S08 - All-Stars - EP17

Pearl Islands, Panama
February 1, 2004 – May 9, 2004
Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

S08 - All-Stars - EP17

Příspěvekod Earl » 26 srp 2013, 11:39

Epizóda 17
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S08 - All-Stars - EP17

Příspěvekod Rendy » 27 srp 2013, 10:53

Luxusní série! :o :o :o
Ač byla v podstatě dost pod úrovní jaká se od ní očekává, v podstatě dost připomínala Thajsko, kde jeden člověk vládnul a ovečky šly za ním, to by v all stars čekal asi málo kdo, ale i tak jsem se perfektně bavil. :idea:
Boston Rob tuhle sérii totálně ovládnul a dost možná komplet celý dosavadní Survivor (zatím jsem ale neviděl vše 8) )
Každopádně vyhrál

Amber - prostě kost, myslím si že i povahově je supr :idea:
Spoustu soutěží - jeho dominance v soutěžích byla znatelná i v týmových soutěžích
Kutila Tima roku - :mrgreen: postavil přístřešek ve kterém se nešlo necítit skvěle, což samozřejmě týmu taky pomohlo :idea:
Milion dolarů - v podstatě je vyhrál taky
Auto - a další daroval manželce Amber
Spoustu zážitků - skvělý první rande a vůbec celej pobyt na ostrově i mimo něj

Těžko tohle všechno někdo překoná. Mohl to překonat Ozzy, co jsem zatím tak viděl ty série, ale nestalo se. V soutěžích byl sice Ozzy nejspíš lepší než Rob, ale buhví proč jim s Amandou vztah nevyšel atd.

No každopádně skvělá série, zaslouží si to a přeju jim hodně štěstí :idea:

Co se soutěže týká...je opravdu srandovní pozorovat jak tam pracují emoce a jak si to skoro každej z nich bral osobně, přitom dělal úplně to samé. Pochvalu má u mě Shi Ann která byla na vyřazovací listině kmene s méně členy (mogo mogo), dopadla jak dopadla a netahala do toho ničení přátelství a podobný kraviny, povznesla se nad to a popřála jim úspěch :idea: na rozdíl od Lexe, Kathy a ostatních, který jim to dávali sežrat, že zničili co se dalo...ale no tak...tahle hra je prostě osobnější než třeba prší, ale pořád je to hra. V prší taky zahraju sedmičku i když proti mě bude sedět nejlepší kámoš :mrgreen:
Každopádně každej má tu hranici určitě jinde, pro mě by byla sviňárna pokud by Rob ke konci nějak podrazil Amber, ale vyloučení Lexe apod. chápu pro potřeby hry.
Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S08 - All-Stars - EP17

Příspěvekod Pietro » 10 zář 2013, 09:42

All Stars - název mluví za vše, cast šel jistě spravit lépe, ale i přesto za takovou kvalitu série by v dnešní době lidi normálně stříleli...

08 Favs - všeci, to tu hráli a byli napsáni v sériích 01-07 :D
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S08 - All-Stars - EP17

Příspěvekod cypher.eu » 20 říj 2013, 19:31

Pro mě nejlepší ze všech 3 hvězdných sérií (blivajz po 20. sérii typu s26 odmítám nazývat "hvězdná série") :hungry:

Čím u mě Allstars překonává tolik oblíbený FvF či HvV?? Je to prosté - příběh... Allstars je pro mě jako pohádka... mladý arogantní princ dostane druhou šanci na vybojování milionového království a poučen předešlými chybami jde neoblomě za svým cílem... překonává piráty i intrikáře, na oko uzavírá výhodná spojenectví, získává ženu svého srdce... nakonec konečně během strastiplné cesty dospěje a dojde až do cíle, ale zlí duchové, kteří padli jeho rukou dají klíč od království jeho sličné družce... princ tak sice nezíská vysněnou trofej, ale místo ní něco mnohem cennějšího - královnu, ženu svého srdce a s ní půlku království... nakonec i ten popletený trouba pirát skončí s rancem plným zlaťáků a tak zazvonil zvonec a Survivor pohádky je konec :idea:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S08 - All-Stars - EP17

Příspěvekod adesso » 02 dub 2015, 17:06

Pro mě osobně jedna z nejhorších sérií s nudným castem.....zlatý Caramoan...
Jinak zajímavé video
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
Radix
Příspěvky: 351
Registrován: 20 dub 2015, 08:32
Nejoblíbenější série: Austrálie (S02), Amazonie (S06), Pearl Islands (S07), Palau (S10), China (S15), Heroes vs. Villains (S20)

Re: S08 - All-Stars - EP17

Příspěvekod Radix » 20 dub 2015, 10:05

Na první All-Stars sérii jsem se moc těšil a musím říct, že nezklamala. Bavila mě od začátku do konce. Měla spoustu zajímavých okamžiků a překvapivou dominanci jednoho páru.

Amber to hrála chytře. Nejsem toho názoru, že se jen vezla s Boston Robem. Nechala Boston Roba dělat černou práci, i když to pak vypadalo, že o všem rozhodoval Boston Rob. Na druhou stranu, nebýt jeho, tak nevyhrála. Jejímu pozvání do All-Stars jsem neporozuměl. Rob byl vynikající a překvapilo mě, jak pevnou alianci dokázal vytvořit. Doteď nechápu, jak se mu podařilo zachránit Amber. Nebýt s Lexem a Kathy přátelé, tak by skončila.
Jenna L., jejímu pozvání jsem taky neporozuměl, ale nakonec hrála dobře. Rupert tady tolik nezářil jako v Pearl Islands. Tom byl klasický Tom. Trochu slepě však věřil Robovi. Shii Ann hrála skvěle. Dostala trochu prostoru a už to šlo. :) Alicia, jejímu pozvání jsem taky tolik neporozuměl, ale rozhodně na mě udělala v předchozích sériích větší dojem než Jenna L. a Amber. Tady nehrála tak špatně, ale byla trochu naivní.
Kathy a Lex dojeli na přátelství s Boston Robem. Měli se na něj vykašlat. Na druhou stranu, když viděli, jak je ze ztráty Amber zničený, tak si řekli, že příteli pomůžou. Byla to od Boston Roba zrada, že je vykopnul, ale v rámci hry to bylo nejspíš ok. Mohl je tam alespoň podržet ještě jedno kolo a ne je vykopnout hned. Kathy to nakonec vzala v pohodě, ale Lex to zbytečně rozmazával. Zajímalo by mě, jaký mají vztah nyní.
Jerri se stala obětí záchrany Amber, ale jejím cílem asi stejně bylo jenom přežít Colbyho, který se společně s Ethanem stal obětí Lexových intrik, takže ani jeden z nich nemohl začít pořádně hrát. Sue mě překvapila, že byla tak přecitlivělá. Myslel jsem si, že je to tvrdá ženská. Myslím si, ale že po vyloučení Richarda to mohla překousnout a zůstat. Richard bavil a snažil se hrát úplně stejně jako v první sérii, což mu ale nevyšlo. Měl se s někým jasně spojit. To ho mohlo zachránit. Rob C. byl vyloučený chytře, protože Boston Rob věděl, že ten by mu mohl zhatit jeho plány. Škoda. Jenna M. vycítila, že její matka umírá. To bylo hodně dojemné a tady ten dobrovolný odchod beru. Rudyho mi bylo moc líto. V 75 letech na tom nebyl o moc hůř než ostatní, jen je škoda, že se zranil. A Tina? Vyhodili jí proto, že už milion vyhrála, :o takže nemohla nic předvést.

Suma sumárum, All-Stars byla parádní série, kterou ovlivnily vztahy mezi soutěžícími, které vznikly již před hrou. Rozhodně mě bavila.
TOP US: Rich, Rudy (S01)| Rodger, Colby (S02)| Lex (S03)| Shi Ann (S05)| Rob (S06)| Rupert, Andrew, Sandra (S07)| Boston Rob (S08)| Tom, Ian, Steph (S10)| Gary (S11)| Terry, Cirie (S12)| Yul, Jonathan, Ozzy (S13)| Yau-Man, Earl, Michelle (S14)| James, Courtney, Todd (S15)| Jonathan, Parvati, Cirie (S16)| Marcus, Charlie, Bob (S17)| Brendan, Stephen, JT (S18)| Courtney, Sandra (S20)| Brenda (S21)| Boston Rob, Phillip, Dave (S22)| Cochran, Coach (S23)| Denise, Malcolm (S25)| Cochran, Malcolm, Brenda, Phillip (S26)| Tyson, Aras, Ciera (S27)| Spencer, Tony (S28)| Keith, Josh (S29)| Mike, Tyler, Caroline (S30)| Kelley, Jeremy, Keith (S31)| Neal, Tai, Cydney (S32)| Adam, David, Ken (S33)| Brad, Sandra (S34)| Ali (S35)| Chris, Domenick (S36)| Mike, Christian (S37)| Ron, Victoria, David (S38)| Tommy, Dean, Janet (S39)
TOP AUS: Craig, Phoebe, Nick (S03)| Luke, Sarah, Jericho (S04)| Mat, Brian, Shonee (S05)| Luke, David, Ross, Pia (S06)| Harry, Nick, Shonee, Harry, Brooke, David, Moana (S07)
TOP RO (CZ): Marek, David (S01)

Uživatelský avatar
Kvitovka456
Příspěvky: 20
Registrován: 31 kvě 2015, 10:49
Nejoblibenější hráči: Stephenie (10,11,20) James (15, 16, 20) Rupert, Tasha, Cirie, Brenda (21, 26) Courtney (15, 20) Peih-Gee, Christa (7) Sandra (7, 20) Amanda, Sugar, Spencer (28, 31) Shii-Ann, Kass, Kim (24) Abi-Maria
Bydliště: Plzeň

Re: S08 - All-Stars - EP17

Příspěvekod Kvitovka456 » 03 led 2016, 22:17

Byla tu moc dobrá série, Cast super a nemám co dodat. S vítězkou jsem spokojená, ale byla bych radši kdyby ve F2 byl Rupert s Jenou, Jenna měla jít do rizika, vždyť jí to muselo být jasné že když v poslední výzvě nevyhraje imunitu jede domů. Tato série rozhodně patří do mé Top 5
Moje Top série
SURVIVOR: 6, 7, 10, 13, 15, 16, 20, 25, 28, 31
TAR: 5, 7, 9, 12, 14, 15, 17,
Obrázek


Zpět na „S08 - All-Stars“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů