S28 - Cagayan - EP03

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
EdBrush
Příspěvky: 94
Registrován: 13 bře 2014, 05:29
Bydliště: Praha

S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod EdBrush » 13 bře 2014, 07:36

Konečně! Bože díky, že už skočilo jedno z nejhorších představení ever...

Mně osobně se díl líbil. :idea:
Konečně byly k vidění 2 soutěže - první trochu nic moc, taková nemastná neslaná (řekl bych, že ani ne nějak extra náročná, zato pro některý dost bolavá :D ), ale byla u ní celkem sranda. Při IC jsem si hned vzpomněl na S25, kdy někteří z Matsingu nebyli schopni tu bojku uvolnit ani ne metr pod vodou, takže při pohledu na Brains jsem okamžitě cejtil průser, kterej se zcela nečekaně vskutku konal. Proto respekt Spencerovi, kterej tu IC skoro celou udělal sám. :idea: Je mi ho fakt líto, že je v takovym týmu. J'Tia zase nezklamala a předvedla, že by jako trosečník pošla hodně rychle (a to jak se opět plácala ve vodě a dostala tu bójku úplně někam mimo, to mě dorazilo totálně) :cry: :cry: :cry: :lol:

Ke kmenům...
Čím dál víc se líbí Morgan. Jediná z Beauty holek vypadá, že by mohla něco předvést a tím jak předhodila Jeremiaha si dost polepšila (příště se ale bude promíchávat, takže bude asi stejně v pohodě). Naopak zbylé dvě slečny působí víc a víc jako loutky a dylinky, viz debata o vejcích :lol: Beauty tribe tak dostál předpokladům o inteligenci :dance: Jeremiah i z ostatních videí na netu vypadá jako blb. Na tenhle kmen se sice hezky kouká, ale celkové mi přijdou strašně nudní a i blbí.

Co se týče Brawn tak mě překvapilo, jak poměrně snadno byl Woo ochotnej podrazit Cliffa. Víceméně jenom kvůli penězům/slávě...hrozný, jak jsou ti Američani závistiví. :shock: Zajímavý taky je, jak si Sarah stále neověřila Tonyho kecy. Mám obavy, že se jednou nebude stačit divit, až ji podrazí, protože ona to bere dost vážně to Cops R'Us, zatímco Vin Diesel má svoje plány. Zbytek kmene má asi tak 0,01% prostoru ve vysílání, takže fakt nevím, co čekat např. od Lindsey nebo Trish.

Brains mi konečně udělali radost. J'Tia měla být odejita už dávno. Bylo to fakt neskutečný utrpení sledovat, jak posere, co může. Navíc by mě fakt dost nasralo vidět Spencera, mýho favorita, jít domů. Asi pro dobro všech tenhle kmen naštěstí už v příštím díle přestane existovat, protože to celý bylo jeden velkej FAIL :cry: Probstův výraz a gesta při příchodu na TC mluvily za všechno. Jsem fakt zvědavej na Spencera, konečně bude mít možnost začít hrát. IMHO se musel fakt držet aby vydržel s lidma typu Tasha, která všechno diriguje.

Takže celkově dobrý, žádný velký překvapení se nekonalo (Brains prohráli, co mohli, v Beauty se řešily kraviny).

Nejvíc fandím: Spencer, Sarah, Morgan
Kdo by mi nechyběl: Tasha, Jeremiah, Trish

Uživatelský avatar
Lamik.lamity
Dragonslayer
Příspěvky: 528
Registrován: 26 srp 2013, 10:12
Nejoblíbenější série: Zbožňoval jsem South Pacific před Funny115v3
Nejoblibenější hráči: Sophie, Ethan, Lex, Coach, Penner, Cindy, Eliza, Courtney Marit, Kass, Tony
Nejméně oblíbené série: Nicaragua, OW, Caramoan, Micronesia, SJDS, 41
Bydliště: N 50o 04.635 E 014o 19.432
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Lamik.lamity » 13 bře 2014, 10:58

Asi by to chtělo udělat seznam věcí, které J´Tia neumí: Sociální hru, Stavění přístřešku, Vaření rýže, Přelévání vody a po dnešku ani Pokládání vlajky na podložku... Být Spencerem, tak ji asi uškrtím.
Kmen Beuty v táboře: Tak děti, teď si povíme, jak se berou vajíčka. Správně Lji, z dinosaurů
ICH: Pokračujeme v Seznamu, co J´Tia neumí: Potápět se, Plavat, Házet míč, Rozvazovat uzly
Teď jsem si všiml: Kde se vzal ten přístřešek Brains? To jim ho z nouze postavil štáb? Rozhodně nevypadá špatně...
Neštěstí už se další položky v Seznamu nedozvíme, jaká úleva :D
Díl celkově nebyl špatný, měl poměrně dobrý spád, jsem rád, že konečně letěla pro změnu žena.
Fandím: Tony, Woo, Cliff, Kass, Spencer, Morgan
Nefandím: Kupodivu mi nevadí nikdo, Sarah se mi trochu zprotivila snahou o prohru, ale zatím mi vyloženě nevadí
This is only season twenty-three. The show isn't that dumb yet.
Oblíbenci:Rudy, Colleen, Gretchen, Kelly(s1) Skupin(s2) Ethan, Lex, Frank, Big Tom(s3) Neleh, Pascal(s4) Erinn, Clay, Robb(s5), Rob, Matt(s6) Burton, Fairplay, Sandra, Rupert, Christa(s7) Eliza, Chad, Dolly(s9) Tom, Steph, Ian, James(s10) Gary, Cindy, Steph, Judd(s11) Shane, Bruce, Courtney(s12) Penner, Yul(s13) Yau-man, Rocky, Earl(s14) Courtney(s15) Joel(s16) Bob, Matty, Ace, Kenny, Corrine, Randy(s17)Coach, Stephen, Tyson, Errin(s18)Danger Dave, Laura, Kelly(s19) Steve(s22) Sophie(s23) Penner, Skupin, Jeff, Malcolm, Denise(s25) Cochran, Matt, Julia(s26) Vytas, Ciera, Coconut Bandits(27) Woo, Tony, Lindsey, Kass(S28) Keith, Baylor(S29) Max, Rodney(S30), Aubry(S32) Hannah, Zeke(S33) Tony, Sandra(S34) Mike, Lauren, Devon, Ali(S35) Jacob, Brandan, Steph, James, Chris(s36) Alisson, John (s37) Reem, Wardog, Aurora, Victoria (s38), Tom, Kellee, Janet, Tommy (s39) Sophie, Yul, Denise, Tony (s40) Naseer, Shan (s41)
Vláďa, Johy(SČS)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 13 bře 2014, 11:30

Docela vtipná soutěž o odměnu, hlavně chudák LJ :mrgreen: Jtia a její umísťování vlajky... jak takovejhle člověk může mít vysoký IQ??? To mi snad i všechny missky co kdy byly v Survivoru přišly inteligentnější... Nemluvě o jejích plaveckých schopnostech u soutěže o imunitu, kde mi trochu připomínala Ostena tím plácáním se ve vodě. Díkybohu, že jí vyhodili, ale i tak je pro mě Brains stále asi nejmíň sympatickej kmen ever, ty dvě brécy reálně uvažovaly o vyhození posledních zbytků síly kmene v podobě Spencera, prostě děs, hrůza, bída :vomit: Do sloučení (fáze poroty) se doufám dostane jen Spencer, jehož jedinýho fakt lituju, jinak je mi ale taky volnej

Beauty začíná dostávat svému jménu díky rozhovoru o slepicích a vejcích :mrgreen: Fakt pobavilo!

No a co se týče Brawns, tak Sarah mě začíná víc a víc sr*t - zahození soutěže když má alianci 4 lidí ze 6?? :shock: To je prostě kráva.... Navíc bezmezně věří Tonymu, kterej jí lhal že není polda, Woo jí taky v tomhle díle nemusel říkat pravdu, ale ona "na 100% ví" že je s ní... :? Přijde mi, že jí tady lidi fanděj jen kvůli českýmu příjmení, jinak si to fakt neumím vysvětlit :?

Oblíbenci: LJ, Tony, Cliff, možná i ten Woo, ale bohužel má strašně málo prostoru na kameře
Pryč!!!: Sarah, Kass, Tasha, Trish
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
Jean
Příspěvky: 56
Registrován: 07 zář 2013, 18:06
Nejoblíbenější série: Survivor: 8 - All Stars, 13 - Cook Islands, 18 - Tocantins
TAR: 2, 9, 15
Nejoblibenější hráči: Survivor: Richard Hatch / Stephenie / Yul / Courtney / Tyson
TAR: Oswald a Danny (S2 + All stars I.) / BJ a Tyler (S9) / Nicolas a Donald (S12)
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Jean » 13 bře 2014, 12:10

Tak zatím asi z pohledu diváka a milovníka kvalitní hry ta nejlepší episoda... :idea:

Reward challenge - Ve chvíli, kdy si člověk říká, že už J'Tia nemůže bejt horší, než byla, stane se. Brawns udělali neuvěřitelnej návrat na úkor Brains a zaslouženě ty vajíčka získali. Beauty vypadá jako sehranej tým, a ta debata o tom jak vznikaj vajíčka byla boží.

Immunity challenge - Sarah se mi hodně znelíbila tahem, když to chtěla pustit. Opravdu se o to s Trishou snažili a Woo podal dost průměrný výkon, normálně by to asi vyhráli s tím arzenálem, kterej maj. Naštěstí to Cliff zachránil tím, že hrál dvacet let basketbal na profesionální úrovni. Sarah by si měla něco takovýho promyslet, než se pokusí záěrně prohrát. Cliff může výrazně poděkovat J'Tie a Kass, naopak Spencer (obzvlášť) i Tasha podali dobrý výkon.

+ Kmen Brains konečně prokázal, že má mozek a nechal si Spencera.
+ Cliff přežil atentát a ani si toho nevšiml. Woo se naštěstí moc nezapojil.
+ První ženská konečně venku, snad opadne riziko ženské aliance.
+ Změna kmenů v příštím díle. Myslím, že hlavně pro Spencera a Cliffa to může být dobrá zpráva.

- Sarah udělala stupidní tah a ukázalo se jak naivní je, když věří Tonymu.

Fandím: Woo, LJ, Spencer :idea:
Chci vidět venku příště: Kass, Trisha :down:
Randy is my spirit animal

Uživatelský avatar
jason voorhees
Příspěvky: 28
Registrován: 28 úno 2014, 12:08

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod jason voorhees » 13 bře 2014, 13:08

Nepochopim jak tady někteří můžou přirovnávat JTiu k Brandonu Hantzovi. Protože taky vysypala rejži ? :? Vždyť on byl v soutěžích tahounem, zatimco ona je snad nejtragičtější figurka ever :angry: . Jinak moc nechápu podraz na Cliffa, logicky ON je nejlepší volba (parťák) do finálový trojky, jemu nikdo nedá milion USD když jich vydělal několik desítek v NBA 8)

Uživatelský avatar
torciollo
Příspěvky: 68
Registrován: 19 zář 2013, 08:55
Nejoblíbenější série: Amazon, HvV, Tocantins
Nejoblibenější hráči: Heidi, Amanda, Parvati, Penner, Stephen, Cochran, Tyson
Nejméně oblíbené série: Redemption Island, Philippines, South Pacific

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod torciollo » 13 bře 2014, 13:36

Uff, "mistr challengí" konečně venku :heat: Člověk nevěděl, jestli se při pohledu na ní smát nebo brečet... Škoda, že to přišlo tak o 3 rady pozdějc, než mělo...

Sarah je fakt kráva, to není možný... ta je do tý hry tak zabraná, až naprosto ztrácí kontakt s realitou :shock: Zahodit soutěž, abych vyhodil někoho, kdo evidentně nijak neintrikuje, neškodí a navíc ani nemá pořádnou alianci, to chce asi fakt velkou dávku debility... Jak už bylo zmíněno, daleko větší smysl by dalo vzít si Cliffa co nejdál a až pak vytahovat, že nepotřebuje prachy...

Jinak ta první soutěž evidentně nebyla stavěná pro 4 lidi, škoda, bylo to tak trochu o ničem... Vysvětlí mi někdo, proč pak "beauty" jako první zabili slepici a ne kohouta :D Možná mi to nějak uniklo, ale já to nechápu :D

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod brninho » 13 bře 2014, 13:54

Wow, super epizoda, byl jsem v podstatě napnutej celej díl, nakonec kvůli trapnosti Brains a následně trapnosti J'terrible dopadlo všechno jak mělo :idea:
- potěšila mě Morgan, jak se veřejně opřela do Jeremiaha, jak se říká: "nesuď knihu podle obalu", čekal jsem ozdobu na dva díly, ale tohle je holka, která chce hrát a docela jsem zvědavej, jestli z těch dobrejch záblesků bude později něco víc
- Reward challenge!! ani nepočítám po kolika dílech, potěšilo mě to a hrozně jsem se bavil (a s LJem a Spencerem i mnohokrát chlapsky soucítil :D ), J'tia dostala tu nejnejnejlehčí roli a stejně to neuvěřitelně zabila :D
- dění v Brawns se mi hrubě nelíbilo, tak něják se mi Sarah zprotivila, na základě vykonstruované lži chtít vzdát IC, aby se vyřadil platný člen kmene, pohodář, který tak jako tak nemá kvůli své prozrazené kariéře šanci na výhru je prostě hnus...a ještě s tím ochotně souhlasí Woo (největší Cliffův vlezdoprdelka) a Trish (první díl mi ji bylo celkem líto, teď v ní vidím něco z Dawn a přeju ji brzký konec)
- IC byla dobrá, mám rád vodní challenge a mám rád basket- ideálka..Sarah a Trish se snažily co to jde, ale J'tia si status nejhoršího soutěžícího do challenges naštěstí udržela :D Jeremiah předvedl doslova bezchybnej výkon, ale při tom náskoku a dění "vedle" to zmizelo do ztracena, Cliffovi jsem pak samozřejmě věřil, hrát NBA se sice nerovná dobře házet trestné hody (Jan Veselý z Denveru by mohl vyprávět :D ), ale zkušenost byla znát a Brains to opět projeli
- J'tia venku!!!!!
- jsem zvědavej, jak se kmeny prohodí [spoiler]co sleduju Twitter, tak občas Tasha něco prohodí s Jeremiahem- tyhle dva bych k sobě hádal do kmene[/spoiler]

Hodnocení: 90 %
Fandím:Spencer, Morgan, LJ, Cliff
Nefandím:Trish, Alexis
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
cypher.eu
A fan of Brian Heidik
Příspěvky: 573
Registrován: 09 zář 2013, 11:22
Nejoblíbenější série: Borneo, Palau, Cook Islands, Philippines
Nejoblibenější hráči: Tom Westman, Sandra Diaz-Twine, Brian Heidik, Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Caramoron, One Stupid World, Island of the SJW, Game "Changers"

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod cypher.eu » 13 bře 2014, 14:26

Já bych Wooa zatím moc neodsuzoval, nikde není přece psáno, že když si je s ním Sarah "100% jistá", tak že je skutečně na její a Tonyho straně... podle mě je klidně možný, že Woo na to kejvnul, protože se jednoduše nechtěl ocitnout na dně kmene a být další v zaměřovači Sarah a hlavně Tonyho (podle mě i něco v tom duchu v epizodě říkal). No jeho loajalitu ke Cliffovi otestují další epizody (pokud neskončí každej v jiným kmeni)
Završením Survivora měla být 40. řada

Uživatelský avatar
brninho
A fan of Dr. Will Kirby
Příspěvky: 603
Registrován: 26 srp 2013, 18:26
Nejoblíbenější série: Survivor: Borneo, Amazon, PI, All- Stars, CI, FvF1, Samoa, HvV, Philippines
TAR: S02, S03, S07, S12, S15, S16, S18
BB: S02, S06, S07

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod brninho » 13 bře 2014, 14:56

cypher.eu píše:Já bych Wooa zatím moc neodsuzoval, nikde není přece psáno, že když si je s ním Sarah "100% jistá", tak že je skutečně na její a Tonyho straně... podle mě je klidně možný, že Woo na to kejvnul, protože se jednoduše nechtěl ocitnout na dně kmene a být další v zaměřovači Sarah a hlavně Tonyho (podle mě i něco v tom duchu v epizodě říkal). No jeho loajalitu ke Cliffovi otestují další epizody (pokud neskončí každej v jiným kmeni)


Podle mě se Woo celkem jasně vyjádřil, že chce být s většinou, což by znamenalo, že by v případě TC hlasoval pro Cliffa, sotva by šel do stavu 3 vs 3. Jaks psal, že lidi tady fandí Sarah snad jen kvůli příjmení, tak mě zas připadá, že u Wooa mají lidi rovnici: Woo=asiat= určitě je chytrej= nástupce sympaťáků typu Bruce, Cao Boi, Yul, Yau- Man..Z toho mála, co nám u něj produkce ukázala na mě zatím zapůsobil jen jako vlezdoprdelka na jedné straně a zrádce na druhé, další díly ukáží, jak se věci mají doopravdy.
THE BEST OF THE BEST: Hatch, Penner, Malcolm (S), Dr.Will (BB)

Uživatelský avatar
zdenek000
Příspěvky: 150
Registrován: 27 srp 2013, 00:28
Nejoblíbenější série: Survivor:Borneo, Austrálie, Allstars, Panama, Čína, Mikronésie, Gabon, Tocantins, HvV, Filipíny,BvBvB
TAR:2,5,7,9,10,11,15,18,21
Nejoblibenější hráči: Survivor:Cirie
Nejméně oblíbené série: Survivor:Markézy,Thajsko,Fidži,South Pacific,One World,Caramoan
TAR: 4,8,20

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod zdenek000 » 13 bře 2014, 16:44

J'Tia je venku. Nemožné se stalo možným. Už jsem jí čekal jak se bude obhajovat na FTC, jak tu rýži rozsypala strategicky, a že to udělala pro jejich dobro nebo nějakou snůšku keců. Naštěstí je venku.
Jinak se mi totálně potvrdilo, že Jeremiah je bezduchý nudný a hlavně TUPÝ model, který neví, co se kolem děje. Přijde mi že neví nic kromě nějakýho pózování. Jsem byl strašně rád, že to Morgan nevzdala a snažila se do něj opřít. Normální roztleskávačka nebo modelka by to vzdaly a už by se jen do konce svých dnů opalovaly.
U reward challenge docela lituju LJe a docela i Lindsey. Oba dostaly pěkně, i když LJe to asi bude bolet víc přecijen. :D
J'Tia odbourala jak tam asi tři minuty skládala plachtu a nechápala.
Slepičková mánie u Beauty tribe pobavila.
U brawn u mě šíleně klesla Sarah, kdy si zatím ani neověřila pravost toho, co řiká Tony a bezmezně mu věří a ještě chce zahodit soutěž, aby vyhodila Cliffa? Pěkně hnusný od ní. Snad se to příště rozumně promíchá, že ti dva nebudou spolu a ona si konečně něco uvědomí. To jsem jí chtěl už si zapsat k ostatním favoritům a asi jí zapisovat nebudu.
ICH- Je vtipný jak moc se Sarah a Trish nesnažily, jelikož Woo nechtěl zahodit soutěž a házení Cliffa to zachránilo, i když nějak moc se netrefoval. J'Tia se prostě předvedla a takhle to zůstalo. Myslim, že kdyby šla do tý vody Tasha a J'Tia zůstala se Spencerem, tak by to dopadlo jinak. Nechci si to ale představovat, že by tam J'Tia vydržela ještě nějakou dobu :D
Po dnešním dílu fandím ještě méně lidí: LJ,Morgan, docela teď i Spencer (Snad bude mít možnost pořádně se rozehrát s pořádným týmem)
Nějaké sympatie mají: Woo,Sarah,Lindsey a mají to dost na hraně
Ven: Trish
AUS:
2016 - Phoebe, Craig, Nick, Flick, Jennah-Louise
2017 - Michelle, Peter, Sarah, Luke, Tessa
2018 - Mat, Benji, Jackie, Shonee, Fenella, Robbie, Sharn, Brian
2019 - Ross, Harry, Pia, Baden, Sarah, Matt, John, Janine, Luke

Erik
Příspěvky: 42
Registrován: 19 zář 2013, 21:29
Nejoblibenější hráči: Bobby Jon (10) Tom (10) Aras (12) Danielle (12) Yul (13) Penner (13) Yau-man (14) Erik (16) Marcus (17) Andrea (22) Kim (24) Carter (25) Malcolm (25) Hayden (27) Tony (28) Morgan (28)

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Erik » 13 bře 2014, 17:33

Po dlouhý době bych sem taky mohl něco napsat.
Takže na začátek se vrátim trochu zpátky: kmen Brains udělali nejhorší chybu za tuhle sérii (možní to jedinec překoná, ale kmen ne) a to že vyhodili Garreta, no od advokátky a ekonomky jsem čekal, že si v hlavě srovnají kdo je lepší na skládačky, kdo umí chytat ryby, plavat, má sílu........... (mohl bych to tu psát celej den) a přesto si nechali neschopnou J-mrdku.
Kmen Beauty:
Jo kouká se na ně hezky, ale kdyby odešly Alexis a Jefra, byl by to lepší kmen. Doufám, že to vzdají, vůbec by mi nechyběly, to i snad ta Angie byla chytřejší. LJ je mi nesympatický jen tím že hraje jako Boston Rob- když hraje někdo stylem "já jsem kápo" tak bych mu nejradši rozbil hubu, tenhle styl hry prostě nesnášim. Morgan je chytrá a fyzicky zdatná, doufám že vyhraje :idea: :boobs: . S názorem na Jeremiaha asi se mnou nebudete souhlasit, ale já ho mám rád, fyzicky zdatný a mě docela sympatický. V budoucnu asi bude mít rozhodující slovo a určitě bude hrozba do soutěží.
Kmen Brawns:
Svalovci jsou mi nejsympatičtější. Tonyho hra se mi líbí je to takovej průměrně inteligentní šibal. Mysly že jako polda umí jednat s lidma a pokud neskončí v kmeni s LJem, ale i kdyby jo aspoň by se ho zbavil, tak má slušnou šanci na dobrou alianci a minimálně final 5. Sarah je hodně nepředvídatelná, je sympatická a chytrá, ale neumí si moc získávat informace a je hodně naivní, pokud by měla čistě ženskou aliaci, možná by měla šanci na finále, díky fyzické síle. Cliff je frajer, na svůj věk předvádí dobrej výkon a líbí se mi, že není jako většina sportovců namyšlenej. Je to prostě takovej dvoumetrovej strejda, co si to tam přijel užít. Woo je žlutej Ozzy z CI, zbytek si domyslete. Lindsey mě zatím nijak neoslovila a Trish mi připadá jako Denise z Filipín, jen o něco míň výrazná a manipulativní.
Kmen Brains:
Spencer je jedinej právoplatnej nosič tohoto tytulu z celýho kmene, připomíná mi Malcolma a to sem si myslel že bude slabej jako Cochran. Tasha je nepředvídatelná a nějak si neuvědomuje že pokud neni silnej kmen ve výzvách nemá počty do sloučení. Kass mi připadá jako Dawn, tím chci říct že asi nás čeká další "walking death". Na tu černou píču je škoda slov.
Dál to shrnu takhle:
RI: Bejt LJ tak mě ty koule brní ještě dneska, respekt. J'Tia musela bejt sjetá, protože tohle by zvládlo i tříleté dítě.
ICH: Týmy vypadali asi takto: Krásný kmen vs. Kmen svalů po obrně vs. Spencer
Favoriti: Morgan, Jeremiah, Spencer, Tony, Cliff, Woo a asi i ta Sarah
Ven: Zbytek Brains kmene, Alexis, Lindsey a hlavně LJ

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod milan » 13 bře 2014, 17:38

Som dosť prekvapený z tých kladných hodnotení nad mojím príspevkom, a tiež neviem či nie som sám, ale je 4. diel a ja si stále neviem zapamätať mená všetkých hráčov, naposledy sa mi to stalo v S24 (neviem či kvôli zlému strihu, alebo mi niektorí splývajú, či nudia).
Už viem koho mi pripomína Sarah Lacina => Alicia z S2/S8, tá chôdza aj vyjadrovanie...
Čo k dielu, som rád, za 2 súťaže (zvlásť odmena a imunita),
no prvá bola nudná, a musel som ju pretáčať, no som rád, že to vyhrali "Fešáci", lebo to je za poslednú dobu fakt jeden sympatický (KOLEKTÍVNE MYSLENÉ!!!) kmeň. Bavia ma fyzicky všetky tri žienky, no najviac asi Morgan, myslel som si, že to bude len hrudník a celkom fešný zadok na začiatku série, ale celkom ma baví aj herne, zato zvyšné dve sú tam asi len ako krovie.
Zabíjanie hydiny ala. J.T. sa mi moc páčilo, proste "po domácku", ale musím dodať, že ma zarazilo, že si mäso opekali, stráca tým pádom dosť živín a vlahy, drvivá väčšina ex-hráčov by Vám napísala/povedala, že je lepšie si spraviť vývar.
Súťaž o imunitu, tak to bolo také "dejavú" z S25, namiesto Russa Swana sme tu mali s rovnakou pokožkou (aj IQ) nasadenú J'tiu, ten tragický výkon bol 2x (aj počas súťaže o odmenu) podčiarknutý Spencerovým výrazom plným frustrácie a v duchu si určite kvalitne zapičoval, tej babe by som nedal ani rožky robiť na nočnej smene v pekárni, jak ju niekto mohol pustiť robiť jadrovú fyziku? Čo sa týka tejto súťaže, dodal by som, že bolo na 99.9% jasné, kto pôjde za "Svalovcov" hádzať, no bolo by to fiasko, ak by nakoniec skončili tretí, jemu nešlo len o imunitu, ale aj povesť, bývalého vrcholového športovca. Nemôžem sa zbaviť dojmu, že tam musel byť aj nejaký spodný prúd, lebo tie gule dosť ťahalo stále na jednú stranu (z pohľadu nášho NAĽAVO), min. u "Fešákov" som si to všimol asi 3x.
Bol som zvedavý ako dopadne TC, a popravde ak by vyletel Spencer, napísal by som tu niečo v duchu, že nech skapú hladom tie suky, lebo toto by podľa mňa bolo také kruté vyradenie, ako plánovaný vyhadzov Vytasa v min. sérii pri ženskej aliancii. Škoda, že ich čaká zmena buffov, osobne dúfam, že už budú len 2 kmene (vypadli 4 ľudia, takže by bol aj rovnovážny počet), delenie na tri kmene v pomere v akom sú teraz by ma osobne nasralo (hlavne, keď "Mozočkom" chýba ryža, a "Fešáci" majú mäso, ale tak videli sme už rôzne pičoviny, kto videl S8, vie o čom píšem).
Séria ma v podstate ani nebaví a okrem obzerania Morgan a jej pohybov s prírodnými kozami, to je fakt tragédia.
Rozdelenie na kmene produkcii nevyšli tak ako by chceli, a vlastne prvý diel, a vylúčenie 2 členov jedného kmeňa navodil spomienky na S25, svojim spôsobom za to môže aj spomínaný kmeň, lebo tým, že nechali v hre J'tiu si odfajčili len dnes 2 súťaže, Garrett by bol podľa mňa dosť platný v tejto fáze hry.
Keď som písal, že Sarah sa podobá na Aliciu, tak ten LJ sa podobná na Lukea z Gilmore Girls :lol:
Stále ma aj fascinuje, koľko mien za 28. sérii mali v hre, niekedy mám pocit, že čím väčší exot, meno alebo prezývka, tak je miesto v caste isté.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
miky253
Příspěvky: 216
Registrován: 26 srp 2013, 11:07

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod miky253 » 13 bře 2014, 18:03

Hezký díl, u kterého mé nadšení dost zvedá to, kdo vypadl :dance:
Plusem bylo, že byly konečně dvě soutěže a soutěž o odměnu byla celkem zábavná (J´Tia opět ukázala, že je totálně neschopná).
IC pro změnu opět ukázala, že je J´Tia je totálně neschopná a když se k tomu přidala ještě Kass (Tashu trochu zachraňuje to, že dokázala aspoň jednu bójku získat), tak chudák Spencer soutěžil v podstatě sám. A kdyby ještě potom vypadl, když je jediný, kdo ten kmen drží nad vodou, bylo by to dost nezasloužené a přál bych si, aby žádné promíchání kmenů nebylo a ty tři kravky z Brains prostě nechali vyhladit. Naštěstí nakonec Kass a Tashe došlo, že pokud mají mít nějakou šanci, potřebují silného muže. No škoda, že jim to nedošlo při vyloučení Garretta, protože věřím tomu, že kdyby zůstal, tak Brains tu dnešní IC neprohráli.
Co se Beauty týká, tak moc prostoru dnes neměli, ale i tak stihli ukázat, že možná ty předsudky o tom, že krasavci budou zároveň bezmozci, nebyly tak vedle. Ta jejich debata o vejcích byla :cry:
LJ je pořád jeden z mých oblíbenců, ale toho druhého tupounka bych hned poslal domů. A co se ženských týče, tak nevidím ani jednu Parvati, ačkoliv bych měl vidět tři. Jediná trochu použitelná je Morgan, ale otázka je, jestli nehraje jen kvůli tomu, že musí, protože je mimo alianci a pokud by v alianci byla, tak bych se ani nedivil tomu, kdyby byla taky jen hlasem bez názoru.
U Brawn mě zklamala Sarah, protože snad až na Brandona v Caramoanu se v minulosti vždycky vymstilo, když někdo zahodil soutěž. To se ty lidi nikdy nepoučí? :? Jsem rád, že Cliff zůstal, ale ne kvůli tomu, že by mi na něm nějak záleželo. Jen kvůli tomu, že na něj plánovali ostatní podraz. Woo je ten, co se směje, když je hnusně, ale jinak mě zatím ničím nezaujal. Tony je sice trošku namachrovaný, ale zatím mi nijak nevadí a určitě to tam oživuje. Trash (pardon, Trish) by mohla hned táhnout a dradařka mě nezajímá od chvíle, co ji překvapilo, že v Surivorovi může být hnusné počasí, a chtěla odstoupit (no jo, kdo by čekal, že v pořadu s názvem Survivor by mohlo jít o to, přežít těžké podmínky? :D )
Intro už nekomentuju, ale zato znovu musím okomentovat hudbu, na kterou budu nadávat asi po celou sérii. Ona samotná hudba není špatná, ale je to prostě úplně jiné, než v předchozích 27 sériích a k Survivorovi se mi to absolutně nehodí. Zbavit se Landaua byl prostě z mého pohledu absolutní úlet...
Ale jinak celkově se mi zatím série líbí a uvidíme, co přinese další díl. Snad dostane do lepší pozice Spencera.
Fandím: Spencer, LJ a zatím i Sarah a Tony
PS: Alish bude mít asi radost, že snad konečně zmizí ty neustálé narážky na svalovce, krasavce a chytráky :D
Survivor: Rich (s01, s08), Colby (s02, s08, s20), Rob (s04, s08, s20, s22), Christa (s07), Eliza (s09, s16), Stephanie (s09, s10, s20), Tom (s10, s20), Shane (s12), Aras (s12, s27), Cirie (s12, s16, s20), Ozzy (s13, s16s, s23), Yul (s13), Penner (s13, s16, s25), Parvati (s13, s16, s20), Yau-Man (s14), Earl (s14), Amanda (s15, s16, s20) James (s15, s16, s20), Corinne (s17, s26), Coach (s18, s20, s23), Russel (s19, s20, s22), Brenda (s21, s26), Stephanie (s22), Phillip (s22, s26), Troy (s24), Malcolm (s25, s26), Reynold (s26), Hayden (s27), Ciera (s27), Vytas (s27), Spencer (s28), LJ (s28)

Big Brother: Britney (s12), Enzo (s12), Hayden (s12), Matt (s12)

Vyvolení: Vladko (s01, s04), Jindřich (s01), Milan (s03), Dominik (s03), René (s03)

Doki
A fan of Daniele Donato
Příspěvky: 135
Registrován: 27 srp 2013, 12:47

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Doki » 13 bře 2014, 20:51

Díl se mi líbil, hodně mě potěšily nové soutěže. Série se mi zatím hodně zamlouvá!
Ze začátku se mi líbilo, jak se Morgan postavila Jeremiahovi. Morgan je určitě nejlepší holka z Beauty.
RC: Byla trochu nudná, a je mi líto LJe a Spencera. :lol: Brains měli náskok před Brawn, ale J'Tia se zase předvedla tím, že nedokázala zvládnout svou nejlehčí roli.
Beauty a jejich diskuze o vajíčkách pobavila, ale stejně jsou pořád chytřejší než celý kmen Brains. :mrgreen:
Sarah mě zklamala tím, jak slepě důvěřuje Tonymu i jeho lži a tím, že chtěla zahodit soutěž, aby vyřadila Cliffa.
IC: Jediný, kdo hrál za Brains, je Spencer. Kass i J'Tia byly tragické, možná ta Tasha mu trochu pomohla. Beauty znovu vyhráli jako první, Sarah a Trish se nepovedlo zahodit soutěž a Brains opět prohráli.
TC: J'Tia je konečně venku! Už jsem se začal bát o Spencera i o duševní zdraví Tashy & Kass, nakonec se ale správně rozhodly. J'Tia si zasloužila být první vyřazenou osobou, takže může být ráda, že se se svým hozením 95% kmenové rýže do ohně dostala trochu dál.
Těším se na další epizodu, ale bojím se, že to po promíchaní začne být nudné.
Fandím: LJ, Morgan, Woo, Sarah (teď už ale míň), docela Spencer

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod rhee » 13 bře 2014, 21:01

Ding, dong the witch is gone, the wicked witch, the wicked witch! Já snad dneska bouchnu šampaňské a oslavím to!

Ale nejdřív něco k průběhu epizody... Jeremiah je tragéd, Alexis s Jefrou další takové. Morgan mě zatím docela příjemně překvapuje. Žádná velká mozkovna to sice není, ale tak trochu jsem ji asi podcenila. Z žen v Beauty je jednoznačně nejzajímavější a zatím toho i nejvíc předvedla. Dost možná je to tím, že je zahnaná do kouta, ale aspoň se o něco snaží a vyvíjí nějakou aktivitu.

Soutěže poslepu mě obvykle moc nebaví, teď to akorát zpestřilo tipování, který chlap si jako další nabije.. však víte co. Ať mi nikdo netvrdí, že ty překážky v téhle výšce nebyly postavené záměrně :D
I kdybych schválně kazila soutěže, tak bych si nevedla tak špatně jako ta kreatura. Zapíše se do síně slávy vedle Cheta a Scout. A Scout omlouvá věk a ta její špatná kyčel nebo s čím to byla na operaci. Takže gratuluju, jsi nejneschopnější hráčka všech dob :idea: Dokáže pokazit i to, co se snad ani pokazit nedá. Jak tam šaškovala s tou vlajkou, tak jsem nevěděla, jestli se mám smát, brečet nebo rozčilovat.

Sarah je neskutečně naivní a zbrklá. Věří Tonymu každé slovo a ani nezapochybuje o tom, jestli to, co jí říká, je pravda. A to přestože jí před pár dny lhal v pro ní docela zásadní věci. Chce pustit soutěž (a znovu opakuju, že tohle je neskutečná blbost, co se nevyplatí), aby vyhodila Cliffa, který ani neví, co slovo "strategie" znamená, hrou proplouvá a spíš si ji jenom užívá. Možná má ten radar na vypozorování policajtů, ale k detektoru lži má daleko jako J'Tia k zlaté medaili z plavání.

Spencera s každou další epizodou lituju víc a víc. Být zaseklý v po všech stránkách neschopném kmeni, být jediný člověk, který je schopný racionálně přemýšlet a dokáže držet krok s ostatními kmeny v soutěžích...
Už jsem se začala chytat za hlavu, když Tasha začala uvažovat, že by si raději nechala J'Tiu než Spencera, protože je loajální. To si vážně neuvědomuje, že kdyby vyhodily Spencera, tak by neměly šanci vyhrát další imunitu a ta jejich zázračná J'Tia by stejně musela jít?
Výsledek kmenové rady mě neuvěřitelně potěšil a dneska budu klidně spát.

Favoriti se pořád nezměnili - Spencer, LJ
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Lifty » 13 bře 2014, 21:30

To, jak prevalila ta brylata pani z Brains (jeji jmeno si vazne nevybavuji a dokonce se mi stalo dnes, ze jsem si zaboha nemohl vzpomet, kdo vlastne vypadl prvni :D ) ten sud, sklouzla po nem a pokracovala dal jako by se nic nestalo, bylo neskutecny :D
Na jednu stranu jsem rad, ze Spencer pokracuje dal a jeho sen se plni. Na druhou videt Zetiu jak kur.i soutez takovemu Tonymu a on po ni hulaka a misto balonku prohazuje kosem ji, by bylo k nezaplaceni!
Lacina je trubka, ktera se ponorila do hry jako do nejakeho pripadu... Bere to nebezpecne vazne a nemyslim si, ze ma sanci to cele vyhrat.
Tony je fakt magor, hyperaktivni hovado... Nedivil bych se, kdyby obcas zkousel jestli zabavil pernik nebo omitku a zachutnalo mu to a jako osobni predmet si vzal balicek extaze.
Woo ok, Cliff ok, Sarah Connorova neok, Lindsey ok. Morgan dve velka ok, Alexis se mi minule pri te "asi sem se pos.ala strachy, ze vyletim" aferce na kmenove rade strasne znechutila. Ta blondynka ok, Jeremyah je JT po zkraslovaci plastice a LJ bude bezdetny... Spencer favorit, brylata pani ok a afektovana pani tezce neok, ale rozhodnutim si prilepsila a hodne...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod jukab » 14 bře 2014, 08:14

Pro mě zatím asi nejhorší díl série, ale pořád lepší než minulá.

1.První soutěž mě vůbec nebavila, přišlo mi, že dostala strašně dlouhý střih. Mohli to zkrátit a místi toho hodit znělku.§

2. Zato scéna u slepic mě parádně pobavila, Alexis a Jeffra názorně předvedly, že krásky k životu znát základní věci opravdu nepotřebují. Alexis to pak zlehčila, ale stejně myslím, že sledujeme nejhloupější účastnice show :) Dal bych každé z nich úkol zabít jednu slepici, aby viděly, odkud maso na jejich talíři pochází - bože!

3. U Brawn se konečně něco děje, super, uvidíme, co dál.

4. Soutěž o imunitu mě zase pobavila, stalo se někdy, aby kmen, který chce prohrát, neprohrál? Brains se zase předvedli, Sarah, Woo a Trish je hrubě přecenili. I když Cliffa nemám nějak v oblibě, odejít by si nezasloužil. Naopak Brains jsem měl (a mám) rád pořád, ale kdyby tady neprohráli, byla by další věc v přírodě špatně.

5. Kmenovka nic zajímavého, tradiční dilema, osobně bych vyloučil Spencera a při promíchání spoléhal nejen na JTiinu věrnost, ale i na to, že ji ostatní vezmou jako slabotu a nechají si ji až do sloučení s tím, že nemá šanci cokoli vyhrát.

Fandím pořád Tashe a celému Brains

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod milan » 14 bře 2014, 08:35

jukab píše:osobně bych vyloučil Spencera a při promíchání spoléhal nejen na JTiinu věrnost, ale i na to, že ji ostatní vezmou jako slabotu a nechají si ji až do sloučení s tím, že nemá šanci cokoli vyhrát.
malý detail, hráči o premiešaní nevedia, takže nechať si Spencera, bolo pri myšlienke nato, že budú pokračovať ako jeden tím, prospešné pre obe baby, je to rovnaký prípad, ako vylúčenie Angie (teoreticky v aliancii s Malcolmom) a ponechanie si Russa Swana. I keď samozrejme, všetci vieme aký bol Swan prínos, takže je to fakt len polemika, ale ide na poukázanie toho, ako dať prednosť kmeňu pred vlastným "zohrievaním sa pod prístreškom".
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

jukab
Příspěvky: 165
Registrován: 29 srp 2013, 19:04

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod jukab » 14 bře 2014, 10:04

milan: Vím, ale dá se to předpokládat, zvlášť, když se kmen takhle rozpadá. Všechno je kalkul, občas to musí hráč risknout, uvidíme, jestli se to Brains povedlo

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod milan » 14 bře 2014, 12:48

nič proti tým babám, ale mne zrovna ako jadrové fyzičky ( to prirovnanie tu moc nesedí :lol: ) neprídu, a pochybujem, že rozmýšľali nad zlúčením, keď som ich nevidel uvažovať ani nad HII.
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
avsman19
Příspěvky: 54
Registrován: 12 lis 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: 2. AO, 6. Amazon, 7. PI, 8. AS, 10. Palau, 13. CI, 15. China, 16. FvF, 17. Gabon, 18. Tocantins, 19. Samoa, 20. HvV, 25. Philliphines, 27. BvW, 28. Cagayan, 30. WA, 31. SCH
Nejoblibenější hráči: BR, Parvati, Ethan, Rob C., Yau-Man, Tom W., Terry, Yul, Ozzy, Amanda, J.T., Coach, Penner, Brenda, Malcolm, Denise, Vytas, Hayden, Tayson, Spencer, Tony, Josh, Jeremy, Mike, Tasha
Nejméně oblíbené série: 5. Thailand, 9. Vanuatu, 14. Fiji, 23. SP

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod avsman19 » 14 bře 2014, 15:44

U RCH jsem se hodně nasmál a dost soucítil (hlavně s LJem). Už se asi ani nemá cenu pozastavovat nad donebevolající hloupostí a všeobecnou nepoužitelností J'Tii - chválabohu ji nakonec vyloučili a Spencer mohl zůstat (po tomhle dílu mu i celkem fandím).

Diskuze nad původem vajec a zabití slepice místo kohouta - no comment :lol:

Woo už mi nepřijde tak dobrý, jako dříve. Ale na pořádný názor to bude chtít více info, zatím jsem se toho moc nedozvěděl, jenom, že velice rychle hodil Cliffa pod bus.

Promíchání kmenů příště tomu určitě jenom prospěje (hlavně Spencerovi) a přidá nové kolo dohadování a ustavování aliancí.

Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Lifty » 14 bře 2014, 18:11

Když jsem si před sérií přečetl pravděpodobný boot list (tohle není spoiler, protože ten boot list byl něčí výkřik do tmy, který absolutně nesedí) a Jtia měla být ve finále.... :D Strašně se tomu dnes směju...
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod XtttX » 14 bře 2014, 20:06

Nie!!! J´tia... Mrzí ma že musela odísť, ale na druhú stranu som rád že vydržala aspoň tie 4 epizódy, ktoré som si aj vďaka nej vynikajúco užil. Netuším čo proti nej všetci máte... Veď bola skvelá!!! Človek otvorí sucks alebo iné zahraničné fórum, kde J´tia patrí k najobľúbenejším hráčom Cagayanu, a potom pozrie vlákno na tomto webe, a z 20 príspevkov tu na jej osobu nie je ani jeden pozitívny! Snáď vás poteší keď si ju hodím do Avatara. :D

Mrzí ma že nevyšiel plán so zahodením súťaže, Cliffa nemám zrovna v obľube a jeho odchod by ma celkom potešil. Brains majú neuveriteľnú smolu(resp. J´tiu)... Už 3. krát prehrali napriek vybudovanému náskoku.

Séria je skvelá!!! Neuveriteľne si ju užívam...
Favoriti: Tasha, Kassandra, LJ, Morgan, Sarah, Tony
Ostatní mi nevadia, ale ak by ak v najbližších epizódach vypadol Cliff, Jefra, Alexis alebo Jeremiah, nenahneval by som sa. ;)

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod milan » 14 bře 2014, 20:13

XtttX ty si si tuto sériu fakt obľúbil, prvý krát vidím, že fandíš nejakej kozatej pipke :D ešte nad tebou nelámem palicu :idea:
VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Uživatelský avatar
XtttX
Příspěvky: 570
Registrován: 26 srp 2013, 18:02

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod XtttX » 14 bře 2014, 20:19

Myslíš Morgan? Veď tá je skvelá, nejde jej nefandiť. :D A určite to nie je prvýkrát... ;)


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů