S07 - Pearl Islands - EP10

Pearl Islands, Panama
September 18, 2003 – December 14, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S07 - Pearl Islands - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:27

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S07 - Pearl Islands - EP10

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 13:51

Tenhle díl byl takový normální, nic překvapivého se defacto ani nestalo. Začalo to už od začátku taktizováním a pletichařením a táhlo se to celým dílem, který nebyl až tak záživnej jako všechny ostatní díly dosud.

Burton s Lillian vyhráli soutěž, Burton je na tom očividně hodně dobře, když to dokázal vyhrát i se starou babkou na zádech :D

Soutěž s foukačkama byla pěkná, ale to je asi tak všechno.... Na radě se potom uskutečnilo přesně to, co by nečekal snad jedině úplný naiva - zbavili se dobráckýho, ale i naivního Ruperta. Je mi to líto kvůli němu samotnýmu, objektivně vzato ale udělali dobře. Otázkou teď je, jak se bude díl dál vyvíjet, protože jsou tam určitá rizika, kterých bych se nerad dočkal (Mikronesie!)

PS: myslím si, že se Sandře nechtěně podařilo Ruperta poškodit hned 3x během dílu: Jak byl záběr o jejím poslouchání v křoví Burtona a Jona, tak pak ukázali jak Sandra nakonec jen mávla rukou a šla... Kdyby tomu věnovala větší pozornost, mohla z toho vydedukovat jejich plán proti Rupovi a určitě by se jim podařilo je zlikvidovat. Potom nechtěně vyřadila Ruperta ze souboje o imunitu a nakonec ještě hlasovala úplně mimo (ačkoliv to by na jeho vyloučení v podstatě vliv nemělo). Smolařka týdne, řekl bych 8)
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S07 - Pearl Islands - EP10

Příspěvekod lacSzlo » 26 dub 2015, 23:21

Na celé epizodě mě nejvíc mátla soutěž o imunitu s foukačkou, respektive její pravidla a celé zeditování. Jon se trefí a je Killer, v příštím záběru už není a má mínus 2 životy. Pak najednou zase Killer je a má všechny životy. Když člověk znovuzískal funkci Killera, dostal zpátky i všechny životy? Protože jinak s tou tabulkou prostě hejbat nešlo... ale nevšiml jsem si, že by to Jeff zmiňoval.
No nic. Nejvíc pobavila Lill, brečící kvůli podrazu na Ruperta a peskující Jonnyho kvůli rouhání. Na lodi jim to pak taky docela slušelo. Sandřina první poslouchání v křoví, zahozený hlas pro Fairplaye, podle mě ne moc přesvědčivý údiv nad vyloučením Ruperta - nevím, měl jsem z toho pocit, jakože moc dobře věděla, která bije (hlas pro Jona = zabránění remíze?). Bylo to takové zvláštní. Rupert mě ve své poslední epizodě už i celkem lezl na nervy, nemůžu si pomoct. Jako pád diktátora (a že se tak Rupert občas choval - "ostatním věnuju spravedlivá umístění a budou si myslet, že jsou vlastně vítězové" :-| ) ale super.

Po 10. epizodě:
Nejlepší: Lill, Jon, Sandra
Nejhorší: Darrah, Tijuana
(?)

couts
Příspěvky: 46
Registrován: 09 dub 2015, 13:39

Re: S07 - Pearl Islands - EP10

Příspěvekod couts » 30 črc 2015, 15:43

Rupert bohužel doplatil na svou alinaci kdy se mu totálně rozpadla. Od Burtona a Jona jsem čekal že přejdou jsou to slizcí hadi. Ale od Lill fakt ne. Fndit budu jen Christě a Sandře, zbytek je jen verbež.


Zpět na „S07 - Pearl Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů