S28 - Cagayan - EP02

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

S28 - Cagayan - EP02

Příspěvekod cypher.eu » 06 bře 2014, 10:40

Dnešní díl se nesl v duchu kmene Beauty, hlavně díky první výhře imunity kmenem Brains, takže další Ulong a Matsing se opakovat nebude, což je dobře - aspoň uvidíme, jak fungují aliance v jednotlivých kmenech (příště bych se vůbec nezlobil, kdyby prohráli Brawns).

Co se týče situace u Beauty, tak LJ rozhodně nejsympatičtější z kmene, ale udivuje mě trochu, jak hodně předpokladů a odhadů při hledání HII soutěžící poslední řady dělaj a pak tu jehlu v kupce sena na základě hooooodně málo infa najdou :shock: Jinak Jeremiah je zvláštní týpek, svojí výřečností mi připomíná Ricka ze South Pacificu, takovej prostě nezajímavej, jen tupě zírá celou dobu... ale jsem rád, že se rozhodl pro alianci s LJ a holkama, Brice mi sympatickej nebyl, takovej černej Colton, kterej se naštěstí nestačil plně projevit :smile: Morgan je míň zajímavá, než Jefra a Alexis, takže na minimálně jednu další kmenovku je vystaráno.

U Brawns má suveréně nejvíc air time Tony, zavání to RH a Samoou, jeho Natalií je pak Sarah. Na jednu stranu to je sympatický duo, Tony určitě příjemnější týpek než Russell, ale škoda že nevíme víc o Woo a Cliffovi, přijdou mi jako zajímavá dvojka, tak snad ještě nějak zasáhnou do děje.

Brains je krajně nesympatickej kmen, vůbec mi nebude vadit, když by to nikdo z nich nedotáhnul ani do poroty...

Oblíbenci: LJ, Cliff, Tony.
Završením Survivora měla být 40. řada

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Doki » 06 bře 2014, 11:07

Epizoda se mi hodně líbila, připadá mi, že se to dost rozjíždí, takže se těším na další díl.
Štve mě, že je v Brains aliance tří holek, takže pokud by prohráli soutěž, pravděpodobně by odešel Spencer.
U Brawns se spojili Sarah & Tony neboli "Cops R Us", a Tony nakecal Sarah, že ji chtějí vyhodit Lindsey s Cliffem. Cliff má docela problém. Tony je namachrovaný, ale u Brawns má dobrou pozici.
Zasáhla obrovská bouře a Jefra si pořád stěžovala. :cry: Hezká holka, ale tohle lidi štve. LJ našel idol a jeho edit vypadá podezřele dobře.
IC: Beauty měli u skládačky obrovský náskok, naopak Brains zase zaostávali. Brawn vyhráli velkou odměnu a Beauty úplně ztratili náskok a prohráli. Jsem rád, že Brains konečně vyhráli.
V Beauty byli aliance LJ + Jefra + Alexis, Morgan + Brice a někde uprostřed byl Jeremiah. Brice & Morgan chtěli vyhodit Alexis, a dvě holky a LJ chtěli vyhodit Brice.
Nakonec byla remíza mezi Alexis, Morgan a Bricem. Nakonec vypadl Brice, což mi vůbec nevadí. Jeho poslední řeč: "They wanted the cutest, most fashionable member out first". :lol:

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Alisch » 06 bře 2014, 12:19

Ach jo, Brice je mi líto. Mohl to ještě pěkně zamíchat. Včera jsem ještě znova koukala na první dvojdíl a tam dokonce všechny vedl v soutěži, takže nejen strategizoval potichu v táboře. Upřímně, doufám že to aspoň vyjde LJovi a naopak Jeremiah rychle shoří.

Tony má taky dobrý potenciál, dokud ho nenapadne spásný nápad se Sarah zbavit.

Spencer se mi líbí čím dál tím víc, a pokud ho dámy nevyšoupnou, jako přeživší z tak neužitečného kmene může ještě zahrát dobrou hru. Nikdo ho nebude brát jako hrozbu.

Komická situace: Woo a jeho nadšení z monzunu, to se jen tak nevidí :D

Uživatelský avatar
k.g
Příspěvky: 54
Registrován: 26 srp 2013, 22:59

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod k.g » 06 bře 2014, 12:32

Tahle série může mít potenciál opravdu pobavit, ale zrovna tak se stát moji plnohodnotnou sérií, řazenou mezi první příčky... :hungry:
Opět mám důvod se těšit na další díl !

Díky Allie za tvoji práci u CASTINGU CBS !!!
FAN of Survivor South Africa: SEASON 5 - South-China SEA, Champions

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod jason voorhees » 06 bře 2014, 13:47

JTia měla jít místo do Survivora k psychiatrovi, první dva díly to potvrzujou :vomit: Cliff je výbornej jak je o 3 hlavy větší než všichni, i plácnout si s nim chce výskok :D , jinak strašnej sympaťák, bojim se že pro hru bude moc měkej a šel si to tam hlavně užít. Potetovaná dredařka mi příde víc sexy než všechny holky v beauty dohromady 8) . No a Woo je klasik, vypadá že ho jen tak něco nerozhodí . Polda je vtipnej, ale nějak mu nefandim, snad na tu svojí přechytralost dojede ;) . A myslim si, že kdyby někoho (Brice, Morgan) napadlo nadhodit, že LJ má imunitu (i když by o tom neměl ani tucha), tak moh bejt pěknej blindside .

Jinak celou dobu co sleduju Survivory, tak mi přijdou ti Amíci neskutečně neschopný. Jeden den jim tam prší a polovina z nich brečí. 90% z nich neumí chytit rybu, rozdělat oheň, uvařit ... Troufam si tvrdit, že my český "trampové" co jezdíme od mala spát pod širák, chytat na pytlačku a vařit v kotlíku na ohni, by jsme si vedli o poznání líp :beer:

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP02

Příspěvekod rhee » 06 bře 2014, 14:06

Tony nejdřív popře, že je policajt, jenom proto, aby potom sám za Sarah přišel a řekl jí, že jí předtím LHAL. Proč?! Co tím vším získal? Buď okamžitě přiznám, co dělám nebo se té lži držím až do konce. (následující větu bych ráda hodila do spoileru, ale bohužel mi zase nefungují smajlíci ani není možné editovat text, takže kdo z vás neviděl Nicaraguu, nečtěte) Tohle mi už skoro připomíná Holly, když Danovi utopila boty - "ne, já jsem to opravdu nebyla" a o chvilku později za ním SAMA příjde s tím, že mu je ukradla a strašně ji to mrzí. WTF!

To šílené počasí mi přináší takové zvrhlé potěšení. Ne, že bych jim přála něco špatného, ale jak říká Woo - "This is what survivor is all about, baby!" Nepotřebuju se koukat na lidi opalující se na pláži, užívající si Survivor stejně jako dovolenou. Tvrdé podmínky k téhle show patří, nebo by alespoň patřit měly.
Jsem ráda, že právě LJ našel imunitu, ale k místu schování a tomu, že ji dokáže člověk najít i náhodou, se raději nevyjadřuju...

Ještě, že mají Brain v týmu J'Tiu, aby jim pomáhala v soutěžích! Naštěstí ani nesáhla na vertikální bludiště (mimochodem - hodně dobrý nápad, hlavně díky němu se mi soutěž líbila). Ta ženská by se měla společně se Scout a Chetem stát zakladatelkou "Klubu nepřátel soutěží".

Kmen Beauty mě nebaví, zajímavý je jenom LJ. Nečekala bych, že to někdy řeknu, ale Brice nebyl zase tak hrozný, jak jsem čekala a raději bych viděla jít Alexis, která je společně s Jeremiahem nejnudnějším členem kmene. V Brains stojí za řeč jedině Spencer a pořád doufám, že se vzpamatuje i Kass. Po těch dvou, respektive třech epizodách na mě jednoznačně nejlíp působí kmen Brawn. Tony je takový Russell Hantz wannabe (ne moc schopný a mě osobně dost nesympatický, ale jakž takž zábavný), docela fajn Sarah (alespoň do ukázek na další díl - ono se jim to zase v budoucnu vymstí) a Woo je největší sympaťák ze všech, škoda, že jinak toho moc nepředvedl.

Z celé epizody se mi nejvíc líbili směšní krabi s jedním obřím klepetem, ti mě pokaždé rozesmějí. Pobavilo taky nacvičování soutěže v kmeni Brains (ne, že by jim nácvik nějak pomohl), hlavně doplnění scény valčíkem.

Fandím - pořád LJ a Spencer
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Alisch
V.I.P.
Příspěvky: 149
Registrován: 02 led 2014, 20:04
Nejoblíbenější série: China
Nejoblibenější hráči: Randy
Nejméně oblíbené série: Thailand

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Alisch » 06 bře 2014, 14:23

Tomu špatnému počasí a kňourání bych se být vámi moc nesmála. Soudě dle zkrabatělé kůže na končetinách v tom mokru a bez pořádné clony nad hlavou, ve větru v mokrém oblečení byli pěkně dlouho. Hádám, že i kolem 24 hodin. A to už jde tělo do záložního módu. Naopak se moc divím, že už s tím někdo nešvihl. Moje adeptka je Lindsey.

Amíkům se dá vyčítat leccos, ale tohle počasí je podle všeho i v Survivoru nad míru extrémní.

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod brninho » 06 bře 2014, 14:33

Jo, tahle epizoda mě bavila... :smile:
- baví mě Tony takovou tou svou dětinskostí, spyshack, cops'r'us, jednoduchý kecání Sarah o plánech na její vyřazení (přitom stačilo by se s těma řečma konfontovat F2F a Tony by měl máslo na hlavě), nechci ho ve hře dýl než je nezbytně nutný, ale zatím dobrý
- Woo mi tím svým nadšením připomíná Erika v Micronesii (snad ho nebude následovat ve více ohledech :D )
- J'terrible se zas předvedla, nesnáším ji v IC (která mě mimochodem celkem bavila) to byla samozřejmě největší brzda, ale naštěstí dostala mnohem menší air time než minule
- Beauty mě baví nejvíc, před sérií bych tomu nevěřil, ale na svou stranu si mě získal černej afektovanej gay a kozatá roztleskávačka :D Proto mě štve, jak nakonec epizoda dopadla, vypadnul hráč, kterej potenciálně mohl čeřit vody na úkor člověka, kterej hrou bude proplouvat (kde je ta Parvati z dotazníku? Jak nečekané...)

Dílu dávám 80 %
Fandím: Spencer, Cliff, Sarah, LJ, Morgan
Rychle pryč:J'tia, Alexis (mj. mě štval ten pohled z TC, tahle zdánlivá banalita je důvodem, proč moc nemusím jednu z "legend" hry)

Obrázek

ufufuf....
Obrázek
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Zoid
Příspěvky: 11
Registrován: 03 říj 2013, 17:22
Nejoblíbenější série: S16, S20, S19
Nejoblibenější hráči: Survivor:
Brenda Lowe
J.T. Thomas
Laura Morett
Malcolm Freberg
Natalie White
Parvati Shallow
Peih-Gee Law
RC Saint-Amour
Tom Westman
Vytas Baskauskas
Nejméně oblíbené série: S11, S4, S5

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Zoid » 06 bře 2014, 15:11

Tak bohužel se ta zrecyklovaná znělka Micronésie podtvrdila... intro Cagayanu už tedy nemusím vidět... (http://www.youtube.com/watch?v=BPTZyf3QOcA)

Jinak se nad deštivím počasím moc nekochám... je to skoro v každý sérii... bohužel tím zaplnili celkem značnou část vysílacího času... takže tam celkem nuda. Trošku mě pobavila drzost J'Tii (kolem 16. minuty) když řekla, že by si dala rejži. :roll:

Do immunity challenge teda docela nic moc.

Na ICH prokázala J'Tia opět svou neschopnost... ale mně je to jedno, Brains mě nezajímaj... klidně ať tam jdou potřetí v řadě. Jsem rád že hlavní odměnu vyhráli Brawn, alespoň teď Lindsey nebude uvažovat o tom, že by skončila. :)

Co se týče Brice... nijak mi nevadí, že vypadl... nejvíc mě pobavily jeho věty: "DOT DOT DOT" (doufám, že bude gif :):D) a taky úplně poslední věta po jeho vyloučení: "... I don't even remember their names" :D:D:D

:idea: : Lindsey, Sarah, Cliff, Tasha
:down: : J'Tia, Spencer

tenhle díl celkem slabý... 45% ... snad to příště bude lepší...

edit: btw ten gif jsem našel!:D
Obrázek
(http://i.imgur.com/4vjpePv.gif)

a tady je naše vemínko J'Tia :D
Obrázek

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod jason voorhees » 06 bře 2014, 15:27

Alisch píše:Tomu špatnému počasí a kňourání bych se být vámi moc nesmála. Soudě dle zkrabatělé kůže na končetinách v tom mokru a bez pořádné clony nad hlavou, ve větru v mokrém oblečení byli pěkně dlouho. Hádám, že i kolem 24 hodin....

Amíkům se dá vyčítat leccos, ale tohle počasí je podle všeho i v Survivoru nad míru extrémní.



Já se jim nesměju, tvrdim že je většina z nich neschopná. Jdu do Survivora a chci mít nohy v suchu ? Vezmu si goretexový boty. Chci bejt v suchu celej ? Postavim si pořádnej přístřešek a mam oheň ne ? I ten se dá zastřešit. Jenže oni přístřešek odfláknou a pak skučej ;) Věřte mi, mluvim z vlastní zkušenosti. Každej rok jezdim na 2-3 týdny do přírody, stalo se mi i že 12 ze 14 dnů mi pršelo, nikde blízko "civilizace", všude voda a mokro, ale že by někdo z nás byl takhle psychicky mimo, to opravdu ne. Prostě nejsou zvyklý. Amíci když jedou takzvaně "campovat" tak si berou půlku baráku s sebou a k tomu karavan, tim to bude spíš než počasim ...

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Jean » 06 bře 2014, 15:50

Tahle epizoda mě bavila víc, než ta předchozí. Mělo to náboj, emoce survivor počasí - prostě všechno. Brains tribe to konečně neposral, takže fanoušci Spencera, jako já, si můžou aspoň na jednu epizodu oddechnout. Jinak Brice nakonec nebyl tak strašnej, jak jsem si myslel, že bude. Prvního černocha máme venku, ale radši bych se obešel bez J'Tii. :evil:

+ Cops are us alliance postavená na lži, pokud nebudou prohrávat jako kmen, můžou to dotáhnout daleko. Musí si ale uvědomit, že k tomu potřebují alespoň Woo a Cliffa, aby vyřadili Lindsey.
+ Úžasná bouřka. Nečekaně se nikdo navzájem neutěšoval, já bych Jefru klidně obejmul. :dance: :dance:
+ LJ našel idol.

- Chtělo by to už rozdělit soutěž o odměnu a o imunitu.

Ze srdce fandím: Sarah, Woo, Spencer :idea:
Zajímavé osobnosti, kterym to přeju: LJ, Cliff, Tony, Morgan :arrow:
Koho bych rád viděl venku příště: J'Tia, Trish, Lindsey, Kass :down:
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod miky253 » 06 bře 2014, 16:33

Super díl! Líbilo se mi, že konečně bylo ukázané, že Survivor není jen opalování na pláži a taktizování, ale i boj s přírodou. Taky jsem byl hodně rád, že Brains (ačkoliv až na Spencera mi je ten kmen ukradený) nešli zase na kmenovku, takže by třeba konečně mohlo být sloučení ve třech kmenech opravdu o třech plnohodnotných kmenech. A mé nadšení z epizody pak ještě umocnila kmenovka, kde se mi líbila remíza mezi 3 lidmi a také to, že vypadl Brice, než se stihl nějak výrazně projevit. Teď už mám jistotu, že mi nepoleze na nervy jako Colton :dance:
O Tonym zatím moc nevím, co si myslet, protože je celkem zábavný, ale zároveň se nemůžu zbavit dojmu, že ho edit protěžuje. Pobavil Woo se svým nadšením z toho, že je hnusně a taky oslava Brains po vyhrané IC. LJ se definitivně zařadil mezi mé favority a doufám, že si to nějak nepodělá.
Co mi naopak hodně silně vadí, je hudba. Líbil se mi sice nápad s hudebním doprovodem u nácviku Brains na IC, ale jinak na mě ta neustále dramatická hudba působí dost rušivě a vůbec mi to k Survivorovi nesedí. Prostě tomu hodně chybí Landau, což ještě více vynikne u zrecyklovaného intra :vomit: :vomit:
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod milan » 06 bře 2014, 17:49

cypher.eu píše:ale udivuje mě trochu, jak hodně předpokladů a odhadů při hledání HII soutěžící poslední řady dělaj a pak tu jehlu v kupce sena na základě hooooodně málo infa najdou :shock:

Mnoho lidí si myslí, že produkce ovlivňuje hráče. Je to pravda?
Ano i ne. Musíte být chytří a hrát svou hru. Ale produkce vám dává malé nápovědy v podobě otázek, které jsou konstruované tak, aby vás donutily přemýšlet o každém hráči, jestli je vhodný do aliance, nebo jestli vám jde po krku. Cílem produkce je vytvořit nějaké to drama a přinutit hráče dělat velké kroky. Já jsem k tomuhle byla trochu slepá a nevyužila jsem pořádně produkci, abych hrála lépe. Cochran od produkce dostal obrovskou pomoc, protože jeho jméno nebylo v rozhovorech předhazováno ostatním hráčům, což mu dalo šanci proplout pod radarem.
Russel, a vím, že i Tyson, dostali zase pomoc při hledání skryté imunity, když jim bylo naznačeno, kde mají hledat. To je prostě fakt. A produkce vám pomůže jen v případě, že se jim líbí vaše postava, takže já jsem ve své sérii byla tak trochu hozená přes palubu, protože Pennerova postava byla mnohem víc oblíbená, takže produkce mu naznačila, aby zahrál imunitu. Později mi řekl, že bez produkce by to nikdy neudělal a šel by domů, což by mi dalo další 3 dny. Ale Penner byl hvězdou mé série, takže radši potopili mě, protože já ještě měla šanci se vrátit v jiné sérii. Takže závěrem – ano, produkce má na hráče vliv.


jason voorhees píše:Vezmu si goretexový boty.
to nieje až také jednoduché ako si myslíš, produkcia ti prikazuje, čo si môžeš a čo nie zobrať :)

Nechcelo sa mi čítať všetko čo ste písali, nerád sa ovplyvňujem pri svojom komentáre...

Neviem, no, čítam tu vcelku pozitívne veci, ale mňa osobne Survivor už nebaví od S25, pár zábleskov v podobe S27 tu bolo, a toto je zase taká ako na hojdačke... pri TAR ma prvý diel S24 nebavil, a druhý áno, tu je to naopak, i keď ani ten prvý dvojdiel ma vyslovene nebavil plnohodnotne.
Kmeň intelektuálov ma vôbec nebaví, v tom diely mali fakt šťastie, že po tom mizernom a tragickom predávaní vody, vôbec dotiahli (vďaka Spencerovi) súťaž o imunitu... černošky tragické ako vždy.
Svalovcom som vôbec neprišiel na chuť, dokonca ani Lacina ma nebaví, v tomto diely som sa dokonca prichytil pri tom, že mi svojim spôsobom pripomína Sophie, a to fakt nemusím.
Krásavci ma svojim spôsobom bavia, je to podľa mňa najkomplexnejší kmeň, dokonca aj ten pohľad na Morgan keď ju Brice pár krát trafil vodou bol luxusný, to má 4-5ky prsia? luxus jak prasa, súťaž ale dojebali, taký skvelý výkon na začiatku a také laxné uspokojenie s náskokom nemohlo skončiť inak ako fiaskom.

Imho HII, beriem že toto bol tretí diel a všetky 3 HII boli nájdené... bože...

Počasie: :idea: klobúk dolu... pred nimi, že to dali, hlavne ten vietor, a bičovanie kvapkami dažďa, muselo byť otravné.
Kto tu zľahčuje situáciu a píše že sú plačkovia a podobne, skúste si čo i len hodinu postáť na daždi, bez topánok, premočený, poriadne vám prefúkne kríže, ľadviny ako také, budete mokrý... nikdy nezabudnem na tú rezignáciu v tvári Joela v S16, keď sedel v loďke, úplne bez života, chlap ako hora, hasič, takže to, že plakalo nejaké dievča do kamery, ma vôbec nevzrušuje.

Kmeňová rada, vyhodenia Bricea, mi je ukradnuté, pre mňa osobne nezaujímavý charakter, škoda, že najskôr nabudúce letí Morgan, lebo ak sa nespoja, alebo nebudú vyhrávať, je ona bez kontaktov.

Diel 40%, musel som fakt tie černošky pretáčať...
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod zdenek000 » 06 bře 2014, 18:19

Jejich utrpení z počasí je pastva pro moje oči. Jen ať se pořádně s přírodou vypořádají. Aspoň se nemusí pořád válet na pláži. Sice jde stranou strategie ale na jeden díl to neni nutný. Začnu u Beauty:
Můj jednoznačný favorit je LJ jako u většiny. V tomhle díle si to pěkně upevnil a ještě má HII. Ale zbytek je docela hrůza.
"Parvati number 1" Alexis je ovečka, která půjde za LJem nebo někým jiným slušně až do finále. Zbytečná mi přijde.
"Parvati number 2" Jeffra je druhá ovečka, která půjde do finále se svojí první aliancí. Hlavně, že ty holky řikali, že budou jako Parvati. Ale ta hra neni jenom o flirtování. Takže další zbytečné ovečky.
Jeremiah se předvedl jako další bezduchý člověk, který kývne na všechno jen, aby nebyl za toho špatnýho. Podle mě tay nezradí tu alianci a skonší někde v porotě, protože bude silnej na soutěže a ani nebude vědět, proč vypadne.
Morgan se sice přiřadila k Parvati a sice jí nesahá ani po kotníky, alle zato se snaží nějakou strategii předvést. To, že se už od pohledu znelíbila u LJ je docela blbý. Doufám, ale že se udrží a bude se moc předvést.

Brains:
Nechápu Sarah. Po tom, co jí jeden den Tony říká, že není polda a druhej den tvrdí něco jinýho, mu věří ze všech nejvíc. Logiku v tom nevidim. Přesto jí fandim a snad na to přijde. Navíc, když jí řikal, že prej Cliff přemlouval Lindsey, aby jí vyhodili, tak se u toho smál a bylo v jeho hlase poznat, že kecá. Při nejhoršim mohla Sarah za Cliffem dojít. Hodně lidí to předtim dělalo a pěkně se to vyvrátilo. Tak snad na to přijde.
Lindsey, šla jsi do Survivora, tak to nějak přežij. Čekal jsem, že bude tvrdší a stěžovat si, že tam neměla lézt? Tak tam neměla lézt. Takovej Woo byl z bouřky nadšenej.

Brains: Spíš Brainless. Doufal jsem, že se konečně Tasha a Cass vzchopí a vytvoří alianci se Spencerem, ale ony ne. J'Tia je naše ovečka. Proboha J'Tia je nestabilní a šílená. Ta by je klidně vyhodila si myslim, jen aby zůstala. Nefandim tam v tom kmeni nikomu a je mi jedno, jak skončí. A to jsem se na celej kmen těšil nejvíc.

Vypadnutí Brice mi nijak nevadilo. Možná by předvedl dobrou hru, ale spíš bych to viděl na Coltona number 2. A snad v žádný sérii se nikdy nestalo, že vypadli tři"biologicky" muži po sobě hned na začátku
Fandim: Sarah,LJ
Sympatie: Woo,Lindsey(i když tam teď klesly o dost),Cliff,Morgan
Ven: J'Tia!!!!!!!!!!!, Trish
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Lifty » 06 bře 2014, 18:33

Pekne sestrihany dil, nacvicovani chytani vody v Brains vladlo :D

Jinak se mi snad od 25tky nestalo, ze bych se tak tesil na novy dil. Jsem spokojeny a hodne.

Brice se sice nestacil tak projevit, ale jeho proslovy mi pripadaly uplne v poradku, zadne placani hovadin a v hlave to mel srovnane.
S Coltonem bych ho vazne nesrovnaval, to je koko. na entou.

BTW at si ta blondyna co knourala (rikam, ze se jim na jmena nestacim divat) klidne knoura celou radu, za ty krasne zelene oci co ma ji to odpusi.

Alexis je velke zklamani, byl jsem do ni tajne zamilovany a nakonec je to jen mrtva vaha tymu...

brninho píše:
Alexis (mj. mě štval ten pohled z TC, tahle zdánlivá banalita je důvodem, proč moc nemusím jednu z "legend" hry)


Tak ona je asi soucasti zombie Amanda zombie tymu, brains by se meli mit na pozoru :D
Vice zde ---> http://funny115.com/v2/65.htm

A fandim celemu Brawn tymu, snyd krome afektovane Lindsey, ktera az prilis minulou epizodu vyjizdela po Sarah "Trish" Connorove.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
todilka
Příspěvky: 25
Registrován: 28 srp 2013, 09:04
Nejoblíbenější série: Survivor: S06, S08, S13, !S20!, S25
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod todilka » 06 bře 2014, 20:28

Pěkný díl, bavil mě, těším se na další..
Woo a jeho nadšení u monzunu super, this is survivor baby :-)
Tony je blázen...myslím, že se to té vlastní "strategie" tak zamotá, že brzy půjde..Moc pěkná IC, zvlášť se mi líbilo to vertikální bludiště, pěkný nápad.
Čím dál víc se mi líbí Spencer, ačkoliv mi nebyl sympatický z videí před hrou, říkala jsem si samý villain kecy a pak určitě nic nebude, ale hraje celkem chytře a i fyzicky to není tak špatný, na to jak vypadá, snad ještě chvíli vydrží..
Mrzí mě odchod Brice, podle mě měl potenciál, když ne vyhrát, tak alespoň oživit a míchat hru, ale rozhodně není jako Colton...to odchod Alexis, které asi ulítli moskyti nebo Morgan, by mě bolel mnohem méně..
LJ je zvláštní...je velmi Likable, ale podle mě neumí moc taktizovat, nebo to alespoň nebylo vidět..nevím, jestli se mi líbí jak hraje nebo ne, musím vidět víc :-)
Jeremiah se ale myslím rozhodl správně, LJe by se měl držet, protože ten mi přijde ještě méně schopný něco vymyslet než on...ale ten podle mě daleko nedojde..
Jinak Brawn tribe kromě Tonyho neměl moc airtimu, těžko k tomu něco....ale uvidíme příště, mohli by prohrát :-)
Fandím: Woo, Spencer...mezera...LJ
Ven: Stupid black women no.1 and no.2, Lindsey, Alexis..

Díl: 70%

See you next thursday ;-)
Most people underestimated me, because of my pink underwear...

Uživatelský avatar
honzavohralik
A fan of Twinnies
Příspěvky: 332
Registrován: 19 zář 2013, 07:55
Bydliště: Cheb

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod honzavohralik » 06 bře 2014, 21:52

Asi po dlouhý době cast, kde není nikdo koho bych vyloženě nenáviděl! Opravdu se výběr hráčů povedl. :) Ani J'Tia mi nevadí, přijde mi neuvěřitelně zajímavá i neschopná!
Strašně mi chybí intro a asi si budu stěžovat každý díl, kdyby aspoň bylo v HD na Youtube, ne natočený z thajský televize.

Jsem docela rád, že Brains neprohráli, protože by ten díl asi ani nebyl zajímavý a domů by šel Spencer, i když by mi to upřímně nějak nevadilo. J'Tia zase převedla super práci v soutěži, ještě že jí nepustili k puzzlům, jinak by šli na třetí kmenovku. :D Vůbec tuhle ženskou nechápu, být ona tak nežeru nic jinýho, než ovoce a rýži nechám ostatním, respektive nikdy nevysypu rýži do ohně. :D

U Brawn se mi zalíbila aliance Tonyho a Sarah, v tomhle kmeni se nikomu jinému ani fandit nedá. Protože u Trish, Cliffa, Wooa ani Lindsey jsem zatím nenašel ani záblesk strategie. Čekal jsem, že Sarah po tom, co jí Tony V E01 lhal věřit nebude vůbec, ale překvapila mě a jsem za jejich spojenectví rád.

Co se týče kmene Beauty, byl bych neuvěřitelně rád, kdyby šla domů Jefra, přijde mi neuvěřitelně hloupá prakticky další Kat (doufám, že Jefra aspoň ví, kde je slepé střevo). Nemám rád lidi, co si stěžují + jsou nestrategičtí a na nic v soutěžích. Docela mě mrzí, že LJ vyfoukl Morgan imunitu, taky by mě nenapadlo jí hledat pod vodou. :D Co se týče Brice, byla to zajímavá osoba, ale jsem rád, že se zůstala Morgan. A nemyslíte že by bylo mnohem zajímavější, kdyby Jeremiah dal Alexis? :D Třetí blindside v řadě, i když Brice taky podrazili, takže tak či tak.

[bMimochodem tohle snad první série kde první 3 vypadli chlapi ne? Není to rekord? :D[/b]
SURVIVOR: Colleen (S1) Colby, Jerri, Elizabeth (S2) ETHAN, Teresa (S3) Kathy (S4) Sandra, Andrew, Tijuana (S7) ELIZA (S9) TOM, STEPHANIE (S10) Gary, Lydia (S11) TERRY, Cirie (S12) Yul (S13) PEIH-GEE, Courtney, Amanda (S15) Natalie, Alexis (S16) Ken, Crystal, Corrine (S17) Sierra, Brendan (S18) Natalie, Laura (S19) BRENDA, Marty (S21) Kim, Alicia (S24) RC, Abi-Maria (S25) CIERA, HAYDEN (S27) Spencer, Tasha (S28) Jeremy, NATALIE, KELLEY (S29) Shirin, Joe, Jenn, Mike (S30) Cydney, Aubry (S32)

TAR: Blake, Paige (S2) Jill (S3) Millie, Chuck (S4) CHARLA, MIRNA (S5) Gaghans (S8) BJ, Tyler, Fran, Barry (S9) DUSTIN, Kandice (S10) Ron, CHRISTINA, Vyxsin (S12) Kisha, Jen (S14) Maria, Tiff, Brian (S15) Carol, Brandy (S16) BROOK, CLAIRE (S17) Bill, Cathi (S19) Brendon, Rachel (S20) TWINNIES, Chippendales (S21) Pam, Winnie (S22) LEO, JAMAL, Nicky, Kim (S23) KYM, ALLI, Shelley, Nici, Amy, Maya (S25) Jenny, Jelani (S26) Krista, Tiffany (S27)

BB: DANIELLE, Marcellas (S3) Alison, Erika (S4) Adria, Natalie (S5) James, JANELLE, KAYSAR, Howie, Rachel (S6) Dick, Jen, JESSICA, Eric (S8) Chelsia, JAMES (S9) Renny, KEESHA (S10) Michele, Russell (S11) RACHEL, BRENDON, Ragan, BRITNEY (S12) Shane, Danielle, IAN (S14) ELISSA, Helen, AMANDA (S15) Donny, Christine, Nicole (S16) VANESSA, Johnny Mac, Liz (S17)

BB CAN: Gary, Topaz, Andrew (S1) Sarah, KENNY, Allison, Sabrina (S2)

Uživatelský avatar
Flora
Příspěvky: 11
Registrován: 03 zář 2013, 04:20
Nejoblíbenější série: PI, Cook Islands, China, FvF, Gabon, Philippines
Nejoblibenější hráči: Yul, Amanda, Todd, Matty, Taj, Stephen, Kim S., Malcolm, Ami, Savage

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Flora » 07 bře 2014, 04:03

Tenhle díl mě bavil. Hlavně je skvělé, že je dostatek prostoru pro trochu toho života v táboře ve všech kmenech, když tahle řada nemá RI (jak já ho neměla ráda).
Protože fandím L.J., jsem ráda, jak si Jeremiah vybral, ale s Bricem (který mně zas tak nevadil) a Morgan by to mohlo být zajímavější než s nevýraznými a ovcoidními děvčaty. Paranoia z HII bude veliká, když si dovolí dělit hlasy při prvním opravdovém testu aliancí, o to větší pokušení pro Jeremiaha.
Brains netřeba komentovat, vodní valčík pobavil :).
Nadále fandím svaloušům. Tony to podle mě překombinuje, ale je to super figura. Škoda, že si Sarah nešla ověřovat informace, ale chápu, že když na ni vyrukuje s policajtskou věrností, tak uspěje. A Woo je teda týpek, větší radost z deště měla asi jen Zuzana Norisová v té písničce z Rebelů.
Super bludiště. Nové nebo si ho jen nepamatuju?
Fandím: L.J., Sarah, Woo, Tasha, Tony (ale ten mě stejně začne za chvíli štvát).

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod jukab » 07 bře 2014, 11:12

Tak třetí díl moc oproti úvodu neztratil.

1) Déšť mě potěšil, aspoň to není pro některé soutěžící dovča a poznají horší stránku hry. Ještě by mohlo lít několik dní! Chudák skoro misska Jefra to ale přežila jen tak :) Vypadá, jako by vůbec nevěděla, do čeho jde, nechápu.

2) Při nácviku Brains na soutěž jsem se docela pobavil, těžko říct, jestli se připravovali jen oni, ale jestli jo, dobře, že neprohráli. Je tam víc zajímavých osobností a je dobře, že všechny zůstaly.

3) Samotná soutěž vypadala nejdřív jako vždycky, ale naštěstí prohráli Beauty. Ukázalo se, že i oni umějí trochu taktizovat, vytvořily se dvě aliance. Nechápu, kde obě braly takové sebevědomí? A nechápu ani výsledek kmenovky. Sice se dnes ukázalo, že o svaly až tak nejde, když Spencer+holky porazili Beauty, ale stejně, nač si nechávat v kmeni ozdoby Jefru a Alexis (které tuhle roli rády přijaly),to mi hlava nebere. Morgan vypadá silněji, ale asi to má spočítané.

4) Tony docela jede, se Sarah se jim nedá nefandit, uvidíme, jestli přežijí další díl. Jinak ale můj favorit Brice odešel, takže už nemám velkýho favorita, pořád ale fandím krom dvou o řádek výš jmenovaných i Tashe.

5) Celkově už mi nevadí vyloučení kohokoli z Beauty, po odchodu Brice už mě tam nikd nezajímá (holky ovce, Morgan málo šancí, chlapi bez nápadu a podrazů), naopak by se mohli víc projevit Brawns, o kterých toho moc nevíme. No a Brains, tam jsou zajímaví všichni, třeba to s nimi dopadne jako s Denise na Filipínách :)


brninho: Docela souhlasím, ale srovnání Alexis s Amandou je minimálně úsměvné, Alexis je ZATÍM proplouvačka, ale stejně bych neřekl, že kdy něco vymyslí. Amanda toho dost vymyslela, měla lepší učitele, Todd se projevil hned na začátku, ale to Alexis neomlouvá.

BaggioR10
Příspěvky: 11
Registrován: 07 bře 2014, 12:59
Nejoblíbenější série: Cook islands
Nejoblibenější hráči: Amanda, Ozzy, Eliza, Sierra, Rob a Amber, Marcus, Rich, Elisabeth
Nejméně oblíbené série: Fiji

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod BaggioR10 » 07 bře 2014, 13:22

Tahle série mě fakt baví, spousta zajímavých soutěžících, tři kmeny..paráda. Nejradši mám kmen beuty, kdo by taky neměl, že jo. :) Prohráli soutěž, ale nakonec si myslím, že jim to pomůže. Nepodceňujte Jafru, je sladká a má velký podíl na tom, že se původní aliance nerozpadla. Není to ovce, hodně rychle jí došlo o co jde a zatlačila na Jeremiaha. Alexis byla mimo, LJ má potenciál ale zatim je až moc v klidu. U siláků je to zatím show hyperaktivního poldy Tonyho a Sarah, která zatim rozkvétá do krásy, snad to bude pokračovat, fandim jí. Cliff je taky sympaťák. U brains mě zajímá už jenom Kass. Snad brzo vypadne J'tia, Lindsey a Trish. Těším se na další díl.

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod avsman19 » 07 bře 2014, 13:30

Spousta už toho byla řečena. Jenom zmíním, že se mi hodně líbí zkrácené intro (především graficky) a tipuju, že plnohodnotného se stejně nedočkáme.

Beauty: Tady se mi zamlouvá (tak jak jsem předpokládal) LJ. Jeffra úplně mimo, Jeremiah očividně docela jednoduchý člověk, který určitě nic nevymyslí. Uvidíme, co Morgan, když je mimo alianci. Alexis taky zatím do počtu. Brice je kupodivu celkem škoda, pár dílů bych ho tam ještě nechal (jaký to rozdíl oproti Coltonovi).

Brains: Tady je to nadělení. J'Tia mi leze strašně na nervy a těším se na díl, kdy poletí. Spencer a Tasha mají podle mého potenciál. Kass moc nemusím.

Brawn: Cops R Us může být ještě dost zajímavé sledovat, dříve nebo později se určitě provalí Tonyho způsob hry (jsem zvědavý, jak se s tím synek popere). Sarah se mi oproti původním předpokladům jeví docela schopně, uvidíme, jestli to bude schopná ukočírovat i po sociální stránce. Woo zatím neviditelný (až na jeho nadšení z deště :idea: ), ale i tak patří mezi moje oblíbené postavy. Cliff toho podle mě ve hře taky moc nepředvede a časem bez větších vln poletí. Lindsey bych taky moc dlouho ve hře vidět nemusel. Trish je typický zastupitel starších žen, které tam musí být, ale nic od ní nečekám a když poletí brzo, slzu neuroním.

Celkově se mi série zatím líbí a potenciál tam je + vypadá to, že i soutěže prošly alespoň mírnou inovací, což oceňuji.

Nejvíce fandím: LJ, Woo, Sarah

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Ferenc » 09 bře 2014, 14:06

Hezky se nám to rozjíždí to jo. Konečně bylo vidět že žít na ostrově není zas tak lehký skvělá bouřka. Tony má HII i zajímaví plány ale připadá mi jako takovej prosťáček doufám že mu Sarah nějak blbě nenaletí. Brains jsou až na Spencera příšerní bohyně ostrova Tasha nebo jak se jmenuje. Přiblblá babička Kass a nebezpečný šílenec J'Tia. Soutěž vyhráli Brawns (škoda že Cliff a Woo nemaj trochu víc prostoru) a druzí byli.....Brains kteří to konečně nepodělali. Beauty prohrála popravdě jsem to čekal. LJ je sympaťák co má slušné herní dovednosti. Ale HII o kterou se dá zakopnout ve vodě :shock: . Jeremiah je divnej, nevýraznej, nezajímavej. Jefra a Alexis jsou takové krásky které snad něco časem předvedou. Morgan no nevím pěkná postava a obličej toť asi vše herně zatím bída. Brice asi nejméně sympatický člověk této série. Černý Colton z vesnice je konečně pryč :idea: .

Fandím: LJ, Spencer a docela i tý Sarah
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
junior1099
Příspěvky: 20
Registrován: 02 zář 2013, 20:30

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod junior1099 » 09 bře 2014, 17:23

Ještě že když byla na kmenovce řeč o HII, tak Brice nenapadlo, že budou dělit hlasy, a on nezdradil a nenapsal moji bohyni Morgan, která se doufám ještě nějakou dobu nějakým zázrakem udrží a i ukáže nějaké herní kvality. No nečekám, že by příští ICH Brains vyhráli (teď ani nevěděli jak), když jsou v soutěžích tak marní díky J't, tak se o bohyni moc nebojím.

jason voorhees píše:Jinak celou dobu co sleduju Survivory, tak mi přijdou ti Amíci neskutečně neschopný. Jeden den jim tam prší a polovina z nich brečí. 90% z nich neumí chytit rybu, rozdělat oheň, uvařit ... Troufam si tvrdit, že my český "trampové" co jezdíme od mala spát pod širák, chytat na pytlačku a vařit v kotlíku na ohni, by jsme si vedli o poznání líp

Dobrý vtip.

Ferenc píše:Přiblblá babička Kass

Babička? Vždyť je jí 41 let :D , ale pravda, taky jsem jí na první pohled tipoval víc... a přiblblá mi teda nepříjde, spíš naopak, že to má v hlavě dobře srovnané.

Uživatelský avatar
Ferenc
Příspěvky: 133
Registrován: 28 srp 2013, 21:31
Nejoblíbenější série: Heroes vs. Villains, Australia, All Stars, Cook Islands, Micronesia, Tocantins, Redemption Island, One World, Cagayan
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Colby, JT, Malcolm, Marcus, Parvati, Danielle, Amanda, Stephenie, Erinn, Kim Spradlin, Hayden, LJ
Nejméně oblíbené série: Thailand, Vanuatu, San Juan Del Sur

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Ferenc » 09 bře 2014, 20:45

junior1099 píše:Babička? Vždyť je jí 41 let :D , ale pravda, taky jsem jí na první pohled tipoval víc... a přiblblá mi teda nepříjde, spíš naopak, že to má v hlavě dobře srovnané.

Je jí 41 aha tak to jsem nevěděl takže opravuju: dáma ve středních létech. Ale podle mě nevypadá že to má v hlavě srovnané je taková jak když neví co chce dělat třeba něco předvede ale zatím na to nevypadá.
Survivor-S01-Richard|S02-Colby, Jerri, Amber|S03-Lex, Tom, Kelly|S04-Boston Rob|S05-Robb, Erin|S06-Jenna, Heidi, Matthew, Rob C.|S07-Sandra, Andrew, Darrah|S09-Eliza, Brady|S10-Bobby Jon, Stephenie, Tom|S11-Danni, Gary|S12-Danielle, Terry, Aras|S13-Yul, Parvati, Jonathan|S14-Earl, Yau-Man, Michelle|S15-James, Amanda, Ashley|S16-Natalie|S17-Marcus, Matty, Corinne, Ace|S18-JT, Stephen, Erinn, Sierra, Coach|S19-Erik, Brett, Laura|S21-Brenda, Marty, Alina|S22-Grant, Andrea, Stephanie|S23-Jim, Mikayla|S24-Chelsea, Kim, Troy|S25-Malcolm, Denise, RC, Jeff, Angie, Pete|S26-Reynold, Hope, Allie|S27-Vytas, Hayden, Ciera|S28-LJ, Spencer, Tony|S29-Jeremy, Natalie

The Amazing Race-S01-Rob & Brennan, Kevin & Drew|S02-Blake & Paige|S03-Derek & Drew|S04-Jon & Al|S05-Colin & Christie|S06-Hayden & Aaron|S07-Uchenna & Joyce, Rob & Amber|S09-BJ & Tyler, Eric & Jeremy|S10-Tyler & James, Dustin & Kandice|S12-TK & Rachel|S13-Nick & Starr|S14-Victor & Tammy|S15-Flight Time & Big Easy|S16-Jet & Cord

Uživatelský avatar
Rendy
A fan of Brenda Lowe
Příspěvky: 729
Registrován: 26 srp 2013, 09:33
Nejoblíbenější série: Borneo, HvV, Micronesia, Palau, Guatemala, Cook Islands, Australia, Pearl Islands, Redemption Island, One World, Philippines, Caramoan
Nejoblibenější hráči: Brenda, Darrah, Boston Rob, Steph, Parvati, Russell, Yul, Chelsea, Kat, Sierra, Ciera, Amanda, Danni, Ozzy, Corinne, Richard, Abi-Maria, Troyzan, Shane
Nejméně oblíbené série: Thajsko
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Rendy » 16 bře 2014, 15:13

Vezmu to ve zkratce :)

+ záběry jak jim teče do přístřešku, ty já vždycky rád a Woo se toho zhostil výborně :idea:
+ záběry na Morgan při soutěži o imunitu :D :boobs:
+ znovu Sarah a její držtička, ta se mi páčí
+ LJ to má dobře na háku, ale je tam pachuť té snadno nalezené imunity

- až moc zcukernatělá kmenovka :vomit:
- Morgan ač je taky cukr, má to na hraně a já jí tam ještě chci 8)
- kmen Brains je opravdu tragédie :D

A na závěr oblíbený gif z internetu :lol:

Obrázek
Obrázek


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti