velkej obrat ne? :mrgreen: Jenna se nám tu hroutila jako uzlíček nervů a Rob tu udělal zásadní chybu, nechal si jí a vyloučil místo ní blbku Heidi...ajaj...Jenna jakoby vstala z popela, u soutěže o imunitu jen prohlásila že má zvětšený uzliny a došla si pro imunitu, Butch ze hry a z uzlíčku nervů malý stroj na imunity. Přichází závěrečná soutěž, Matt překvapivě vypadává po chvilce, Rob slábne, chce se domluvit před porotou a Jenna bez slitování, že si to chce vybojovat... :twisted: ...Rob padá a Jenna bez slitování že si bere toho silnějšího nebo spíš toho který naštval míň lidí v porotě...
udělalo to na mě celé dojem 8) perfektní finiš...
Je fakt že Rob celou hru vymyslel, Jenna i Matt se vezli...no Rob si to zasloužil, ale i tak jsem s vítězkou nakonec spokojen :idea:
Obrázek

Uživatelský avatar
Ezechiel
Persona non grata
Příspěvky: 29
Registrován: 27 srp 2013, 19:42
Nejoblíbenější série: PI, HvV, Palau, Afrika, Vanuatu
Nejoblibenější hráči: Denise, Penner, Tom W.
Nejméně oblíbené série: Micro, RI, Markézy, Thajsko, Fiji a blíží se Guatemala a Nikaragua

Re: S06 - The Amazon - EP14

Příspěvekod Ezechiel » 28 srp 2013, 13:17

Pokud jedna žena kost a kůže dokáže vyhrát 3-4x za sebou, tak rozohdně pak není vítěz, co by si výhru nezasloužil. Jennu nemusím, ale vyhrála oprávněněji než Matt

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S06 - The Amazon - EP14

Příspěvekod wily1 » 13 zář 2013, 18:22

a Jenna vyhrala 3 - 4 x za sebou???? ze som si to nevsimol! podla mna sa tam celu dobu len a len viezla najprv v spojenectve s alexom a robom potom mala stastie ze na odstrel prisla ako posledna (keby jej Heidy nedala imunitu?) a potom sa jej podarilo vyhrat imunitu, bum finalova trojka. az potialto Jenna neurobila vobec nic aby vyhrala. ale tie jej prehlasenia: budeme o imunitu bojovat a vezmem si do finale silnejsieho...... kurnik sopa klobuk dole, velka odvaha (za toto si vyhrat zasluzila)

oproti tomu Matt vyhraval vyzvy pracoval v tabore a nakoniec sa aj pokusil trosku zacal taktizovat. ja som fandil jemu.

Kamhal
Příspěvky: 34
Registrován: 24 říj 2014, 12:20

Re: S06 - The Amazon - EP14

Příspěvekod Kamhal » 11 zář 2015, 11:03

Za sebe to taky vidim tak, ze vyhrat mel Rob, ale nestalo se. Mam slabost pro lidi, kteri opravdu dokazou prezit, takze jsem pral spis Mattovi. Navic pak Matt ukazal, ze v ramci moznosti celkem pochopil hru a dostal se do cela... Bohuzel spatny vykon v 1. 14 dnech a velmi spatny vykon na rade prisoudili vitezstvi Jenne. Jen se mi to zda, nebo jeji edit neukazal, jak silnou social game musela mit? Z editu mi prisla celkem jako ufnukanek... [spoiler]Nebo jsem jen mozna zaujatej, protoze utekla z all-stars[/spoiler]

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S06 - The Amazon - EP14

Příspěvekod lacSzlo » 31 pro 2015, 18:15

O nepředvídatelnost finále se vlastnoručně postarala Jenna, ze které se najednou vyklubala badass bojovnice a bylo to boží. Musím říct, že poslední trojici považuju za velice slušnou a jsem s ní spokojený. Finále za mě pak co se sympatií týče jedno z nejvyrovnanějších - Matthew i Jenna měli svoje pro i proti. Faktem ale zůstává, že nemám rád, když se někdo do finále musí proimunitovat - překvapivě mám pocit, že právě Jenna mi možná pomůže se s tímhle aspektem Survivora tak nějak vyrovnat :D

Favorit ve final 2: Matthew
(?)


Zpět na „S06 - The Amazon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti