S28 - Cagayan - EP01

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod miky253 » 02 bře 2014, 22:26

Tomáš píše:Taky sez toho dá zas poznat vítěz. CBS se v tomhle zas nepoučila. Kdo chce vědět koho si MYSLIM(nečet sem spoilery jen beru podle intra),tak může napsat nebo mrknout do spoilerů(kvůli 1 divnýmu adminovi,který nechápu proč tu je to "spoiler").
Pro Earla - kdo nechce vědět co tam píšu,tak to číst nebude a u BvsW sem měl více tipů a Tyson mezi nima byl. :)

Tak jsem na to kouknul a to, co si myslíš (vážně není těžké přijít na to, podle čeho hádáš vítěze) porovnal s předchozíi sériemi a je to naprostý nesmysl, který sis jen vycucal z prstu.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod brninho » 03 bře 2014, 00:00

XtttX píše:Niečo mi uniklo?


Oficiálně to zjištěný u Sarah nemám, ale v Cedar Rapids žije celkem početná komunita potomků českých přistěhovalců, Lacina je český příjmení, takže bych to bral jako tutovku :)
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod miky253 » 03 bře 2014, 11:27

Jak říkám, je to naprosá kravina. Myslel jsem sice, že to odhaduješ podle něčeho jiného, ale odhadovat to podle výrazu je ještě větší blbost než to, co jsem tipoval. Namátkou jsem kouknul na HvV, kde by šlo podle toho tipnou asi 5 vítězů a u Filipín to zase neodpovídá vůbec.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
Earl
A fan of Kelly Shinn
Příspěvky: 1266
Registrován: 26 srp 2013, 09:53

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Earl » 03 bře 2014, 15:28

Na sucks chodia bežný ľudia ako mi. Ak si myslíš, že všetkočo sa tam napíše je pravda tak potom veľa šťastia v živote. Toľko boot listov čo si ľudia vycucali s prsta nie je nikde. Intro robia strihači a pokiaľ viem okrem OW sa vždy intrá strihajú len z prvých epizód čiže strihači od intra ani nemajú potuchu kto vyhrá. Je to len náhoda, že sa pár ľudí tvárilo v intre rovnako. Je to dosť blbosť.
Obrázek

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Lifty » 03 bře 2014, 20:06

Tomáši, ty bys docela dost zapadl mezi tým Brains...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Alisch » 03 bře 2014, 21:28

Tomáš píše:[
Poslední koment tady k intrům - né jenom podle výrazů,je toho víc. A ano sou těžší intra jako u HvsV nebo BvsW kde to hned jasný neni. Pokud ale myslíš,že si chytřejší než lidi ze survivorsucks,tak ok. :-|


tuhle teorii už vyvrátili i kapacity jako cesternino a myslím že i michael trudeau... a že trudeau se svými analytickými schopnostmi umí trefit, jenže to nečerpá z intra, nýbrž z editu lidí a zvířecích symbolů.

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Flora » 04 bře 2014, 15:32

Ježiš, to bylo tak blbý, až to bylo dobrý :). Já se teda smála (nebo kroutila hlavou, někdy i obojí zároveň) od začátku do konce. David, Garret, J´Tia, vážně mozky řady. Nevím, jak ostatní, ale strašně mě štve machrování hráčů o jejich dokonalosti a herní převaze na začátku bez jakéhokoliv důvodu. Chápu, že musí na kameru sršet tím správným americkým sebevědomím, ale o to víc budu fandit lidem, kteří nejsou velkohubí a pak se někam dostanou. A taky bylo hrozné shazování soutěžících z úst Probsta při první soutěži, kdy Brains prohrávali, jeho klasická "The worst/best TC ever!" apod.
Jakkoliv se mi twist nelíbil, myslela jsem si, že budu fandit chytrolínům, ale u mě vedou svalouši. Každý je jiný, zapamatovatelný a svůj. Cliff asi herně nepřekvapí, ale je to ohromný sympaťák a vtipálek + jeho sidekick Woo. Drsný NEpolda Tony je taky vtipálek (jen neúmyslně). Někdo výše psal, že se těší, až ho bude nesnášet :D. Nápodobně.
A krasavci hezky překvapili. Morgan bude pěkně vyčůraná, což je taky ale způsob hry :).
Brains mě teda brutálně zklamali. Tasha drží s J´Tiou (což je BOHUŽEL pochopitelné, jinak by šla jako další), ale jako fanynka Taj prostě chci konečně nějakou sympatickou černošku ve hře. Hlavně se prokázalo, že i když strategicky si můžete věřit, jak chcete (David, Garret), tak lidi holt nebudou figurky na vaší šachovnici. A chlapci úplně zapomněli do těch svých kalkulací zahrnout sociální strategii a nepočítali s tím, spoluhráči budou sledovat vlastní zájmy a ne následovat ty jejich. A lidi se taky občas chovají hoodně iracionálně (a pak se stane taková věc, že někdo zlikviduje kmeni životně důležité zásoby jídla a stejně hraje dál, pokerový hráč se asi desetkrát přeřekne a vyloží karty na stůl ;) ).

Fandím: L.J. (konečně po dlouhé době nějaký charismatický alfa samec kusanec ve hře), Sarah (pro mě teda ohromný potenciál), Woo, Tasha (hrozně mi připomíná tu ukníkanou černošku z Policejní akademie). Snad se ten seznam s přibývajícími díly rozroste.
Na to, že jsem původně chtěla kouknout na řadu až vcelku, tak jsem se nějak rozepsala (ať žije studentská prokrastinace). A těším se na další díl.

sextant
Příspěvky: 335
Registrován: 30 srp 2013, 10:48

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod sextant » 05 bře 2014, 10:16

Plně s Tebou souhlasím. Já díl vychutnal nadvakrát. Poprvé bez titulků což s mojí neznalostí angličtiny bylo pochycené sem tam jedno slovo a pak s titulky. Ovšem neschopnost toho nejchytřejšího kmene byla do nebe volající. Kdyby se tohle stalo v některém z prvních dílů Survivora bylo by to omluvitelkné, ale takhle se naprosto zesměšnili. Jako Ty jsem si myslil, že některá z černošek bude jako Taj, ale bohužel. Asi jim vzdělání zatemnilo mozek. Moc se těším na další díl. Jen čekám, zda tým mozků nechají rozprášit jako Ulong nebo jej sloučí s ostatními kmeny. Ale to sloučení by bylo asi prašť jako uhoď, protože ostatní kmeny by je vymetly jako smetí.
Neschopnost J´Tie je do nebe volající. Nedokázat složit skládanku a ještě tvrdit, že je na ně dobrá je neskutečné. A vysypání rýže pro celý kmen do ohně, aby se někomu pomstila svědčí o demenci. Tady bych řekl: Hoďte na ní síť a pak dejte svěrací kazajku. :)

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01-EP02

Příspěvekod Rendy » 06 bře 2014, 23:05

Tedy tomu říkám start :D jako všichni jsem čekal trochu jiný průběh, ale to co předvedli brains...oh god :lol:

mozek
bída bída bída...
Spencer - jsem zvědav jestli se zachrání, přijde mi, že by se v jiném týmu docela chytl :idea:
David - jo, jasně, pán má asi věštící kouli :D
Garrett - vypadalo to nadějně, ale jak dostal první hlad, tak to s ním šlo do kopru a chodil tam jak duch
JTia - tajně jsem doufal že jde Garrettovi čmajznout imunitu a ona vezme do ruky rýži :cry:
Tash - aspoň se snaží no
Kass - bez komentáře
svaly
tony - pořád jsem si říkal koho mi přípomíná víc, jestli Vin Diesla nebo borce ze ZZ :D ale fandim mu
a vůbec tenhle kmen mě baví nejvíc, jen tak dál :idea:
krasavci
Morgan pěkně zakamuflovala hledání imunity, stačilo to na ně 8) :idea: a pěkně se na ní kouká
Brice - už zase slídivej gay? :D ten prostě nesmí chybět v žádné sérii :D

Fandím - Spencer, Tony, Sarah (sexy křivá držtička), Morgan
S tím intrem mě s**** :angry:

No a na závěr pár oblíbených momentů...

když se černoch a asiat udělá v cizině :D
Obrázek

sprcha pro nukleární inženýrku
Obrázek

Krásná pláž, stromy a tak.. :boobs:
Obrázek

vražedný pohled 8)
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01-EP02

Příspěvekod Rendy » 07 bře 2014, 10:20

a ještě :D

proxy.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod milan » 29 bře 2014, 13:59

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Pietro » 29 dub 2014, 22:09

Až teď jsem našel kouska času na S28...

No ty kráááá.........o!! :o

Postupně:
Landau dostal asi rozum a asi se na to vykvajz. Intro asi nebude... :evil:

Krásní (po pietrovsku budiž Parvatiovci) - Zatím mi z nich nikdo extra nevadí, ale i tak čekám a doufám v brzký konec Brice a Morgan. V soutěžích jsou velmi dobří, sám jsem překvapený - já bych čekal (zvlášť od Morgan - která mě přijde taková, že hnůj a vidle nebudou asi to, co často vidí), že když jsou to modelové a modelky, že se budou bát zašpinit. A ono ne, a jsou opravdu zatím pro mě překvápko - prozatím tedy LJ/Brice,Morgan

Siláci (po pietrovsku budiž Jamesovci) - Dle očekávání zatím jasní favorité, prakticky bez zaváhání postupují. Tady můj údiv je velmi malý až žádný. A asi jsem se "zamiloval"... - prozatím tedy Lindsey, Woo, Cliff/Trish

nakonec to nej:

Chytří (po pietrovsku budiž Cochranovci nebo Marianovci, radši Cochranovci) - Co to je tohle za tým? V první IC by je porazil i palauský Ulong jen se Steph a Bobby Jonem se zavázanýma očima a prstem v nose a ve druhé zase slibný náskok prošustruje jistá *****. - prozatím tedy Garrett/J-Tia

Vůbec J-Tia u mě aspiruje na ABSOLUTNÍ TOP osobního nevkusu, kde už nějakou dobu trůni Naonka z "jednadvacítky".
Že přežila jednu TC dobrá, ale aby přežila Garretta, zvlášť po receptu "Rýže a la Brandon Hantz" a vůbec po svých výkonech svědčí nejspíš o naprosté ******** intošů. Takhle si je rozeberou co nevidět ostatní dva týmy. Po pádu Garretta i s HII je nic jiného nejspíš nečeká.

PS: Jestli ona je nukleární inženýr, tak se divím, že USA ještě existují. a doufám, že tohle neviděli v Kanadě a Mexiku, pak bych se o ně obával taky.

Rozjezd snad i na úrovni S25 - jen tak dál.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod adesso » 29 dub 2014, 23:06

jenom malá oprava, určitě si měl na mysli, že byl je porazil Ulong, Korror byli ti, co je drtili ;)
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Pietro » 29 dub 2014, 23:14

Adesso: Opraveno, rýpale. ;) Tak jsem tu dlouho nebyl, se musím zas zorientovat.
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod sun.eagle » 15 črc 2019, 08:55

Dobrý úvod do sezony, po serii spíše podprůměrných sérií se možná rýsuje jedna z těch lepších. Rozdělení na svaly, mozek, krása se povedlo a musím říct že i cast vypadá hodně zajímavě.
Už první díl je nabitý událostma a hned ze startu dvě TC a v obou případech překvapivé vyřazení. Davida je asi škoda, měl potenciál to dotáhnout daleko, a no Garreth? Snad nehraje poker stejně jako Survivora. Každopádně pokud měli brains problém ve fyzických soutěžích tak to budou mít ještě daleko težší. Jestli si vyřazením Garretha kmen mozkoven nepodřezal větev.
Ještě taková poznámka k naší jaderné fyzičce J'tie. Proboha takhle nevyrovnaný člověk v tomhle oboru? To na klidu zrovna nepřidá.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti