S08 - All-Stars - EP12

Pearl Islands, Panama
February 1, 2004 – May 9, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S08 - All-Stars - EP12

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:38

Epizóda 12
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S08 - All-Stars - EP12

Příspěvekod Rendy » 26 srp 2013, 16:32

hehe, taky jsem si toho v té milivteřině všimnul že už to Amber měla :mrgreen: následovala milivteřina "a má imunitu" a najednou se pořád hrálo dál, docela mě to zmátlo co se stalo :mrgreen: láska dělá divy no :mrgreen:
Jinak Kathy je dobrá hráčka, už jsem myslel že si zachrání krk, nakonec se nestalo, škoda. Každopádně Survivor je slušná hra protiřečení :mrgreen: například Kathy na kmenovce vyhlašuje jak by měla Amber hrát sama za sebe, ale co je tím nej v téhle hře, udělat si alianci a být ten na druhý koleji :idea: každopádně je to těžká hra, mele se tam jedno přes druhý a člověk má občas pocit že ty lidi zapomenou i jak se jmenují. To je na tom to kouzelný no, každá série je a musí být v podstatě originál, přesný návod na hru neexistuje a ani existovat nemůže. :idea:
Obrázek


Zpět na „S08 - All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti