S08 - All-Stars - EP15

Pearl Islands, Panama
February 1, 2004 – May 9, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S08 - All-Stars - EP15

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:38

Epizóda 15
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S08 - All-Stars - EP15

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 09:44

:o Boston Rob zase válí...jak civěl Rupert když ho měl za zády, ten se tam objevil jak duch, asi bych si taky cvrnknul :mrgreen:
Pak převaha v odměně...konečně se mi nějaký americký auto líbilo, to co získala Amber oproti tomu fakt děs, nechápu co to amíci vyráběj za hrůzy :cry:
No a nakonec převaha i v soutěži o imunitu, nechápu co tam Amber při těch koncovkách dělá :?:
Vyřadit Toma, zajímavej tah, Rob říkal že mu nevěří, ale sám slyšel jak se Jenna baví s Rupertem o vyřazení Roba a pak mám pocit že Jenna říkala něco o tom že věří nějaké alianci, jestli myslela s Robem tak v tom mám trochu hokej :mrgreen: každopádně taky bych asi vyřadil Jennu nebo Ruperta.
Ale jinak respekt jak v té hře všechny válcujou a jak jim to prochází, zírám. Jinak sranda jak tam při kmenovce Tom koukal na Roba a Lex a Alicia si málem ukroutili oči, skoro každej tam bude jednou podvedenej, tak nevim co tam furt řeší :mrgreen: Alicia z toho byla úplně mimo když jí podvedli...omg, o tomhle ta hra je, člověk musí mít přehled a počítat s kudlou v zádech, tak co se tam furt diví...ale tak emoce na místě musí kvést, to je jasný :idea:
Obrázek


Zpět na „S08 - All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti