S28 - Cagayan - EP01

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod todilka » 28 úno 2014, 07:10

brninho píše:J'tie byla až trestuhodně dána příležitost ve hře pokračovat na úkor zajímavějšího člověka , tak na ni v nejbližších epizodách (ideálně hned tu příští) dojde.


Koho myslíš tím nejzajímavějším člověkem..Davida nebo Garretta?
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod milan » 28 úno 2014, 07:51

od Garretta som po pár minútach aj ja čakal viac, hlavne kvôli priezvisku, typické židovské, myslel som, že bude mať viac za ušami, ale strategicky to bol nímand :)
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Alisch » 28 úno 2014, 09:41

Ohledně nukleární inženýrky: Já do ní dlouhou dobu vkládala naděje. I když to už podělala v první soutěži. Upřímně jsem doufala, že ji probere to jak Kass a Tasha řekly, že se nechová zrovna ideálně. Já naivka, ona se ještě urazila a bere si to osobně.

Za to mě velmi příjemně překvapil Spencer. I když jeho kmen ho nejspíš potopí.

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod jukab » 28 úno 2014, 10:00

Super rozjezd nové řady :)

1. První vylučování: Tady se ukázalo, jak David přes dobrou snahu hned se zbavit hrozby, nesleduje Survivor. Krom Palau se myslím nikdy nestalo, že by vyloučený při uvítání skutečně odešel.

2. Rozhodnutí nejslabšího: Tady mě překvapila Morgan, která pohotově zalhala a možná si zachránila zadek. Imunity asi budou v téhle řadě lítat z ruky do roku, když první - hned po pár minutách - našel po jasném vodítku Garrett, a další pak taky rychle Tony.

3. U stavění přístřešku se J´Tia trochu ukázala, myslel jsem si potom, že to byl spíš záměr produkce, ukázat ji jako typickou komandantku, ale ve druhé části dílu mi došlo, že se produkce asi moc snažit nemusela.

4. První soutěž: Tady se poprvé ukázalo, že v Survivorovi Analytici nemají moc šancí, ale to museli vědět. Snad aspoň dva přežijí do promíchání kmenů, jinak to vypadá na další Matsing nebo hůř, Ulong.

5. První kmenovka a první blinside! Super! David měl možná nej sebevědomí a krásně si protiřečil, když naštvaně odešel a pak tvrdil, že k nim necítí nenávist. Garrett to neudělal špatně, z holek JTii a Tashy si chtěl udělat ovečky, z Kass přívěšek a ze Spencera parťáka.

6. Druhá soutěž a fantastický návrat do hry v podání Krásek na úkor JTii, která totálně vyhořela. Bože, jaktože nedá za asi tak 5 minut 2! kousky k sobě???

7. Po soutěži - nevím, co vytvářel Garrett, nikdo z vyloučených přece nepůjde do poroty, proč JTiu nevyloučit v klidu? Naštěstí nám to ale ukázalo, že v kmeni jsou nadějní hráči, Tasha vypadá ultrazajímavě. Chudák holka, když jí to vzápětí JTia naprostým zkratem úplně zkazila. Nebo ne? Každopádně mám za to, že nukleární fyzička nemůže takový zkrat (v TV!) předvést. Těším se na Reunion a vysvětlení.


8. Druhá kmenovka: Při řeči Spencera mě pěkně mrazila, ale dobře to vystihl. A parádní blinside na konec! Co víc si přát? Jsem zvědavý, jak se Analytikům povede dál :) Vyloučit si dva fyzicky nejsilnější články hned zpočátku, to jsme snad ještě neviděli.



Kdo předčil očekávání: Tony (sice namachrovanej, ale vypadá na hráče), Spencer (oproti svýmu jmenovci v 18 vypadá o dost líp), možná časem i další

Komu fandím: Sarah (něco na ní prostě je), Brice (hodně zajímavá postavička), Tasha

Uživatelský avatar
Dejvy
Příspěvky: 250
Registrován: 27 srp 2013, 12:54
Nejoblíbenější série: Skoro všetky do S25 a potom už len Second Chance. (US)
Čo sa týka AU tak všetky, hlavne S04-2019 - Champions vs. Contenders II
Nejoblibenější hráči: Ozzy, Malcolm, Penner, Todd, Parvati, Amanda, James, Rich, Colleen, Rob M., Sandra, Brenda, Spencer, Yul, Terry, Tom W. (US)
Luke, Moana, Sarah, Monika, David, Harry,Locky, Nick, Henry (AU)
Nejméně oblíbené série: Tá kde vyhral Ben.

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Dejvy » 28 úno 2014, 10:06

Keď niekto študuje 2000 hodin nejaku taktiku a už po pár dnoch z nej uplne odbočí (pritom táto situacia už niekolko krát nastala, tí ludia su nepoučitelní :shock: )
Prišiel do tábora, našiel HII - super. Mal pekne po tichu nechat odísť JT´u a mal by dobrú pozíciu v kmeni s bonusom vo vačku takto môže ist žrat hot dogy na ponderosy.

Ja tiež neviem či ma to bavilo alebo nie, samozrejme to už nie je to čo všetci chceme, ale ta dobra je preč a take to už nebude nikdy, nikdy, nikdy. Čim skôr si to uvedomíte tým skôr sa môžte uspokojiť aj s takouto úrovnou, strávils som už nad tým dosť času aby som sa na to vybodoval a nesledoval to.

Každopadne to určite take zle nebolo, Caramoan, OW určite ovela horšie..

Zatial to bolo take hala bala, ani si všetkých nepamatam takže neviem komu ešte fandím resp. ho nemusím, možno tu čiernu hubu nevymáchanu aj ked život je krátky a aj takú by trebalo :sex:

Kmen "krásy" celkom prekvapčo, čakal som, že tam Brice bude šaškovať a babenky plakať za zlomeným nechtom, ale opak je pravdou, celkom slušne zamakali a maju na čele šikovného chlapáka ktorý zvládol obe sútaže na jednotku. Takže možno u neho by som začal ako zatial oblubenca. Baby, najviac sa mi páči asi ta Alex :ass:

Čo sa týka svalovcov nejako som ich poriadne nezachytil a ani neviem kto tam okrem Jordana, Čínana a plešouna je.

Nepáčilo sa mi - Intro (bude vôbec ešte niekedy?), HII velmi na očiach, príliš dobre vybavenie v tábore
V pohode - sútaže aj ked sa dosť opakujú tieto sa mi pozdávali hlavne ta prva, prekvapenie krasavcov, príchod hráčov

Percenta zatial nedám ani konkrétnych favoritov, zostanem pri tom, že fandim krasavcom. Možno Spencer.
US Survivor S40: ROB, Danni, Denise, PARVATI, Sandra, Tony, YUL

AU Survivor S07: NICK, Locky, Henry, AK, Matt, Harry, DAVID, Phoebe, Sharn, Lydia, MOANA

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod cypher.eu » 28 úno 2014, 12:07

Původně jsem ani tuhle řadu neplánoval sledovat, cast mi byl nesympatickej, twist s B-B-B mě nijak nezaujal a celý to prostě ve mě vyvolávalo pocity dalšího One World s castem hodícím se spíš do Big Brothera než do Survivor. Pak jsem si ale přečetl pár pochvalných komentářů na první stránce debaty k týhle epizodě a dal tomu šanci...

No musím říct, že jestli kmen Brains je reprezentativní vzorek americké inteligence, tak to už pak chápu všechny ty vtipy o jejich národní hlouposti, protože to, co předvedli v prvním dílu bych čekal spíš u svalovců nebo modelek... David "vyřadí" fyzicky pravděpodobně nejsilnějšího člověka kvůli "zbylým 2/3 hry" :? A tenhle "profesionální high stakes hráč" pak zvolí radši nápovědu k HII než možnost, jak si napravit reputaci u kmene, i když ho vlastně "vyřadil" pouze jeden člověk a zbytku může bejt klidně od začátku sympatickej... Jtiu a stavění přístřešku netřeba komentovat + její výkon při skládání puzzle a pak ta dementní kráva vysype rýži :shock: Asi fanynka Brandona Hantze... Spencer je paranoidní před vyřazením Davida, že ten by nějakým zázrakem mohl najít HII... Tasha se psychicky hroutí, že nikdo nechce taktizovat, Kass je nasraná, že jí nenechali si v klidu omýt nohy v moři a tak radši vyhoděj Garretta, kterej je sice pako, ale to nejsilnější z nich... = NEJDEMENTNĚJŠÍ KMEN V HISTORII SURVIVORA :idea:

Palec hore pro to, jak se Morgan vykecala z tý situace kdy hledala HII :idea:

Jinak Jefra mi ve ksichtě strašně připomíná Sierru, Cliffton zase takovou tou svojí pohodou a klidem Teda z Thajska, Tony je zatím takovej snesitelnej Russell Hantz...

Soutěže obě parádní, jinak mě první díl moc nezaujal, ale dám tomu šanci :smile:
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod jason voorhees » 28 úno 2014, 12:15

První díl super. Brains - tragédi a ještě vyřaděj dle mýho dva nejschopnější. Garette, řečeno pokerovou terminologií, slušnej suck out s imunitou v kapse/táboře ... JTia strašná ! Nechápu tyhle povahy ! Jinak můj favorit je Cliff, měl jsem ho rád už jako hráče NBA, když jsem jí v 90. letech sledoval. Super chlapík co si na nic nehraje. Jenom škoda že asi nemá šanci na výhru, tak doufam, že se aspoň dostane daleko a bude nás chvíli bavit. "Jordan měl svýho Pippena, já mam svýho Woo" :-D a pak se vyklopili když jeli na ryby, to jsem se zasmál :-D .

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod jukab » 28 úno 2014, 12:42

cypher.eu píše:No musím říct, že jestli kmen Brains je reprezentativní vzorek americké inteligence


Jasně že není reprezentativní, každý soutěžící musí být i trošku exhibicionista, což ti nej chytrý lidi nemůžou být.

Dosud žádný Survivor nebyl reprezentativní, kdo měl možnost chvíli pobýt v USA, mi dá jistě zapravdu. To by totiž minimálně třetina soutěžících musela být prostorově výraznější.

Uživatelský avatar
tfry
Persona non grata
Příspěvky: 54
Registrován: 02 zář 2013, 20:44
Nejoblibenější hráči: s28-Jefra,Spencer,Tony,LJ,Sarrah
Nejméně oblíbené série: s2,s21,s24,s26

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod tfry » 28 úno 2014, 13:20

První dojmy:

Spencer: Jediný normální člověk v Luzonu
Garett: 2000 hodin.. :lol:
Tasha: 2 černoši v kmeni nikdy nedělají dobře..
JTia: Hantz 2.0
David: Garett je hrozba, musí ven protože už jsem ve Final 5
Kass: 'VILLAIN'

Morgan: To hledání toho Idolu :lol: , snad půjde příště
Jefra: Těšil jsem se na ní, zatím neměla moc prostoru
Alexis: Zatím mě nějak nezaujala..
Brice: Takový 'lepší' Colton
Jeremiah: JT verze 1.2
LJ: Zatím je to na dobré cestě ! :idea:

Sarrah: Vedla si skvěle u té skládačky+CZ
Tony: Vcelku se mi zalíbil ale tím 'Nejsem policajt' si hrozně nasral na hlavu...
Cliff: Nezájem
Woo: Zatím nic nepředvedl..
Trish: Bude litovat že vzala tu rýži!
Lindsey: U mě neutrální, snad překvapí

Jinak jsem jediný koho ty komentáře Probsta hrozně Se*ou?

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod miky253 » 28 úno 2014, 14:16

rhee píše:Líbí se mi i prostředí, je to sice pořád ostrov, není to ale ta typická a okoukaná příroda - vidíme víc trávy, jezírka jsou hezká.

To bych ani netvrdil, že to není okoukané. :)
Aras B. (Odd Us) ‏@OddUsMusic 27. 2.
That's our beach! #Survivor

Rachel Foulger ‏@rachelfoulger 27. 2.
I remember that beach and water fall! sniff*

Jinak co se intra týče, nejspíš se ho už nikdy nedočkáme, protože CBS už na Survivorovi nespolupracuje s Landauem kvůli tomu, že prý za 13 let toho od něj mají v archivu dost, takže jim nemá kdo složit novou hudbu pro intro. Tohle mi dost vadí, protože taková hudba u BvW patřila k absolutní špičce a třeba momentu, kdy Ciera vyřadí mámu, neskutečně přidá na emotivnosti...
Jinak jsem jediný, koho z celého dílu nejvíc rozesmál Tony a jeho reakce na nalezení HII, kdy jsem přemýšlel, jestli má orgasmus, že tu HII našel, nebo dostal epileptický záchvat? :D
A kmen brains nejlépe vystihuje tohle:
photo_24_0.jpg
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod brninho » 28 úno 2014, 14:20

todilka:Myslím Garretta, v první části dílu na mě udělal fakt dojem a i když udělal co udělal, tak za žádnejch okolností bych si nenechával na jeho úkor v kmeni člověka typu J'tia, která má na tragičnosti svýho kmene lví podíl
tfry píše:Jinak jsem jediný koho ty komentáře Probsta hrozně Se*ou?

Nejseš, už mám alergii na typickou Probstovu hlášku ve stylu: "(blablabla) in the history of Survivor/I've ever seen..." při sebemenší kravině. Při první IC ty jeho komentáře na """"""Brains""""""" přímo tahaly za uši
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod rhee » 28 úno 2014, 15:06

miky253 píše:To bych ani netvrdil, že to není okoukané. :)

Aras B. (Odd Us) ‏@OddUsMusic 27. 2.
That's our beach! #Survivor
Rachel Foulger ‏@rachelfoulger 27. 2.
I remember that beach and water fall! sniff*


Tak to mě pobavilo. Asi prostě už ze zoufalství hledám pozitiva tam, kde nejsou :D
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Earl » 28 úno 2014, 15:20

Odkaz od Brooke na prvú epizódu, ktorý mi práve poslala:

I did watch the premiere of Survivor Cagayan last night and thought it was the best Survivor premiere in a long time. The twist of breaking the players up into Beauty, Brawn, and Brains is going to make for a very interesting season. I admit, I thought the Beauty tribe would do the worst and instead they were pretty great. The Brain tribe seemed to be too smart for their own good, and not able to function in the wilds of the jungle. (It seems J'Tia has book smarts, but maybe some mental instability!) I can't wait to watch the next episode!


J'Tia sklama aj kopu američanov. :D
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod milan » 28 úno 2014, 16:58

miky253 píše:Jinak co se intra týče, nejspíš se ho už nikdy nedočkáme, protože CBS už na Survivorovi nespolupracuje s Landauem kvůli tomu, že prý za 13 let toho od něj mají v archivu dost, takže jim nemá kdo složit novou hudbu pro intro.

Si robia prdel? čo chcú dávať archívnu hudbu, alebo hudbu, ktorá bola zložená pre inú sériu? či si bude Jeff brnkať na vajcové chlpy v rytme aby navodil smutnú atmosféru apokalypsy?

Dúfam, že Landau aspoň ostal pri TAR...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Džery
Příspěvky: 23
Registrován: 29 srp 2013, 17:38
Nejoblíbenější série: PI, CI, HvV, FvF1, Borneo, Amazon, Palau, OW, Philippines

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Džery » 28 úno 2014, 17:08




Intro je tady, ale je to vlastně Micronesia s jiným začátkem :-| Ani ta vizuální stránka není nic moc. A pochybuju, že se ho někdy dočkáme v nějakém díle, určitě to udělají stejně jako v BvW nebo tam nedají ani tu krátkou verzi.
TOP (S) : Rich, Rudy, Kelly, Gretchen / Elisabeth / Ethan, Kim P., Teresa / Kathy, Tammy / Brian, Helen, Shii Ann / Jenna, Christy, Rob / JFP, Sandra, Darrah / Ami, Eliza, Chris / Tom, Jenn, Stephenie / Danni, Cindy, Gary / Danielle, Cirie / Yul, Parvati, Penner / Earl, Yau-Man, Michelle / Courtney, Amanda, Todd, Peih-Gee / Natalie / Corinne, Jacquie, Matty / Erinn, Taj, Stephen, Sierra, Brendan / Natalie, Liz / Brenda, Jane, Marty / Stephanie, Mike, Andrea / Sophie, Jim, Christine / Kim, Chelsea / Malcolm, RC, Angie, Dawson, Denise, Katie / Julia, Hope, Laura, Reynold / Rachel, Marissa, Vytas, Hayden, Ciera / Alexis, Kass, Spencer, LJ, Tasha / Natalie, Jon, Jaclyn, Kelley, Josh, Jeremy

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Lifty » 28 úno 2014, 21:48

Ale jo, pěkný. Jen ten začátek je teda odbytý... A vážně tam má Cliff basketbalový záběr? :D

Konečně můžu v klidu spát... Houby Diesel, The Rock nebo Hank z Breaking Bad! Tony má na světě jen jednoho pravého dvojníka a tím je... Hodně z vás určitě ví :D
Obrázek
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod brninho » 01 bře 2014, 01:07

Cesterninovy komentáře na J'tiu nemají chybu :D

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jinak prozkoumal jsem na twitteru všechny soutěžící (až na LJe a Davida, kteří asi nemají účet) a po prvním díle si v oblíbenosti podle počtu "followerů" vedou takhle (samozřejmě, je tu řada proměnných, jako že někdo je známej před soutěží, air time,...):
1. Cliff- 4021
2. Morgan- 2732
3. Spencer- 2170
4. Alexis- 1872
5. Jefra- 1837
6. Garrett- 1729
7. J'tia- 1456
8. Brice- 1387
9. Sarah- 1225
10. Kass- 1191
11. Tasha- 1085
12. Trish- 1077
13. Jeremiah- 986
14. Woo- 851
15. Tony- 795
16. Lindsey- 752
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod mikro » 01 bře 2014, 12:22

Myslím že skoro všechno už bylo řečeno, takže přidám jen pár svých postřehů.

U kmene chytrých jsem se neskutečně nasmál, vtipnější kmen už tu dlouho nebyl. Ani J'Tia mi nijak zvlášť nepila krev, spíš mě její excesy pobavily, ale žít s ní bych teda nechtěl. David a Garrett, to není třeba ani komentovat, oba si vykopali svůj hrob, ačkoliv si teda Garrett vypadnout nezasloužil, ale svým vystoupením na kmenovce si pod sebou totálně podřízl větev. Spencer se mi zatím jeví inteligentně a má podle mě šanci se dostat daleko a ani Kassandru bych ještě nezatracoval. Je mi sympatická a určitě je hodně inteligentní, svojí strategií mi trochu připomíná Sandru a Cirie (první vyřazování v Panamě), vyloučit Garretta sice od ní nebyl úplně geniální krok, ale myslím, že pokud dokáže přežít příštích pár kmenových rad, mohla by se taky dostat docela daleko. U Tashi si tak jistý nejsem, mám pocit, že strašně přehrává a snaží se až příliš dotlačit do role super strategické hráčky, což by jí mohlo v budoucnu srazit vaz. J'Tia herní potenciál nemá, slouží pouze jako komický prvek.

Brawn mě z úvodních videí moc nezaujal, ale v epizodě se mi líbili, hrozně dobrý pocit mám ze Sarah, rozhodně je inteligentní, což ukázala u skládaček, dobře se vyzná v lidech, je sympatická a dobrá v soutěžích, do téhle holky vkládám velké naděje. Cliff mi přijde sympatický, ale myslím že po sloučení bude určitě terčem. Trish nejspíš i přes to, že vzala rýži místo nápovědy půjde domů jako první a ačkoliv mi Tony zatím nevadí, už se těším, až ho po pár epizodách budu moct nesnášet, protože mi trochu připomíná Brada z BvW, jen inteligentnějšího.

U Beauty mě velmi mile překvapila Morgan, je nádherná, je to mrcha, je dost mazaná, taky si myslím, že má velký potenciál. Kromě ní a LJ mě ale nikdo nezaujal, tenhle kmen mě nijak zvlášť nebere.

Celkově mám ale ze série moc dobrý dojem, hrozně se těším na další díly! Rozhodně jeden z nejlepších úvodních dílu ever.

Fandím: Spencer, Kass, Cliff, Sarah, Morgan, LJ

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod milan » 01 bře 2014, 12:30

Mne práve Kass pripomína skôr Dawn, a tú s Tinou W. fakt neznášam... Takže môj zoznam nenávidených ľudí si vďaka tejto sérii celkovo príde na svoje... na druhej strane, ak si istá partia ľudí, ktorých mená si stále neviem zapamätať ( okrem Morgan, tej meno viem :D ) udrží svoj štandard, tak k Vytasovi + Haydenovi + Ciere by min. 2-3 mená z tejto série mohli pasovať do nejakej FvF III. alebo AS. napr. taký LJ, teda myslím, že to je ten borec u "krásavcov" ma skvelý potenciál, ono ešte pár "slabších" hráčov, ktorých budeme odpisovať (typický príklad Ciera do EP3 v min. sérii) môže spraviť pár krokov, ktoré zdvihnú vlajku tejto série.
No čo sa týka úvodnej dvoj-ep tak za posledné obdobie, je to u mňa na treťom mieste (S25 - S27 - S28).
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

mikro
Překladatel
Příspěvky: 86
Registrován: 26 srp 2013, 12:10

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod mikro » 01 bře 2014, 13:32

Tak to mě právě ani jednu, Dawn byla totální hysterka, která většinou běhala po táboře jak slepice bez hlavy, Tina taky podle mě nepatřila zrovna k nejchytřejším hráčkám, vyjma Austrálie, kde ač měla výbornou sociální hru, měla taky velké štěstí, nepředvedla nijak excelentní výkony, ani v BvW mě zrovna neoslovila. Kass jako právnička nebo co to dělá je rozhodně inteligentní, narozdíl od Tiny umí hodně dobře mluvit, nepůsobí na ostatní tak protivně jako Dawn, nepřijde mi jako člověk co se nechá snadno ovlivnit emocemi. Určitě si myslím, že by mohla předvést dost dobrou hru pod radarem, kdyby se dostala dál. Celkově si myslím, že má tahle řada docela velký ženský potenciál, což už tu docela dlouho nebylo.

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod honzavohralik » 01 bře 2014, 13:46

Opravdu kroutím hlavou nad kmenem Brains, nečekal bych, že největší problém bude pro J´Tiu sestavení puzzle. -.-
Jinak nemám nad sérií výhrady, jen se mi prostě nelíbí a nikdy líbit nebude formát více, než dvou kmenů. Zatím to tak je a vždy bylo, že když je více kmenů, je jeden, který prohraje vše co se dá a pak musí hráče z tohoto kmene přeřadit. (viz. Panama, Philippines, All-Stars)
První dvě kmenovky a dva blindsidy? Co si více si přát? :D Až na to, že Brains už jsou teď prakticky bez šance na imunitu, ale myslím, že v téhle řadě určitě bude promíchání kmenů, takže to není tak marné.
Co se týče hráčů:
Brains - tento kmeni je pro mě zatím největší propadák, David myslí moc dopředu, Garrett nemyslí vůbec a Spencer se zatím vezl. J´Tia je asi příbuzná rodu Hantzů, i když opět se vracíme ke Garrettovi, který neměl dělat žádné otevřené fórům. Líbí se mi Tasha a Kass, Tasha je strategicky i fyzicky silná a Kass je pro mě velké překvapení! :) Rozhodně jsem nečekal její hlas proti Garrettovi.
Beauty - Docela mě mrzí, že Morgan zatím nezískala skrytou imunitu, rozhodně by si měla pospíšit, protože LJ jí na její lež neskočil a mohl by imunitu najít. Na Morganiném mistě bych se klidně svěřil Briceovi. Jeremiah se zatím moc neukázal, ale myslím že žádný zářný stratég nebude a to samé platí pro Alexis (i když ta by překvapit mohla) a 100% pro Jeffru.
Brawn Překvapil mě Tony, sice si to trochu pokazil lží Sarah, ale rozhodně nevypadal jako někdo, kdo aspoň trochu používá strategii. Zklamání pro mě je Trish, která si místo imunity vzala rýži, pro mě nepochopitelný krok a zbytek hráčů asi nepotřebuje komentář. Sarah, Lindsey a Woo jen slepě obdivují Cliffa, doufám, že alespoň Sarah s tím přestane.
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod milan » 01 bře 2014, 14:12

mikro: ja som v príspevkoch vyššie spomínal aj to, že mi táto séria po prvých dvoch dieloch (teda jednom) príde ako S25, Kass niečo ako Denise, Spencer v úlohe Malcolma, myslím, že im dvom by vyhovovala tajná aliancia, hlavne s prihliadnutím do budúcna. Myslím, že aj taký formát nastolila CBS, a že uvidíme nejaké rozdelenie alebo zlúčenie hráčov do dvoch kmeňov okolo počtu 14, aby ešte bol čas spraviť nejaké kroky tesne pred zlúčením (počítam pri čísle 12?). Najbližšie 2 diely a tým pádom počítam 2 kmeňové rady (ak nebude nejaká evakuácia alebo odstúpenie) rozhodnú o smerovaní série.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Doki » 01 bře 2014, 16:55

Mně se díl líbil. Samozřejmě to není ten stejný level jako starý Survivor, ale 3 druhy příjezdu se mi hodně líbily.
J'Tia je nový Brandon Hantz. Na to, kolik lidí do ní vkládalo naděje, se předvedla, ale v špatném slova smyslu. Celkově je kmen Brains jeden z nejhloupějších, až na Kass a Spencera, kteří se mi jeví inteligentně, doufám, že se dostanou trochu dál. Mám rozporuplné pocity z Tashi, nevím, co si o ní mám myslet.
Na druhou stranu Beauty předčili všechna očekávání. Morgan z Beauty se skvěle vymluvila z hledání HII, možná není až tak blbá, jak vypadá. Zaujal mě i LJ, který se mi jeví jako potencionální vítěz. Jefra s Alexis jsou tam zatím jen pro okrasu, ale kdo ví. Brice zatím nebyl moc otravný, protože dostal málo prostoru, ale nemyslím si, že to tak zůstane na dlouho.
Brawn jsou zatím sympatičtí, hlavně Sarah. Vypadá chytře i silně, což je vražedná kombinace. Líbilo se mi, jak zaskočila Tonyho s obviněním, že je policajt. Tony je namachrovaný, ale s imunitou v kapse by to tam mohl rozvířit. Taky se mi líbí dvojice Cliff & Woo.
1. IC: Nepřišla mi nějak skvělá, jediná věc, která byla zajímavá, byl výkon Brains.
1. TC: David mi chybět nebude. Až moc brzo myslel na 39. den, a to se mu vymstilo. Na začátku vyřadil jejich nejsilnějšího člena, což jsem moc nepochopil.
2. IC: Ta se mi i docela líbila, protože jsem milovník vodních soutěží, a J'Tia si za tento výkon zasloužila vyhazov.
2. TC: Garrett to měl v 1. polovině epizody dobře zahrané, měl HII i Spencera, ale po 2. soutěži se jakoby zbláznil. Nechal HII v táboře a ty jeho přeřeky na TC mu taky nepomohly. Čekal jsem, že vypadne naše jaderná fyzička za její "skvělé" výkony v soutěžích a nesmyslné vysypání rýže do ohně.
Opět bez INTRA!!!
Musím přiznat, že se těším na další díl.

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod XtttX » 02 bře 2014, 21:27

WOW... Geniálna epizóda. Táto séria vyzerá veľmi sľubne. Po sériách so zlými a ešte horšími navrátilcami je sezóna plná nováčikov príjemné osvieženie.

Twist na začiatku síce zaujal, ale to s tým vodcom dáko nepoberám. To "vodcovstvo" evidentne zahŕňalo iba právo vybrať najslabší článok, nejakého ďalšieho rozhodovania ako v Samoe sa pravdepodobne nedočkáme.

Zoid píše:A jako třešnička na dortu byl Garrettův odchod domů s Hidden immunity idol v kapse.

torciollo píše:...kdyby v kapse, to by bylo ještě celkem dobrý :D

Som zvedavý čo bude s HII v kmeni Brains ďalej... Ja osobne zastávam názor že ak si kmeň(resp. hráč z neho) HII "vyčerpá" (prípadne odnesie domov), do hry by sa už vracať nemal(resp. až po zlúčení). Bohužiaľ, v Survivor to takto nechodí... S prižmúrením očí sa to dá tolerovať(rozumiem že produkcia sa to snaží urobiť čo najzaujímavejšie), no teraz nastala celkom zaujímavá situácia, a som zvedavý ako ju bude produkcia riešiť. Predpokladajme že Garett má HII v "bágli"... Opätovné schovanie by bolo z môjho pohľadu obrovský zásah do hry zo strany produkcie(štáb "kradne" HII zo súkromných vecí hráča aby ju mohol opäť skryť), a toto riešenie by ma dosť sklamalo. Dúfam že produkcia nechá veciam voľný priebeh, a bude sa spoliehať že HII niekto úplne náhodne v Garretových veciach nájde.

brninho píše:Sarah (českej původ)

Niečo mi uniklo?

tfry píše:Jinak jsem jediný koho ty komentáře Probsta hrozně Se*ou?

Nejseš, už mám alergii na typickou Probstovu hlášku ve stylu: "(blablabla) in the history of Survivor/I've ever seen..." při sebemenší kravině. Při první IC ty jeho komentáře na """"""Brains""""""" přímo tahaly za uši

Súhlasím... Probst je ako moderátor čím ďalej tím viac otravný. (Kde sú tie časy keď to bol relatívne roztomilý tajtrlík?)
Neviem ako vám, ale mne celkom vadí tá predstieraná neznalosť mien jednotlivých súťažiacich pri ich príchodoch. Pôsobí zvláštne keď pár minút na to pri súťaží vykrikuje ich mená...
Pri jeho hláške v zmysle "Ak by toto bola kmeňová rada, boli by ste vonku." som sa chytal za hlavu. Odkedy o takýchto veciach rozhoduje jediný človek z kmeňa?
Vyložene trápne mi prišli aj poznámky na kmeň Brains pri prvej IC. This is the worst performance in Survivor history... No pamätám si oveľa väčšie faily... Ale na toto jeho preháňanie som si už zvykol.


Z castu som inak nadšený, zatiaľ tam nemám problém s nikým...
Favoritov mám mnoho, ale najviac fandím: J'tia, Tony, Sarah, LJ.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Ferenc » 02 bře 2014, 21:56

Úvodní díl dobrý nebo špatný toť otázka. Zhodnotím to pomocí kmenů:
Brawn- zajímaví lidé Cliff, Woo, Sarah, Lindsey všichni zajímaví. Trish od pohledu a chováním nepříjemná. Tony takovej prosťáček s imunitou v kapse.
Beauty- Tři sexy kočky ne které se skvěle dívá. Jeremiah a LJ jsou v pohodě bohužel neměli vůbec prostor. Brice v něm bohužel vidím druhého Coltona doufám že se pletu.
Brains- Tak tady to bude na dýl. Začnu od chlapů. David myslel na druhé dvě třetiny hry ale první totálně posral. Garrett škoda ho myslel jsem že to bude můj favorit. Opilí mocí (skvělé fyzička, vysoké IQ a HII) si to úplně posral co si myslel že ty pitomý černošky udělaj? Spencer když v preview tvrdil že bude hrát z blbcema nevěřil jsem teď už věřím. Doufám že to nějak přežije. Kass najivní babča i když nejlepší žena v tomto kmeni bohužel. Tasha vypatlaná černoška co si myslí že bude bossem kmene. J'Tia wtf buzeruje a myslí si že motivuje posere výzvu na třikrát. Vysype rýži. A co je nejhorší i přesto tam zůstane.
Bude zajímaví sledovat jak se to vyvine. :dance:
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti