S08 - All-Stars - EP10

Pearl Islands, Panama
February 1, 2004 – May 9, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S08 - All-Stars - EP10

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:37

Epizóda 10
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S08 - All-Stars - EP10

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:41

Luxusní díl! 8)
Promíchání opravdu vtipný, nejdřív musela bejt produkce dost naštvaná, že se v podstatě nic moc nestalo, ale ono se toho stalo až až, rozdělil se páreček Amber a Roba, prohodil se neskutečnej majetek Chapery...
Následovala mafiánská scénka jak z kmotra :mrgreen: hej ty, pohlídej mi amber nebo končíš...a co na to Lex? rozklepal se a radši udělal jak mu bylo řečeno :mrgreen: on toho popravdě moc na výběr nemá, kmen má v rozkladu, je jich míň a myslim si že kdyby to Rob zjistil, tak udělá všechno aby naopak vyhrál, ještě zúžil kmen mogo mogo a pak si je jen vychutnával do posledního človíčka :mrgreen: jsem ale zvědav jestli dostojí svýho slova nebo se radši zbaví svý největší konkurence...každopádně pecka díl, děvče kmotra zachráněno, jedeme dál :mrgreen:
jen škoda že to odnesla Jerri :| ale jak jsem koukal bude i v budoucnu :idea: určitě je to silná ženská, ale změnil bych taktiku, tahle se k ní moc nehodí, možná jen klame vzhledem
jo a v soutěži o imunitu se vzpomnělo na mou Darrah :D :idea: 8) Lex má u mě další malé plus za to že na ní taky nezapomněl :mrgreen: :idea:
a ještě jedna mafiánská momentka z tohohle dílu :mrgreen:
Obrázek
Obrázek


Zpět na „S08 - All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů