S06 - The Amazon - EP15

Rio Negro, Amazonas, Brazil
February 13, 2003 – May 11, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S06 - The Amazon - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:23

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 15:50

Tahle série mi opět narozdíl od většiny k srdci moc nepřirostla, spousta nezajímavých hráčů a věčně iritující Jenna s Heidi. Jediným plusem byla dvojice Rob - Matthew, kteří dělali hru zábavnější. Matta bych taky rozhodně jako vítěze viděl radši ikdyž to byla hra hlavně o Cesterninovi
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S06 - The Amazon - EP15

Příspěvekod Rendy » 28 srp 2013, 08:01

Mám jeden tak trochu divnej poznatek z téhle série :mrgreen: mám pocit že je to první série ve který se při kmenový radě objevilo v hudbě takové mystické "hej hej hej" Tenhle zvuk se tam opakuje v dramatických momentech a zároveň jsem si ho mnohokrát všimnul při fenomenálních radách v Mikronésii, :mrgreen: pokud by měl ještě někdo tenhle bláznivej poznatek i z jiných řad, klidně sem s tím, myslím že se o spoiler nejedná :mrgreen: sakra...teď si tak trochu připadám jako Matt :mrgreen:
přišlo mi že v minulých sezónách tam byl ten zvuk takovej víc monotonější a nudnější a že tady ho poprvé oživili těmahle pazvuky
Tady je kdyžtak ukázka z jedné kmenovky, kde je to hned na začátku slyšet

A tím končím svůj nejstupidnější příspěvek :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S06 - The Amazon - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:38

Konečně série, kde jsem mohl chrochtat blahem i já - důvody vypisovat nebudu, kdo mě zná ví...

06 Favs - Jenna, Matt "The Machete" von Ertfelda, Cesternino
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S06 - The Amazon - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2013, 18:53

Tahle řada pro mě není ani špatná, ani zázračná :smile:

Ze začátku jsem hodně nesnášel kmen mužů, zkrátka mě moc nebavilo pořád poslouchat ty teenage kecy o holkách z druhýho kmene, ale pak jsem si uvědomil, jak moc velcí jsou v USA puritáni, takže to nakonec chápu :) V dívčím kmeni se mi zamlouvala Heidi, i když měla občas zvláštní komentáře, nakonec moje sympatie potrvdila na Reunionu, když vyšlo najevo její IQ :idea: Naopak věrnou kamarádku a mnohými oblíbenou Jennu jsem neměl rád nikdy, nejvíc mě nas*ala, když reálně uvažovala o quitu - takovejhle člověk nakonec porazí kluka, kterej byl sice trochu divnej, ale jinak do tý soutěže dal fakt hodně? Řeč je o Matteovi, kterýho bych jako vítěze viděl mnohem radši - ano, manipuloval s ním Rob, ale bylo to asi jako kdyby někdo vzal někoho z Bornea (s vyjímkou Riche) a přenesl ho časem do týhle řady... prostě neměl ponětí, jak se tahle hra hraje a učil se až cestou...

Prostředí mě moc nebavilo, když nad tím tak přemýšlím tak vůbec... to už i ta Afrika pro mě byla zajímavější :? Když tak přemýšlím o oblíbených hráčích, tak kromě Mattea a Heidi si nemůžu další vybavit a to je sakra málo :-|
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S06 - The Amazon - EP15

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 09:59

Amazonii řadím mezi absolutní špičku. Počáteční rozdělení na muži vs. ženy, zajímavé prostředí, svlékání :o . Tahle série mě ohromně bavila.

Jenna zaslouženě porazila Matta, ale u ní mě ničily její stavy "I wanna quit. I don't wanna quit. I wanna quit..." Hezká holka to je, trochu i hrála, ale vítězem si zasloužil být Rob, který se prokázal jako master mind. Byl ohromně inteligentní, věděl, kdy změnit spojence a zachránit se tak. Škoda jen, že si ho Jenna nevybrala do finále, ačkoliv jsem toho názoru, že se rozhodla správně, protože vyšinutého Matta, který byl doslova Robovou loutkou, by porazil snad každý. Butch byl dobrý, ale taky moc nedokázal hrát. Silicon Heidi jsem neměl rád a nechápal jsem, co se všem na ní líbilo. Každopádně hrála a za to má plus. Christy jsem jistým způsobem obdivoval, co dokázala navzdory (možná díky) svému handicapu. Škoda že byla tak nerozhodná. Mohlo to dopadnout jinak. Alex byl dobrý, vytvořil dobrou alianci, ale byl chytře vyřazen. Deena dojela už ani nevím na co. :D Ale byla to dobrá hráčka. Dave byl inteligentní, ale dojel na spojenectví s Rogerem, který byl neurvalý, až to bolelo. :) Z dalších si pořádně vybavuje už jen Ryana, který nejen že totálně zklamal v soutěži, ale i jeho chování bylo na pováženou.

Suma sumárum, Amazonie byla famózní!
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S06 - The Amazon - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 31 pro 2015, 19:28

Reunion - Mám k němu pár poznatků - všiml jsem si, že už tady měl Probst tendenci chodit otravovat lidi do publika, no, ale tak aspoň se dostali (krom Rogera?) ke slovu všichni soutěžící. Zajímalo by mě, proč držela Joanna v ruce nějakou fotku papeže nebo co. No, možná to vlastně vědět nechci. :D Jinak pohoda, důstojná tečka za celou sérií.

Amazonka - musím říct, že díky tomuhle sledování jsem svůj názor na celou sérii celkem zásadně přehodnotil. Dřív mi přišla jako jakžtakž ucházející - zvraty fajn, ale lidi nic extra. Právě to se změnilo - lidi mi najednou přijdou fakt super :D Zásadně jsem změnil pohled na některé hráče, ti, co mi dřív lezli na nervy, byli najednou fajn, kdo mi dřív vadil mi teď už tolik nevadil, kdo mě bavil mě už teď nebavil zase až tolik... každopádně jsem si Amazon užil moc a moc. Dokonce zajdu tak daleko a řeknu, že je teď mojí nejoblíbenější pre-All Stars sérií. :idea:

Cast:
Ryan - fajn týpek. Tentokrát moc nezaujal.
Janet - nudná postarší paní. Pobavila u ní jen slova na rozloučenou.
Daniel - nejspíš celkem trubka, ale i tak mě spíš bavil než iritoval.
Joanna - chvílema mi lezla na nervy, občas mě i bavila. V rámci mezí.
Jeanne - favoritka z pre-merge odpadlíků. Nehrála nic extra, ale byla mi sakra sympatická.
Shawna - z té mám celkem smíšené pocity. Její zázračné uzdravení s příchodem chlapů bylo vtipné, jinak nic extra. Taková neškodná.
Roger - pokud se pamatuju, dřív jsem ho naprosto nesnášel a považoval za jednoho z nejhorších lidí, co se v Survu objevili. Tentokrát mi ani moc nevadil. Člověk nic moc, s blbýma názorama, ale v podstatě nebyl skoro vidět a ještě skončil, jak skončil... což zařídilo naprosto perfektní epizodu. :D
Dave - v podstatě mě hlavně nudil. Nebyl špatný, ale nic extra zábavného na něm nebylo...
Deena - favoritka. Drsná mamina, co se nepárala s nikým a ničím. Její přístup ke hře se mi moc líbil :D
Alex - v podstatě jsem si ho dost oblíbil. Zastával se práv gayů, měl alianci s hromadou ženských, pak se vlastně sám odrovnal ze hry... za to všechno má u mě Alex jenom samé plusy :idea:
Christy - sympatická a správně potřeštěná. Bavilo mě její mávání rukama a všechny ty obličeje.
Heidi - jak jsem mohl tuhle holku naposled nevidět? Co hůř, zapomenout na ní? Heidi je skvělá. Roztomilá, když třeba, tak ale taky tvrdá hráčka. Každou epizodu jsem čekal, co z ní zase vypadne, co provede... a i když toho vlastně moc nebylo, stačila mi vlastně už jenom samotná její přítomnost ve hře. Pokud bych chtěl vidět někoho z Amazonu hrát znova, byla by to právě Heidi :love:
Butch - nakonec asi nejhorší člověk v castu? Butch měl jeden moment, který se mi s ním líbil, a ani to vlastně nebyl jeho moment, ale spíš moment té větve, která se ho pokoušela zabít. Jediný mi tam rušil jinak naprosto perfektní sestavu po sloučení...
Rob - samozřejmě právě jemu vděčí Amazon za pomalu všechno šílené, co se po sloučení událo, to je bez debat. Ale jinak jsem měl pocit, že mě Rob chvílema nudí... dokonce irituje (to jeho věčné mrkání!). Pořád jeden z oblíbených, ale zkrátka se dalším povedlo být zajímavější než on. Anebo jsem se na ně tentokrát jen víc zaměřil...
Matthew - zpočátku mě moc nebavil, zato v posledních dílech nastal obrat o 100%. Matthewův občas až dětinsky nadšený přístup k věcem mě prostě dostal. I jeho eskapády s mačetou... jeho způsob vyjadřování. Vedle Heidi prostě další zapomenutý klenot :D
Jenna - dost dlouho pro mě Jenna představovala jednu z nejhorších vítězek (z ženských bezkonkurenčně). A teď? Tentokrát mě vlastně docela bavila. Ne tolik jako ostatní, ale to top půlky se vejde bez problémů. S Heidi tvořily super dvojku a ve finále jsem jí fandil, aby to chlapům nandala. Pořád se nedá říct, že bych ji jako vítězku vyloženě zbožňoval (minimálně po technické stránce věci to nestálo za moc), ale jsem s její výhrou smířený. Určitě i díky tomu jsem si Amazon užil o mnohem víc.

Oblíbenci série: Heidi, Deena, Matthew, Christy, Rob, Jeanne, Alex, Jenna
Hodnocení série: 9
Hodnocení vítěze: 5
(?)


Zpět na „S06 - The Amazon“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti