S07 - Pearl Islands - EP13

Pearl Islands, Panama
September 18, 2003 – December 14, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S07 - Pearl Islands - EP13

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:28

Epizóda 13
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S07 - Pearl Islands - EP13

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 13:56

Tohle byl díl, kdy došlo k rozhodujícímu zlomu a přestože po celou dobu serie jsem tak nějak netušil, kdo kdy půjde, bylo mi hned od začátku jasné, jak tohle dopadne.

Na začátek začala Sandra vyhrožovat sabotáží, která se ale pravděpodobně vůbec nestala (přece si nebude srát do vlastního hnízda, když se karty obrátily v její prospěch), a skončilo to Lillianinou změnou názorů a pohledu na věc.

Soutěž o odměnu se mi líbila a vyhrál jí Burton, který tím pádem vyhrál i nevědomky prokleté auto, a udělal obrovskou chybu - vzal na odměnu Jona a nechal baby bez dozoru, což vedlo úplně jasně k jejich paktování. Na to, jak celou dobu Jon a Burton hráli dobrou taktickou hru, tak udělali chybu, který bych se nedopustil ani já. A ještě se tam plácali, jaký jsou to borci a že ženský jsou blbý.... ach hoši hoši :)

V táboře divadýlko, který Burton prokouknul (ačkoliv ne 100%) a Jon prokouknul jejich plán po soutěži o imunitu, která byla udělaná Darrah na míru... tu holku mám celkem rád, dobře se na ní kouká, ale tohle bylo fakt blbý :x

Na radě si potom Jeff vychutnal Jona a udělal na něj stejnou vopičárnu, kterou dělal on sám :D a do příštího dílu to má spočítaný (vím, že nevyhraje a vinu na tom přisuzuju již zmíněný odměně).

Jon říkal, že jsou ženský blbý a bez strategie, a měl pravdu co se D. a Lill týče ... ale Sandra je mazaná, rozhodně není blbá jako ty dvě, a asi bych jí v případě final two favorizoval na celkovou vítězku. Lillian je fajn, ale je taková něčím zvláštním divná a Darrah je pěkná, vyhrála 3x imunitu, ale jinak je podle mého hloupější a drží se tam skutečně jen díky dobré fyzičce ala Amanda, Parvati atd...mimochodem se mi líbí, jak mluví. Ten její akcent polykání slov hraničící s nesrozumitelností - hned jsem věděl, že to je REDNECK girl a měl jsem pravdu... Tennesseeeeee baby :o


PS: Burton celkem trapák, jak tvrdil o Lill "bude s tím muset žít..." .... káže vodu a sám pije víno :D
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S07 - Pearl Islands - EP13

Příspěvekod lacSzlo » 28 dub 2015, 17:36

Tahle epizoda patřila Sandře, Lill a Darrah jí celkem slušně sekundovaly. Výsledek samozřejmě na jedničku. Především Jon mě během epizody štval kecama o pánu tvorstva a jak si z Burtonem z holek celou dobu utahovali. Jeffova poznámka o tom, že je překvapivé vidět ve final 5 tři ženský nebo jak to řekl byla taky taková docela divná... Burtonová závěrečná řeč je pak kapitola sama o sobě...

Po 13. epizodě:
Nejlepší: Sandra
Nejhorší: Burton
(?)


Zpět na „S07 - Pearl Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti