S07 - Pearl Islands - EP15

Pearl Islands, Panama
September 18, 2003 – December 14, 2003
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S07 - Pearl Islands - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:28

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
carneval
Příspěvky: 337
Registrován: 26 srp 2013, 10:22
Nejoblíbenější série: Cook Islands
Nejméně oblíbené série: Panama, Micronesia
Bydliště: Auckland, NZ

Re: S07 - Pearl Islands - EP15

Příspěvekod carneval » 26 srp 2013, 14:02

Od prvního dílu se mi serie líbila, zaujala mě a mojí pozornost si udržela až do konce. S vítězkou jsem spokojen, nevadila mi ani jedna finalistka a bylo tam i spousta dalších zajímavých hráčů, kteří se nedostali tak daleko, jak mohli. Mám rád Lillian - je to jedna ze starších hráček, která skutečně hrála a jen se tam neválela kolem tábora, jak tomu u starších hráčů obvykle bývá. Návrat vyřazených mi rovněž nevadil, naopak jsem to uvítal... nebyl to návrat, ale poctivě si to získali poražením obou "super" kmenů - navíc pirátská tematika se k tomu vybízela :idea:

Hodnocení vítězky: 8.5/10
Hodnocení celkově: 9/10
Personal Favorites: Terry Deitz, Yul Kwon, Becky Lee, Michelle Yi, James "JT" Thomas Jr.
Personal Villains: Cirie, Aras, Parvati, Lisi, Courtney, Sherea, Natalie, Corinne, Sierra
Interesting players: Rupert, Jon, Jonathan Penner, Randy, Coach, Russell H.

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S07 - Pearl Islands - EP15

Příspěvekod Lamik.lamity » 26 srp 2013, 15:58

Rozhodně jedna z vůbec nejlepších sérií, skvělí soutěžící, skvělé twisty (ano, já jsem za Outcast rád), skvělá tématika. Rozhodně nejlepší cast ze všech sérií - slabomyslný pirát hrdina Rupert, prořízlá huba Sandra, skautka s příšerným výrazem Lill, mrtvá babička Fairplay, inteligentní silák Burton, Christa s úžasným hlasem, pelikána bojící se Osten, charismatem oplývající Andrew atd.
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S07 - Pearl Islands - EP15

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:40

P. I. - chcete někomu pustit tuhle šou a nevíte, co vybrat - prosím zde máte 15 epizod vysoké kvality, při Lill a Rupertovi doporučuju zakrývat obrazovky.

07 Favs - Michelle, Andrew, JFP
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S07 - Pearl Islands - EP15

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2013, 19:04

Spamuju svým názorem ohledně PI už nějakou dobu, tak nevidím důvod v tom přestávat :mrgreen:

Pearl Islands měly nakročeno k tomu stát se jednou z mých nejoblíbenějších řad, kdyby nedošlo k tomu p*****, z*****, v****** twistu s Outcasts... velice nefér záležitost, kdy si vyřazení mohli odpočinout od soutěží a života v kmeni na pláži a vrátit 2 lidi do hry :evil: Ódy na Savage jsem už pěl jinde, takže to nemá cenu přetahovat i sem, prostě je to z PI můj nejoblíbenější hráč a fakt mě se*e, že se nedostal aspoň do poroty... Na druhým konci spektra máme Lill, ten její ksicht by zasloužil zahrabat do písku, protože fakt nechápu, jak se tam na ní vydrželi koukat tolik dní... Památné osobnosti této řady jsou Sandra, Rupert, Osten, JFP a mnoho dalších, zkrátka až na pár vyjímek velice povedený cast! Prostředí bylo super, úvodní díl jakbysmet, prostě všechno pro mě šlapalo až do Outcast twistu, no co nadělám :-? S vítězkou jsem spokojenej, z final 3 jsem to přál nejvíc jí...
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S07 - Pearl Islands - EP15

Příspěvekod miky253 » 21 led 2014, 09:13

Hodím to sem, když se to týká reunionu. Rozhodně zajímavé video: http://robhasawebsite.com/survivor-pearl-islands-10-year-reunion-show/
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S07 - Pearl Islands - EP15

Příspěvekod rhee » 25 led 2014, 13:54

Viděla jsem přibližně třetinu toho reunionu po 10 letech a byla hodně zklamaná. Fairplaye, který mě ze všech tří zajímá nejvíc, nešlo vůbec slyšet (moc dobře jsem mu nerozuměla ani přes ten telefon). Sandře se to pořád vypínalo a jediný, komu všechno fungovalo perfektně, byl Rupert. Takže tomu, o jehož názory a vzpomínky jsem stála nejmíň.
Je mi jasné, že nebylo možné sehnat všechny hráče a ani by ve vysokém počtu lidí nešel dost dobře vést rozhovor, ale jenom 3 ze 16 hráčů, to je pořádná slabota. Minimálně Ryno je hodně komunikativní a ráda bych si ho poslechla.
Robovy rozhovory nesleduju, takže nedokážu posoudit, jestli to byla výjimečná situace nebo to má organizačně nedořešené pokaždé, ale ty zbývající dvě třetiny reunionu už nejspíš nedokoukám.

Ale abych nebyla úplně negativní - jednou mě rozesmála Sandra a to svou narážkou na Cagayan, když odpovídala na otázku, proč se Drakům tolik dařilo a Morgani měli takové problémy.
"We had brains and brawn, they just had beauty." :D
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S07 - Pearl Islands - EP15

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 10:02

Perlové ostrovy mě ohromně bavily. Pirátská série měla úžasný první díl, v němž jsem si hned zamiloval Ruperta, bojovníka, piráta, čestného hráče. Přepadovka, kdy soutěžící začali hrát ve svém normálním oblečení byla dobrá. Chudák Nicole měla problém se svými šaty. :D Byla zde spousta sympatických a dobrých hráčů. Škoda, že většina z nich vypadla poměrně brzy.

Sandra je podle mě zaslouženou vítězkou. Věděla, že v soutěžích nebude nejsilnější, ale hrála dobře. Vítězství si zasloužila. Lil byla osoba, ne hráčka, která mi neustále otravovala tuhle jinak výbornou sérii. Neschopná v táboře, neschopná v soutěžích, neschopná co se týče strategie. :x Nebýt závěrečné imunity, tak by asi ve finále nebyla, ale stejně jí nechápu. Johny Fairplay byl dobrý hráč. Chvílemi bavil, na mrtvou babičku jsem mu skočil taky, ale měl i svoje horší okamžiky. Každopádně to byl villain, jak se sluší a patří. Darrah jsem fandil a mrzí mě, že se nedostala do finále, ale chápu, že musela být vyhozena. Měla úžasný přízvuk! :) Burton, špatný hráč do chvíle, než se vrátil znovu do hry, kdy začal hrát a já si ho vcelku i oblíbil. Christa a Tijuana mě nijak zvlášť nezaujaly. O Rupertovi jsem již mluvil. Ryan O. byl výborný, jen byla škoda, že nedošel dál. Fandil jsem mu, ale největším oblíbencem řady, společně s Rupertem, byl Andrew. Andrew byl vynikající, inteligentní hráč, který logicky musel jít jako první. Mrzí mě, že se mu nepovedlo dostat alespoň do poroty, protože bych si moc rád poslechl jeho názor na hru. :( Osten to vzdal kvůli zdraví, ačkoliv nechápu, co mu bylo. Shawn měl trochu i smolíka, ale taky nijak extra nezaujal. Trish a Michelle si už moc nepamatuju. Skinny Ryan byl slabý a tak musel zákonitě jít jako první. Nicole se snažila hrát, ale paradoxně to jí podrazilo nohy.

V součtu byly Pearl Islands skvělou podívanou, která bavila od začátku do konce.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
lacSzlo
Příspěvky: 571
Registrován: 29 led 2014, 16:24
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, Vanuatu, Panama, China, Micro, Gabon, HvV, Philippines, SJDS, Kaoh Rong
Nejméně oblíbené série: CI, Samoa, RI, South Pacific, WA, Cambodia, MvsGX, GI
Bydliště: Plzeň

Re: S07 - Pearl Islands - EP15

Příspěvekod lacSzlo » 30 dub 2015, 12:06

Reunion - v pohodě, bavil. Fairplayova babička je kočka. Překvapilo, že Tijuana, která jediná hlasovala pro Lill, by pro ní nehlasovala proti Jonovi. Takový zvlášní paradox.

Perlové ostrovy - Řada, která nejspíš patří do Top 10 mých nejoblíbenějších. Sandra a Lill jedna z top final 2, pokud nejsou ta vůbec nejlepší. Outcasts twist dal hře tak trochu strukturu 3 kmenů a bez něj mám pomalu strach, že by došlo na nudnou dominanci Morganů.

Cast:
Nicole - :-|
Ryan S - :-|
Michelle - :down:
Trish - :idea:
Shawn - :down:
Osten - :lol:
Andrew - :-|
Ryan O - :)
Rupert - :smile:
Tijuana - :-|
Christa - :idea:
Burton - :-|
Darrah - :-?
Jon - 8)
Lill - :love:
Sandra - :love:
(smazala se mi původní verze, snad někdy předělám)

Oblíbenci série: Sandra, Lill, Rupert, Jon, Christa
Hodnocení vítěze: 10/10
Hodnocení série: 8,5/10
(?)


Zpět na „S07 - Pearl Islands“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti