S28 - Cagayan - EP01

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Lamik.lamity » 27 úno 2014, 04:10

Díl plný událostí, ale vážně, Probste? Brains? Celkem se ještě těším na to, co tam Spencer vykoumá, ale Tony či LJ mi přijdou daleko chytřejší, než celý kmen Brains...
Co si to J´Tia vůbec myslela tím vysypáním rýže? To člověk nepochopí. A ještě jedna taková vtipná věc: Davidův plán do budoucna vlastně vyšel, protože Garreth skutečně letěl druhý :D
Díl ale naprosto skvělý, bavil vlastně od začátku do konce, těším se na to, jak se to příště vyvine.
Kupodivu mi zatím ani tolik nevadí Brice (ikdyž možná jen pro to, že vůbec nebyl na kameře)
Fandím: Kass, Tony, Woo
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Alisch » 27 úno 2014, 10:46

Božínku, Tony perlil jednu kravinu za druhou. Jakou má cenu Sarah tvrdit, že není polda, když potom Jeffovi hlásí "Yes, sir" to by nikdo krom bezpečností složky nebo vtipálka neřekl! Analogie lví smečky a zabíjení mláďat asi nechám bez komentáře. Škoda, že Brawn kmen je tak funkční při soutěžích. Tony by měl letět co nejdřív. Ale dejte blbci imunitu...

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod miky253 » 27 úno 2014, 11:19

První epizoda byla parádní a já se jen modlím, aby to vydrželo i po zbytek série.
Kmen Brains bohužel potvrdil to, co spousta lidí psalo už před startem série - kmen, kde jsou dvě černošky, které v Survivorovi zatím v drtivé většině totálně vyhořely, nevypadá na moc chytrý kmen. David to celé podělal hned na začátku, protože začít dělat velké kroky ještě než vůbec vlezu do tábora není zrovna nejgeniálnější. Garrettovi jsem celkem fandil, protože nevýhodu proměnil ve svou výhodu, našel HII a byl dostatečně inteligentní na to, aby mu došlo, že David po něm půjde a odstřelil ho. Jenže to, co předvedl ve druhé části epizody, bylo na ránu. Jak sakra může člověk, který o sobě tvrdí, že věnoval 2000 hodin přípravě na Survivora, během kterého si analyzoval jednotlivé epizody, opomenout tak základní věc, jako je to, že nemá nikomu říkat, že ho chce vyloučit? :cry: Tahle chyba ho po zásluze stála celou hru. J´Tia je třetí vypatlanec do party. Nepředvedla nic kromě válení se, rozkazování ostatním (vážně si myslela, že ten přístřešek zůstane stát, až si na to někdo lehne? :D ) a neschopnosti u skládačky. A to její vysypání rýže jsem nepobral už vůbec. Čekal jsem, že poletí podobně jako letěl Brendon, ale naštěstí pro ni jsou v kmeni další dvě blbky Tasha a Kass, které ji zachránily. Z kmene tupounů mě tak zajímá už jen Spencer, který ale asi poletí v další epizodě (nevěřím, že tenhle kmen něco vyhraje).
V kmeni Brawns zatím u mě jednoznačně vede Sarah, která krásně odhalila Tonyho a jsem zvědavý na její reakci, až zjistí, že se nespletla. Rybaření dvojice Cliff, Woo bylo celkem vtipné, ale zatím na tuhle dvojici nějaký názor nemám. Tony na mě působil jako tupoun, ale nakonec měl víc štěstí než rozumu a teď se dostal do zajímavé pozice. Uvidíme, jak s ní naloží. Lindsey a Trish se nesnesou? Mám řešení - vyhoďte je obě.
Kmen Beauty nehodnotím, protože se v něm zatím moc nestalo. Nejlépe se mi tam zatím jevil LJ.
Celkově to byl výborný první díl, kde se neustále něco dělo, ani jedna kmenovka nešla podle plánu a já už se těším na další díl.
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod torciollo » 27 úno 2014, 13:42

Jak je možný, že někdo jde hrát hru, co běží 14 let nebo kolik a chová se jak totální idiot hned od začátku, jeden by si pomyslel, že snad i pětiletýmu musí být jasný, co na začátku proboha nesmí dělat a ono ne...

Takže tu máme jednoho, co v první minutě myslí na finále a odstřelí si nejsilnějšího člena týmu. Druhou, co v momentě kdy vkročí na pláž, začne rozkazovat druhým a sama se válí. Třetího, co začne před všema řešit vyhození někoho a aby ty svou blbost ještě umocnil, tak si radši nechá HII v táboře. Čtvrtou, co se začne po pár dnech s někým hádat, i když ví, že je na úplným dně skupiny. Pátýho, co si staví tajnou odposlechovou místnost nebo co :D To je prostě k neuvěření, že takový věci člověk vidí ve 28. sérii :?

To vysypání rýže to byl snad vtip ne? Akorát to potvrdilo, že černošky fakt asi nejsou normální, protože to je vždycky stejný :D Bohužel se obávám, že nový pytlík se objeví velmi brzo...

Jinak díl celkem fajn :idea: Škoda ale, že jeden tým je hned od začátku ve 4, pak jsou ty soutěže takový blbý, když ostatní můžou ty nejslabší nechat sedět...

Uživatelský avatar
Pete
Příspěvky: 34
Registrován: 02 zář 2013, 18:58
Nejoblíbenější série: Borneo, Amazon, PI, All-Stars, Palau, CI, Fiji, China, Micronesia, Tocantins, Samoa, HvV, RI, Philippines, Caramoan, BvW, Cagayan, WA

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Pete » 27 úno 2014, 14:04

Pecka díl! Ať už je další.
Škoda Intra, to mě jako jediný docela nas*alo.
All Time Favs: Richard Hatch, Boston Rob Mariano, Brian Heidik, Cesternino, Fairplay, Gary, Jonathan Penner, Parvati Shallow, Yul, Yau-Man Chan, Earl, Todd Herzog, Tyson Apostol, Russell Hantz, Malcolm Freberg, Tony
AU: Brooke, Henry, Luke, Shonee, Golden GOD

Uživatelský avatar
Stochey22
Redaktor Webu
Příspěvky: 51
Registrován: 21 říj 2013, 19:29
Nejoblíbenější série: Micronesia, HvV, Philippines, Pannama
Nejoblibenější hráči: Parvati, Ciera, Jefra, Malcolm, Carter, LJ, Pete (S)
Dustin a Candice, Max a Katie (TAR)
Janka, Božka. Lucia, Paťo, Andrea (F)

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Stochey22 » 27 úno 2014, 14:11

Strašne moc som sa tešil na S28 a ono to stálo za to . Prvý diel je perfektný toľko nečakaných udalostí som nečakal. Nástup a príchod úžasný. David ma štval hned zo začiatku, takúto hlúposť by nespravil nikto.
Nechápem prečo ale ľudia u ktorých som si myslel, že niečo dokážu tak akurát tak rozkazovať celému táboru, alebo sa vyhodiť vlastnou vinou. Od J-Tii som čakal veľa ale herne veľa. Absolútne ani vo sne by ma nenapadlo, že práve ona bude ta typická huba série ale zas nikto nevie čo má od nej čakať. J-tia má veľa šťastia na prvej TC ju zachránil Garett, kt. to mal fakt dobre rozohraté v prvej polovici dielu a na druhej Tasha do ktorej by som to živote nepovedal.
U ďalších týmov sa nedá moc veľa rozprávať pretože napr. Beuty nedostali veľa priestoru. Ale čo sa týka ich kmeňa tak mi prídu najsympatickejší :3. Jefra je totálne zlatá a LJ je taký ten typický vodca, kt. to podľa mňa dotiahne do úspešného konca.
u Brawns ma Tony tak trocha štve :D . Spolu s Trish už len ked ich počujem tak mi je zle.

Po prvej epizóde fandím: LJ!, Jefra!, Sarah!, Tasha, Lindsey, Jeremiah a Alexis
Najzaujímavejšie mi prídu ženy až na LJ. Vkladal som nádeje aj do Gerretta ale ten to dosral sám.
Strašne sa teším na bud. týždeň tak snád nevypadne nikto z mojich :)
Richard, Kelly, Greg (S01), Elisabeth (S02), Ethan, Lindsey, Kelly, Kim P.(S03), Tammy, Rob (S04), Brian, Robb (S05), Jenna, Heidi, Rob (S06), Darah, Andrew (S07), Eliza, Julie (S09), Bobby-John, Stephanie, Tom, Jenn, Ian (S10) Jaime (S11) Danielle, Terry, Aras (S12), Parvati, Jesicca, Adam, Jonathan (S13), Michelle, Boo (S14), Todd, Amanda, Courtney, P.G. (S15), Alexis, Natalie (S16), Matty (S17), Siera, Brendan, Erinn (S18), Natalie, Kelly, Brett (S19), Brenda (S21), Andrea, Grant (S22), Whitney, Keith, Jim (S23), Chelsea, Kim, Troyzan (S24), Carter, R.C., Jeff, Pete, Malcolm (S25), Eddie (S26), Hayden, Ciera, Vytas (S27), Morgan, LJ, Jefra, Spencer, Sarah (S28)

Uživatelský avatar
nutcracker
Příspěvky: 7
Registrován: 28 srp 2013, 16:38

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod nutcracker » 27 úno 2014, 14:17

Začíná to celkem dobře a mě se první díl líbil.

Snad jen... Brain? more like a bunch of idiots.

David co míří na den 39 a hned to všem řekne v prvních pěti minutách... Garrett a jeho open forum, navíc si HII ani neodveze jako suvenýr. J'Tia, já myslel, že sleduju reinkarnaci Naonky. Strategie nestrategie, neschopná, protivná přítěž co by měla vypadnout, kkthx. Tasha, cry baby, "nikdo si se mnou nechce hrát survivor jak ho chci hrát já, bůůhůů". Spencer si asi doteď mlátí dlaní do čela, s kým se to spolčil na začátku, protože ač jsem od něj čekal naivního nafoukance, vzhledem k tomu výběru se zdá být při smyslech. Navíc nechápu proč se Kass usmívala po vyloučení Gablba, do sloučení/swapu půjde buď sama nebo se spojencema, který budou brzo na ráně.

Z ostatních, Tony mi příjde jako mix Russella H. a Brada Culpeppera, akorát zatím trochu míň protivný, ale víc naivní.

Oblíbenci: stále Woo, Sarah by se mohla dostat dál, uvidíme co Jefra a především LJ.
"The tribe has definitely not spoken. Nonetheless, it's time for you to go."

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod milan » 27 úno 2014, 17:53

Tak som to pozrel, a boli miesta, kde som sa nudil, a musel to pretočiť.
Ale pekne poporiadku, ten úvod ma nebavil, taký mix Samoy ("vodca") vs.Tocantins ("presun vyradených do tábora a ponuka na imunitu alebo pomoc pre kmeň napr. v podobe jedla"). Musím ale dodať, že už podľa rozhovorov s inými hráčmi, vieme, že kopec ľudí nesleduje, alebo nesledovali min. série, tak mi došlo, že najskôr to tu bolo tak isto, lebo málo koho napadlo, že by vyradení mohli mať clue k imunite.
Morgan má dve prednosti, vďaka ktorým sa dostala do hry, obe na hrudi, nieje to žiaden intelektuál, ale konečne po dlhom čase prírodne kozičky.
Ak by som troška napísal nejaký pokec k ľuďom čo hrali, David možno ani nevie, že je gay, lebo to jeho vystupovanie je do očí bijúce. Čo sa týka toho, koho "vodca" vyhodil v každom kmeni, docela som čudoval, že to nepadlo u "pekných" na Bricea, už podľa zjavu sa javí ako zženštilý gay (typický dvojník Garyho z BB CAN), pri vodnej sérii a celkovo na ostrove kde je voda, sme videli, že čierny si moc s plávaním nerozumejú (potvrdil to priebeh tohto dielu do bodky!). U "chytrých" podobný blbý krok s Tým "Fabiom no. 1", tak silného človeka vyradiť na začiatku, pri do oči bijúcej taktike, je podobným veľkým (a na kokot) krokom ako v prípadne veľkého stratéga z S25 (ktorý ako keby dejavú letel tiež prvý)... Moc len dúfam, že sa nenaplní cesta Filipín (kde tam som to ocenil), že niekto z najhoršieho kmeňa, porazených vyhrá sériu. Čo sa týka športovcov, asi jediné rozhodnutie, ktoré sa dá logicky odôvodniť... inak ma neskutočne serie dvojník Vina Diesela, ktorý mi až moc pripomína (hasiča) Capyho z BB S6, rovnaký pošuk, rovnaký zjav.

HII: Mohli ju rovno zavesiť na prvý strom s blikajúcou ceduľkou na solárny zdroj >>> IMUNITA <<<

Tábory: úplne na prd, tá jadrová fyzička bola na smiech, niečo ako panic s teóriou ako treba zasunúť, tak jadrová fyzička s teóriou ako postaviť prístrešok. Dúfajme, že je len "teoretická" a nie "praktická" jadrová fyzička, a že atóm videla tak max. na plagáte, lebo tá jej tuposť je ...

Súťaže, prvá mi prišla totálne zrecyklovaná (len s iným postupom) z PI, kde tiež presúvali myslím delo (presun cez prekážky, ťahanie), druhá už mala gule, ale svojim spôsobom taká klasika, čo bola podobne v BvW a iných sériach.

Chytráci dostali 2x na prdel, ešte ten prvý krát by sa to dalo prepáčiť, ale druhý krát taký náskok a "jadrová fyzička" s najväčším IQ na Filipínach, to kvalitne domrvila. Úplne tragická. (niečo ako Tina v min. sérii s tými ďalšími chuderami, keď sa 2x radovali)
Prekvapili ma Fešáci, ktorým budem určite fandiť, už len preto, aby tie fajné kozičky nešli na TC, mimo iné mi prídu najviac kompaktný a ako dali dole ten náskok súperov v druhej súťaži klobúk dole.

Vylúčenie Davida očakávané, čo sa týka "Fabia" odišiel s imunitou v kapse (inak mi pripomínal Jessieho z BB a fakt som sa bál že to bude rovnaký kokot). Divím sa, že tá tragická žena išla s tými dvoma veľkohubými černoškami do aliancie, aliancia kde sú 2 černošky, ešte k tomu také tupé, môže byť buď veľmi komická alebo veľmi tragická. Spencera je mi veľmi ľúto, v tom kmeni pôsobí ako Malcolm v S25, dúfam.

Celkovo som ale dosť sklamaný, v podstate, som až v pondelok zistil, že to už začína teraz, vôbec ma táto séria netankovala, a po prvý krát mi bolo ukradnuté či a kedy pôjde. Cítim druhý One World, i keď OW som mal rád kvôli ženskej aliancii, tak toto by mohlo byť tragické komplexne.

Alexis (či ako sa volá) a Morgan a celý kmeň "pekných" pôsobí ako som písal veľmi kompaktne, vôbec by som si na nich nestavil na začiatku, a snáď budú valcovať, i keď "ponorková" choroba v kmeni s tými istými ľudmi + scenár zo S25 môže aj tu dosť spraviť. Dúfam, že sa mýlim. Ale snáď horšie ako Caramoan pred rokom to už nebude.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

naigoto
V.I.P.
Příspěvky: 19
Registrován: 01 zář 2013, 07:31

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod naigoto » 27 úno 2014, 18:12

Ono když je IQ většiny členů Brains tak vysoké, že už to paradoxně hraničí s mentální retardací, tak to je pak těžký v Survivoru obstát. Spencer mi tam přijde jako jediný trochu normální, snad se tam ještě chvíli udrží.

Dominance Brawn mě nijak nepřekvapuje, nějaké megachytré strategické kroky se od nich na první pohled čekat nedají, ale na soutěže jsou tam všichni prvotřídní materiál.

Nevím, co čekat od Beauty. Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby některý z členů proklouznul až do finále a vůbec neměl tušáka jak to dokázal, no ale takhle to ale v současném Survivoru chodí.


Doufám, že se to příště spojí do dvou kmenů.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod rhee » 27 úno 2014, 18:29

Jsem moc ráda za 3 kmeny, tenhle koncept mám nejraději (18 lidí, kmeny po 6, podle mě ideální počet - ani moc, ani málo, vyrovnaný počet žen a mužů, takže žádné ne/výhody do začátku). Líbí se mi i prostředí, je to sice pořád ostrov, není to ale ta typická a okoukaná příroda - vidíme víc trávy, jezírka jsou hezká. A samozřejmě mě nejvíc potěšilo, že je to po delší době série se samými nováčky a hlavně!! bez redemption islandu.

Dobrý twist do začátku - výběr kapitána a zvolení nejslabšího člene kmene. Volba kmene Brawn a Beauty mě nepřekvapila (sama bych ale asi zvolila spíš Lindsay než Trish, která je sice hubená, ale šlachovitá a nejspíš bude mít překvapivou sílu a výdrž). No a co se týče Brains - je sice hezké, že se někdo snaží promýšlet své kroky do budoucnosti, ale Garrett by měl být opravdu nebezpečný až po sloučení. Hned jsem si říkala, že mu asi nedochází, že jejich kmen zoufale potřebuje někoho, kdo jim pomůže vyhrát fyzické soutěže, díky čemuž se můžou vyhnout kmenové radě. David pořád sice myslel na den 39, ale už v té chvíli jsem si říkala, že s takovým přístupem bude mít problém se dostat do dne 4.

S Garrettem to bylo jako na houpačce, rozjezd měl dobrý - našel okamžitě HII, postavil se Davidovi a zařídil jeho odchod (což vlastně bylo přirozené, když ho David málem dostal ze hry, pomsta je sladká), jen díky němu získali při druhé soutěži takový náskok. Nebýt jeho, tak tam ty koše s dílky tahají z vody ještě dneska. Pak ale to všechno spláchl do.. víte čeho. Kde je těch 2000 hodin, které údajně věnoval přípravě?! Nejdřív se brání strategizování, na které se prý těšil, a pak předvede takovou komedii na druhé TC - prozrazení aliance, naléhání na Kass a její potopení, přeřeknutí, pokažení hře nejen sobě, ale i Spencerovi. A to, že si nechal HII v táboře? Na co myslel?!! Zahrání idolu snad zvažuju nejen podle toho, jaká je situace v táboře, ale i podle toho, jak se vyvíjí kmenová rada. Jo, synku, tobě by asi nepomohlo ani dalších 2000 hodin studia Survivoru.
Přitom se mi jejich krátkodobá aliance Garrett, Spencer & Kass líbila. Mohli se dostat daleko.

Nejradši bych si urazila ruce za to všechno dobré, co jsem před začátkem Cagayanu napsala o J'Tie. Obvykle mám dobrý čuch na lidi, ale tohle... Upřímně se stydím za to, že jsem do ní vkládala takové naděje. Asi za to mohlo hlavně moje zoufalé přání, aby se v Survivoru objevila konečně další schopná černoška (zatím se ve hře předvedly asi jenom dvě - Cirie a Taj).
Stalo se přesně to, co jsem tipovala těsně před začátkem po zhlédnutí Preview - není schopná ani na 10 vteřin zavřít pusu, rozkazuje a irituje lidi kolem sebe. K tomu se přidala její neschopnost dost rychle plavat a stačit ostatním (ano, gratuluji, získáváš 1. místo v soutěži "nejhorší plavec série", cenu si prosím vyzvedni hned po vypadnutí ze soutěže, nejlépe v příštích pěti minutách), neschopnost zacházet se zámky a absolutně tragický výkon u skládačky, kterou prosvištěla policistka a chlap, který je ve hře kvůli tomu, jak vypadá a ne tomu, co má v hlavě. Nedělám si iluze, že bych já sama bych předvedla bezchybný výkon, ale tohle byl totální výbuch. Nejsložitější je zasadit první dílek, od toho se dá už odrazit. To se jí povedlo poměrně rychle, a proto nechápu, co tam dál předváděla.
Doufám, že chodí kanálama. Teď se jenom bojím toho, že se vyplní i druhá část mojeho "proroctví" = dostane se jako všemi nenáviděný hráč až do konce. A ještě, když si řeknu, že nebýt Garretta, tak ze hry vyletí už po první TC, tak se mi chce brečet.
To, jak jsem jí fandila, byl ten největší omyl, kterého jsem se za těch 28 sérií dopustila a opravdu to není žádná nadsázka nebo zveličování jenom kvůli tomu, že je to takhle čerstvé. Celkově je kmen Brains OBROVSKÉ zklamání. Kass, opravdu si myslíš, že ve složení ty, Tasha, J'Tia a Spencer máte šanci vyhrát další soutěže?!
Jediný člověk z kmene, který za něco stojí a zajímá mě, je Spencer a ten, pokud něco hodně rychle nevymyslí, pomaže za kamarádem Garrettem. Chudák skončil jako Vytas mezi blbkama, uvidíme, jestli z toho dokáže vybruslit.

Vyloučení Davida jsem čekala, ale musím říct, že ve chvíli, kdy Probst přečetl třetí hlas pro Garretta, tak jsem začala zírat s otevřenou pusou a hrůzou v očích po tom, jak jsem si uvědomila, že se budu muset ještě kdovíjak dlouho přetrpět J'Tiu. Sakra!

Potěšily mě dvě soutěže o imunitu (druhá byla povedená). Mám hodně smíšené pocity z rozjezdu téhle série. Nemůžu říct, že bych se nudila, je tam docela dost zajímavých osobností, ale jsem úplně zhnusená z J'Tii a z celkového dojmu, který ve mě kmen Brains zanechal. Další poučení, že velká očekávání se nevyplácí. Brains nejsou brains, ale jsou (a teď si znovu vypůjčím moji oblíbenou Martyho hlášku) "dumber than a bag of hammers".

Fandím - Moji favoriti před začátkem série prořídli - Garrett venku, J'Tia je k zblití, Kass zklamala. Zbyl mi pouze SPENCER a LJ (zatím to vypadá, že má pod čepicí... doslova). Zbytek mě buď nezaujal, vadí mi nebo jsem dotyčného nepoznala dostatečně na to, abych ho někam zařadila (skoro nevím, že je ve hře třeba takový Woo, na kterého jsem se docela těšila, Jeremiah, Jefra nebo Alexis).
Ať už jsou pryč - J'TIA!!!!! (ale ta tam nejspíš bude smrdět ještě dlouho), Tony
Brice je překvapivě zatím snesitelný, asi jenom díky malému prostoru, který zatím dostal.
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod milan » 27 úno 2014, 18:36

Ten kmeň je tragický, svojim spôsobom keď sú 2 čierny v jednom kmeni je to vždy problém (a hranie na "bratov a sestry" viď S25 a aj teraz), dokonca Kass mi príde ako Denise ( i keď jej nesiaha ani po päty ), Spencer druhý Malcolm, vôbec by som sa nedivil, keby sa Kass teraz spojila so Spencerom, lebo čierne proti sebe nepôjdu, ak pôjdu na budúcu TC, tak bude remíza, pochybujem, že by Kass bola až taká blbá (kto vie?), žeby v takom prípade šla po Spencerovi, ten chalan je ich posledná nádej.
Morgan druhá RC čo do hrudníka, ak ich kmeň bude naďalej takto postupovať, tak dlho neuvidia TC a ak ju uvidia, tak bude prvá čo poletí. Strašne dejavú...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Jean » 27 úno 2014, 18:49

Nemám moc času, sotva jsem dneska stihnul díl, ale lehce shrnu.

+ Celej Brawn tribe. Obvzvlášť Sára Laciná mě překvapila (ty puzzle, to byla dobrá práce). Woo se zatím moc nepředvedl, Cliff je sympaťák. Škoda, že jel do KLDR s Rodmanem. :D
+ Záběry na kozy Morgan.
+ Docela zajímavé soutěže o imunitu.

- Naprosto tragickej Brains tribe, kterýmu vládne JTia aspirující na most hated person ever. Jedinej Spencer není k zahození, ale vypadá to, že půjde jako příští.

Jinak se nám zase ukázal náš oblíbený černošský stereotyp. :) Brice a Cliff si šli sednout a styl obou černošek z Mozků byl příšernej. Zvlášť JTia vypadala, že se každou chvíli utopí. Bohužel to nevyšlo a její kmen se brzo rozpustí v prach.
Randy is my spirit animal

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Kenshin » 27 úno 2014, 18:49

To Garretove spoločné posedenie mi pripomína hru iného hráča, ktorý chcel mať všetkých ostatných pod dohľadom, bohužiaľ mu to jaksi nevyšlo. Divím sa, že Pokerplayer sa dokáže "prekecnúť", jeho schopnosti blaffovať sú také mizerné, a schopnosti odhaliť bluff sú ešte mizernejšie.

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod milan » 27 úno 2014, 18:53

Jean píše:- Naprosto tragickej Brains tribe, kterýmu vládne JTia aspirující na most hated person ever. Jedinej Spencer není k zahození, ale vypadá to, že půjde jako příští.
zlatá dobrá NaOnka :hungry:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod rhee » 27 úno 2014, 19:01

Jestli je horší než Naonka se ukáže během pár epizod, ale jestli J'Tia pojede tímhle tempem a bude se dál snažit, tak královnu Neonku sesadí z trůnu. Sakra, nejdou mi smajlíci, tak si představte toho "fuck you"

Tak moc mě inspirovala, že jsem musela udělat obrázek na její počest.

Untitled 5.jpg
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Kenshin
Příspěvky: 15
Registrován: 24 zář 2013, 18:29

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Kenshin » 27 úno 2014, 19:01

Jak to tak vidím, po pár dieloch vyhadzovov môžu tie tímy premenovať na No-Brains, No-Brawl a No-Beauty tribe.

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Lifty » 27 úno 2014, 19:05

Co dodat, vše důležité už tu bylo řečeno... Každopádně jestli si myslela "I love nerds bitch" že jde domů, neměla vysypáním rýže co ztratit. Tak trochu ji to nevyšlo a může chcípnout hlady.
Celé je to postavené na hlavu. Garett tým dostal do vedení, táhl obě dvě soutěže a vyletí. A ženská, která dostala schopnost nukleární fyzičky (inženýrky) asi jako Kelly v Misfits schopnost raketového inženýra, prohraje svému týmu dvě soutěže, celý den jen leží a místo aby zašla pro dřevo, tak přitopí tím, co má po ruce, se hravě drží dál...
Tony je fajn, rozhodně patří mezi ty pošuky, kteří mě baví a neotravují. Ale jeho lhaní, když se stejně v dalším díle prozradí nemá smysl...
LJ má jedno velké mínus za vkus. Alexis je mnohem víc "hot" než ta... Já vlastně nevím jak se jmenovala, protože kdykoliv s ní byl rozhovor, tak jméno bylo to poslední, na co jsem se díval...
Dvě velké plus za to, že redemption island NENÍ a boot list, který na mě vyskočil na internetu se nepotvrdil...
Favority zatím nemám, ale jednoho velkého neoblíbence ano: Jeff, jehož komandování týmu "chytráků" během první soutěže o imunitu bylo neskutečně otravné. Jonathan by ho za to minimálně shodil z toho velkého kamene na kterém na začátku stál (a po němž tradičně nenásledovala znělka). O kmenových radách ani nemluvím...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod zdenek000 » 27 úno 2014, 19:41

BRAINS:
J'Tia asi největší zklamání vůbec. Jako jediná mě přede hrou zaujala, ale po prvním díle si fakt může požádat o nejhorší a nejotravnější hráč v historii. Přijde mi jako Hantz(akorát není agresivní)+ Phillip+Naonka dohromady :cry: Snad se jí příště zbaví.
Jinak celej kmen Brains je totálně ubohej. David jde rovnou po Garettovi, protože myslí na den 39 ani ne v první minutě. To měl spočtaný na začátku rovnou.
To, co předvedl Garett v druhé půlce mi totálně nedává smysl. Jako 2000 hodin je dost. Mně by stačilo si sérii pustit jednou či dvakrát, abych věděl, že tohle dělat nemám. Asi si byl příliš jistej. Nechat si HII (která neni zas tak dobře ukrytá) v táboře je demence fakt.
Jedinej normální z tohoto kmene je Spencer, který se jevil jako jediný inteligentně. Ještě dám malou šanci Tashe, pokud příště vyhodí J'Tiu, jinak z ní bude další tragéd.
BRAWN:
Strategicky se nijak extra nepředvedli, ale předpokládám, že vznikne nebo už vznikla aliance Lindsey,Sarah,Cliff,Woo, která mi vůbec nevadí protože Trish na mě zapůsobila silně nesympaticky a Tony je špatnej lhář a takovej ten podlej typ, kterýho si určitě nenechaj dlouho. Takže by mohli prohrát a ty dva vyšoupnout pryč
BEAUTY:
Překvapivě mě neštval Brice. Ono se to asi spraví, až dostane víc času na kameře. Jinak moc záběrů nedostaly, takže se nedají mco komentovat. Jen myslím, že až půjdou na TC, tak Morgan podle mě nepůjde domů jako první z nich.
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
hozu
A fan of Stephenie LaGrossa
Příspěvky: 523
Registrován: 26 srp 2013, 10:04
Nejoblíbenější série: S: S01, S06, S11, S13, S15, S16, S18, S20, S25, S28, S31, S33, S37
S AU: S02, S03, S04, S06
TAR: S01, S03, S05, S07, S10, S12, S14, S17, S23
TAR CAN S01, S04

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod hozu » 27 úno 2014, 20:26

Jsem rád, že 90 minut tentokrát znamenalo dva spojené díly, a ne zbytečně natáhlý pilot série. I tak mi ovšem přijde, že co do zábavnosti to moc sérii nepomohlo.
Podobně asi jako většina tady jsem moc nepobral strategii týmu "Brains", kteří opět opakují ty prapodivné alianční strategie, které v těchto malých počtech vedou jen a pouze k jejich vlastnímu vyhlazení. Přesto Spencer mě zaujal už v těch "meet the cast" videích a doufám, že se nějak zmátoří a něco ještě zahraje, jelikož kmenu se to, obávám se, už moc nepodaří. Ale uznávám, že za vyhození si vyřazení určitě notně mohli sami svým chováním, které tedy rozhodně s týmem jménem Brains nemělo pranic společného. J'Tia to bude asi kapitola sama pro sebe v této sérii.
Celkem mě překvapili Beauty a jejich zapálení ohně. Určitě by to dle jména byl ten poslední kmen u kterého bych to čekal. Celkově u nich by se nějaký potenciální favorit objevit mohl.
Brawn nepřekvapivě vyhrávají soutěže, no budu na ně celkem zvědav, až přijde řada na strategii. Minimálně jednu kmenovku by mohl ten HII udělat celkem zajímavou :D

Favoriti po první části: Spencer, Woo
Australian Survivor: Phoebe, Kate, Craig, Nick (1) Luke, Sarah, AK (2) Benji, Shonee, Brian (3) Harry, Luke, Pia (4) Shonee, Phoebe, Harry, Nick (5) Hayley, Wai, George (6) KJ, Nina (7)
Survivor Israel: Dan, Naema (1), Yulia (6)
Survivor New Zealand: Eve, Lisa (2)
Survivor South Africa: Werner, Toni, Palesa (6) Rob (7)
The Amazing Race Canada: Vanessa a Celina, Jody & Cory (1), Sukhi a Jinder (2) Simi a Ope, Nic a Sabrina (3) Steph a Kristen (4)

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod todilka » 27 úno 2014, 20:29

No vážení, jdu se lehce vypsat z rozporuplných pocitů po prvním díle...ale důležité je, že nějaké pocity mám, stále mě to baví...
ALE...
Panebože Brains????? Většina už tady byla řečena přesto...kmen do kterého jsem vkládala naděje, že ukáže, že hlavní je myslet a taktizovat apod...a ono se stalo co?? H***o!!! David asi pořádně nečetl pravidla, neboť jinak by věděl, že finále není zítra, ale za 39 dní a že cesta k němu je poněkud delší, podělal si to sám, J´tia...nevím co říct, snad jen, že si myslím, že pokud by se jí zbavili hned mohlo být všechno jinak..Garrettovi jeho hladík asi zatemnil mozek, nebo vážně nevím..od toho jsem čekala mmnnoohheemm víc, Kass mi přišla celkem chytrá, ale nakonec se rozhodla podle mě špatně a Tasha si může gratulovat, že hraje tu její hru a že udělala velký "taktický" blinside, který byl k ničemu..ale hlavně že se hraje hra...nevím co chudák Spencer, kterému celkem fandím, ale moc nadějí mu nedávám...

Brawn tribe nezklamal ani nepotěšil....Trisha s poctivostí nejdřív pojde, Tony je pošuk, jsem zvědavá jak s HII naloží, Lindsey je mi nesympatická, nemám ráda když někdo někoho odsuzuje na první pohled bez hlubšího zkoumání, Sarah je v pohodě, ale nic extra, a "Batman" Cliff a "jeho Robin" Woo to doufám dotáhnout daleko, až se naučí pádlovat...

Nikdy bych nečekala od sebe, že to řeknu, ale zatím nejvíc se mi líbí Beauty tribe...(btw myslíte že někdy někdo použije u této série "pravé" názvy kmenů?? Myslím, že v této sérii jsou stejně k ničemu).....Favorit jasně LJ, zbytek funguje dobře jako celek, ale co bude potom...překvapil Brice..uvidíme, co od něj uvidíme dál..

Intra už se asi nikdy nedočkáme, doporučuji všem se s tím smířit...

Ale bavila jsem se a ťukala si na čelo víc než při vybírání hokejového týmu na ZOH v Soči...

85% (potěšili i soutěže, sice lehce recyklované, ale ono asi už není sranda přijít s něčím novým ve 28. sérii)

Fandím: LJ, Woo, Cliff, Spencer, Sarah.......Ven: J´Tia, Tasha, Lindsey....těším se na další díl!
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Zoid
Příspěvky: 11
Registrován: 03 říj 2013, 17:22
Nejoblíbenější série: S16, S20, S19
Nejoblibenější hráči: Survivor:
Brenda Lowe
J.T. Thomas
Laura Morett
Malcolm Freberg
Natalie White
Parvati Shallow
Peih-Gee Law
RC Saint-Amour
Tom Westman
Vytas Baskauskas
Nejméně oblíbené série: S11, S4, S5

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Zoid » 27 úno 2014, 20:30

První zklamání bylo ve 4. minutě, kdy po tom, co Jeff řekl: "39 Days, 18 People, 1 Survivor" se objevili racci. Takže to vypadá na další sezonu bez openingu a teď dokonce i s neznámým Ancient voices. LOL.

Nejvíce jsem si oblíbil Lindsey (holky s dredama jsou prostě nejlepší! :) ) "Awwww, look at us" :D¨

Pohled na to, když Solana přišli do tábora a Morgan pátrala po HII, taky nebyl špatný :):D

1. challenge docela ušla :) Těm Brains to vůbec nešlo! :D LOL.

Prostředí TC je supr! :) Moc se mi líbí. 1. TC jako sama o sobě moc nic... prostě normálka.

2. challenge mi přišla o dost lepší... J'Tia (nečekaně) pomalá v plavání :D... a pak ji na plný čáře porazí barman a trenér koní ve skládačce :D

Lindsey napodobuje Trish :D:D:D:D:D:D Je prostě nejlepší.

J'Tia sype rýži a pak neví, co dělá ta rýže v ohni.... lol, podle mě největší fail týhle řady, ještě ke všemu, když jí hodně lidí (já teda ne) typovalo na vítězku. Akorát rozšířila seznam vyšinutých černošek o jedno jméno.

2. TC byla supeeer! Konečně toho slizouna povýšenýho neuvidím. ^_^ Spencerovo prohlášení ("A fact that you're a nuclear engineer is genuinely genuinely scary." ) pobavilo :lol:

A jako třešnička na dortu byl Garrettův odchod domů s Hidden immunity idol v kapse. :):D Luzon má naběhnuto na Matsing 2.0 podle toho, kdo tam zbyl :D Nějak mi to ani nevadí... Luzon je nejnesympatičtější kmen plný arogantních lidí (výjimkou je Tasha). Nejlepší je Aparri! :-)

Nádhera. Jen aby si to ta řada dalšími díly nepokazila. 95%

Oblíbenci: Lindsey, Sarah, Cliff, Tasha

:down: : Spencer, Garrett, J'Tia

Solana je celkově taková neutrální :):D

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod torciollo » 27 úno 2014, 21:04

Zoid píše:A jako třešnička na dortu byl Garrettův odchod domů s Hidden immunity idol v kapse. :)


...kdyby v kapse, to by bylo ještě celkem dobrý :D

Zoid
Příspěvky: 11
Registrován: 03 říj 2013, 17:22
Nejoblíbenější série: S16, S20, S19
Nejoblibenější hráči: Survivor:
Brenda Lowe
J.T. Thomas
Laura Morett
Malcolm Freberg
Natalie White
Parvati Shallow
Peih-Gee Law
RC Saint-Amour
Tom Westman
Vytas Baskauskas
Nejméně oblíbené série: S11, S4, S5

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod Zoid » 27 úno 2014, 21:20

torciollo píše:...kdyby v kapse, to by bylo ještě celkem dobrý :D


Bajo, on ji nechal vlastně v táboře. :D

Uživatelský avatar
adesso
Redaktor Webu
Příspěvky: 186
Registrován: 07 říj 2013, 18:18
Nejoblíbenější série: 6,7,10,13,20,25,26,28,30
Nejoblibenější hráči: Richard, Lex, Fairplay, Tom, Danielle, Parvati, Penner, Yul, Amanda, Coach, Russel H., Chelsea, Kim, Malcolm, Hayden, Tony, Mike H.
Nejméně oblíbené série: 4,5,8,9,14,21,22,29

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod adesso » 27 úno 2014, 21:50

Kenshin píše:Jak to tak vidím, po pár dieloch vyhadzovov môžu tie tímy premenovať na No-Brains, No-Brawl a No-Beauty tribe.


Beauty by zůstalo :boobs: :mrgreen:
My Survivor TOP
Richard Hatch (1), Lex, Ethan (3), Paschal (4), Rob C., Matthew (6), Fairplay, Burton, Savage (7), Tom, Stephanie,(10), Rafe (11), Terry, Danielle (12), Parvati, Penner,Yul, Becky, Cao Boi (13), Yau-Man, Earl (14), Amanda, Courtney, Aaron,PG (15), Erik, Joel, Alexis (16), Bob, Corinne, Ace, Charlie, Randy (17), Coach, Stephan, Tyson, Sierra (18), Natalie, Russel Hantz,Laura (19), Brenda, Marty, Fabio, Jimmy J. (21), Stephanie, Grant, Phillip, Ralph (22), Jim (23), Chelsea, Kat,Kim (24), Angie, Skupin,Malcolm,Denise (25), Cochran, Andrea, Reynold (26), Cierra, Vytas,Hayden, Caleb (27), Tony,Woo,LJ, Spencer,Alexis, Morgan (28) Josh, Jeremy, Reed, Nataly (29), Max, Mike, Shirin, Hali (30)

S31 - Favorites:
Jeremy, Kelley, Stephen, Cierra

Obrázek

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP01

Příspěvekod brninho » 27 úno 2014, 23:56

Hlavu jsem si mohl celou hodinu a půl ukroutit, ani vlastně nevím, jestli se mi epizoda líbila nebo ne, spíš se kloním k druhé možnosti...plno errorů, který vyplňovaly děj a žádnej geniální okamžik, po kterým bych začal někomu vyloženě fandit, snad to takhle dál pokračovat nebude..
Snad jen z chlapskýho pohledu jsem si přišel na svoje, Lindsey je milfka jak se patří, CBS bych klidně zaplatil za nerozostřenej záběr, jak přelízá v té vodní challenge :D
K slečně nukleární fyzičce: holt když je někdo celej život zjevně přechvalovanej (dost málo afroameričanů má univerzitní titul), tak to tak dopadá, pocit vlastní neomylnosti je vždycky ve všech ohledech cesta do záhuby, já věřím, že i když J'tie byla až trestuhodně dána příležitost ve hře pokračovat na úkor zajímavějšího člověka , tak na ni v nejbližších epizodách (ideálně hned tu příští) dojde.
Jinak sympatie u mě zatím mají jen Lindsey (vzhled), Sarah (českej původ), Spencer (dotazník+teď už underdog), Cliff (basket) LJ (zatím jedinej člověk, ze kterýho září "vítězný" charisma)
Totální antipatii cítím zatím jen k Homerovi v sukni
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti