S07 - Pearl Islands - EP09

Pearl Islands, Panama
September 18, 2003 – December 14, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S07 - Pearl Islands - EP09

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:27

Epizóda 9
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S07 - Pearl Islands - EP09

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 13:48

Mno tak opět zajímavý díl, kde se konečně Burton na kameru otevřel a hned na úvod řekl, že "Drake" pro něj není žádný kmen a že to na zbytek pouze hraje. Na druhou stranu se tak vybarvila i Christy se Sandrou a vypadá to hned na pěkný pletichaření až do konce hry.

Soutěž o snídani taková nenápadná, Rupert podle kodexu dobráctví snídani odevzdal (nečekal jsem od něj ani nic jinýho) a Burton s Lill si mohli užít privátek a potvrdit přetrvávající Outcast vazby.

Imunita byla slabší, nemám moc tyhle souboje rád, protože outsideři proti většině nemohou vyhrát. Nepochopil jsem, proč Tijuana a Darrah otočily proti Ryanovi a poslali ho hned pryč, pravděpodobně nějaký pakt, který nám nebyl ještě ukázán na kameru.

Do poslední chvíle jsem netušil, koho hodlá kmen vyloučit a doufal jsem, že to bude Christa nebo Sandra, protože jsou nebezpečné, ale odnesl to Ryan a opět dostal hlasy i od svých spolubojovnic. Je to škoda, byl to celkem sympaťák se studánkovýma očima a nejlepší scéna s ním byla jednoznačně Pelikán Pete :)

Zatím nevím, kterým směrem se hra ubírá ... fandím Jonovi a oboum Outcastům, ale vidím tam spoustu hrozeb. Rupert to má spočítaný, nad tím se pozastavovat nemá cenu. Bojím se spíš toho, aby se neopakovala Mikronesie (nebudu nastinovat jak, abych nespoiloval - kdo viděl ví, jak to dopadlo).
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S07 - Pearl Islands - EP09

Příspěvekod lacSzlo » 26 dub 2015, 00:01

Bavili mě ženské při soutěži o odměnu, krom Darrak měly všechny nějaké ty super momenty. Na to, že se na likvidaci Ruperta chystají už i Sandra a Christa, si pro vítězství v soutěži o imunitu nakráčel nějak moc snadno. Trojka Burton-Lill-Jon se mi celkem zamlouvá. Rupert si v tímhle díle celkem držel svůj obvyklý standard, ale nic moc zajímavého nepředvedl, krom výkonů ve střelbě. Ryna mám rád, je to sympaťák, ale rozhodně patřil ze zbývajících hráčů v nejslabším.

Po 9. epizodě:
Nejlepší: Christa, Sandra, Lill
Nejhorší: Darrah, Ryno
(?)


Zpět na „S07 - Pearl Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti