S07 - Pearl Islands - EP11

Pearl Islands, Panama
September 18, 2003 – December 14, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S07 - Pearl Islands - EP11

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:27

Epizóda 11
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S07 - Pearl Islands - EP11

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 13:52

Tenhle díl byl pro mě celkem překvapující, ale popořadě.... hádka v táboře kvůli rybám, kterou odnesla Christa a celkem jí to pro uplynulý dny odrovnalo - nebyla vůbec vidět.

V soutěži o odměnu zapracoval Jon se svojí největší lží v historii Survivora a asi ho pak zaživa sežerou. Pro mě to moc překvapení nebylo, protože už jsem o tomhle slyšel a tak jsem celou řadu očekával, kdy ta lest s mrtvou babičkou už konečně přijde. Byla sranda pozorovat to fake divadýlko a pak Lillian a ostatní, jak s ním soucítí :) Akorát mě mrzí, že neukázali víc záběrů z přežívání na provizorní pláži :(

Soutěž o imunitu nebyla divácky moc atraktivní, takže největší vzrůšo bylo asi když vzali Burtonovi imunitu..... Sandra dokázala být dost mazaná, když dotáhla Tijuanu na odposlech pánů a Jonovi se přesto podařilo Burtona zachránit, slušný výkon. Čekal jsem, že to bude mít spočítaný.

Vyloučení Tijuany je pro mě teda docela překvapení a jsem zvědavej, jak se to bude dál vyvíjet.

PS: Nasranej Rupert :P
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S07 - Pearl Islands - EP11

Příspěvekod lacSzlo » 27 dub 2015, 20:29

Tahle epizoda rozhodně patřila Sandře a Jonovi. Vyklopení ryb v lese, lež o mrtvé babičce (Sandra, kterou to nezajímalo a šla při soutěži rovnou po Danovi, pak když se jí pokoušel Jon obejmout, ten obličej), odposlouchávání v lese... Pak pobavila ještě soutěž o imunitu a jakým způsobem k ní nakonec vlastně Darrah přišla (jako slepá k houslím). Tijuana ve své finální epizodě celkem fajn, ale očividně fakt neměla zájem o trvalou spolupráci se Sandrou a Christou, což je docela škoda (hlavně její).

Po 11. epizodě:
Nejlepší: Sandra, Jon
Nejhorší: Darrah
(?)


Zpět na „S07 - Pearl Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů