S07 - Pearl Islands - EP07

Pearl Islands, Panama
September 18, 2003 – December 14, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S07 - Pearl Islands - EP07

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:26

Epizóda 7
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S07 - Pearl Islands - EP07

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 13:44

Tak tenhle díl byl jednoznačně překvapující, ale hezky popořadě... Po návratu z kmenovky Rupert dost řádil, nechtěl bych být v Jonově kůži a bylo vidět, že se bojí :D

Soutěž byla skutečně překvapující, Outcasts byli právem natěšení a jejich výhra byla pro mě překvapující - ale celkem vítaná :)

Vyloučení Shawna a Ostena je druhořadé před velkým očekáváním, kdo se vrátí ... a jsem zvědavý, jestli se jim bude dařit a pokud ano tak jak! (osobně bych si přál Lill a Michelle)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

wily1
Příspěvky: 21
Registrován: 27 srp 2013, 07:28
Nejoblíbenější série: Pearl Islands
Nejoblibenější hráči: Lex, Boston Rob

Re: S07 - Pearl Islands - EP07

Příspěvekod wily1 » 14 zář 2013, 18:24

urcite velke prekvapenie paci sa mi ze sutaziaci nemozu pocitat s nicim pretoze sa stane nieco taketo, tak ako Silas v Afrike si bol isty svojim spojenectvom alebo v thajsku ked si mysleli ze uz su zluceny. A ten ich prichod, lebky po telach, my sme vydedenci, jedine pomstu...parada!!!

a aj ked sa vylucenie Shawna moze zdat nepodstatne myslim ze Rupert urobil chybu Jon je had a neda sa mu verit a Shawn Ruperta pred tym podrzal na kmenovej rade tak mu to mal vratit myslim ze by si tym Shawna priputal (ale mozno aj nie)

dalej to Rupertove vyvadzanie by som mozno bral ale ten jeho postoj vypadni z mojej plaze a z mojho kmena je uplne mimo a myslim ze mu to zlomi vaz (ale aj tak mu fandim Blackbeard v sukni rulezzz!!! :first: )

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S07 - Pearl Islands - EP07

Příspěvekod lacSzlo » 23 dub 2015, 22:07

Rupertův výstup po TC dost zlý. Další hádka Jona a Shawna kvůli práci. Jon mi je sympatický, myslím víc než při prcním sledování, ale co mi vadí, je jeho stupidní posez se zkříženýma hnátama na každý kmenový radě. Osten konečně quitnul - ze začátku jsem ho měl rád, ale v posledních epizodách nic moc. Shawn mi nesedl nikdy, chybět rozhodně nebude. Andrewovo znechucení z Outcasts na jednu stranu chápu, na druhou to bylo trochu přehnané.
Víc moc není co řešit, dík zvratu s Outcasts mi přišlo, že se vlastně skoro nic nedělo.

Po 7. epizodě:
Nejlepší: Sandra, Christa, Jon, Rupert
Nejhorší: Shawn, Osten
(?)


Zpět na „S07 - Pearl Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti