S28 - Cagayan - EP03

Cagayan, Philippines
February 26, 2014 - May 21, 2014
Uživatelský avatar
Lifty
Příspěvky: 121
Registrován: 20 zář 2013, 07:21
Nejoblíbenější série: Africa, Pearl Islands, Palau, China, Tocantins, HvV, Philippines, BvW
Nejoblibenější hráči: ♂: Lex (Africký), Tyson. Penner, Tom Westman, Yau Man, Earl, Rob C. Malcolm, Vytas, Hayden, Tony Vlachos a Spencer Bledsoe
♀: Stephanie LaGrossa, Parvati, Ciera a Denise Stapley
Nejméně oblíbené série: Marquesas, 21-24, CARAMOAN!
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Lifty » 17 bře 2014, 19:36

EdBrush: Pamatuji si, že v Guatemale bylo ukázané v preview na finále, kdo má imunitu ve finálové čtveřici a například v Caramoanu bylo jasně ukázáno, jak budou kmeny rozděleny po twistu... Oni se snaží co nejvíc nalákat na nové aliance a tím pádem musí ukázat, jak byly kmeny nakonec rozděleny...
Fakt na to bacha, nejbezpečnější jsou vážně jen ty "next time on survivor" videa.
Třetí díl 115tky začíná právě teď! Sledujte a bavte se: http://www.funny115.com/v3/version3.htm

Uživatelský avatar
Compeer
Příspěvky: 16
Registrován: 17 bře 2014, 15:12
Nejoblíbenější série: S2 - Austrálie, S10 - Palau, S20 - Heroes vs. Villains...
Nejoblibenější hráči: Boston Rob, Parvati, Sandra Diaz, Colby D., Stephanie LaGrossa, Yul, Yau-Man, Ozzy, Jonathan, Elizabeth Filarski, Tyson, Courtney, Tom Westman, Garry, Eliza, Spencer, Tasha...
Nejméně oblíbené série: S3 - S5 (Afrika, Markézy, Thajsko)
Bydliště: Olomouc

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Compeer » 18 bře 2014, 13:08

Opět svítí slunce na fanoušky Survivor. Nestěžuji si, když běží nějaká řada AllStars, nebo řada s navrátilci. Smíšené pocity jsem měl akorát u B&W,
i když jsem fandil Moretkám jako o život, ale vždy potěší mé trosečníké srdce nová řada s úplnými nováčky... No tentokrát je jich tam pár
ještě "nováčkovatějších"... Na těch by si smlsnul nejen Boston Rob, se svým úslovím: "Baví mě hrát s vámi amatéry"...

Nejnováčkovatější nováčci: Jsem celkem v šoku, když se objeví v nějaké sérii někdo, kdo vypadá, že se doslechl o Survivoru týden před
odjezdem a ještě navíc od "blonďaté" sousedky. Ale letos mám pocit, že se trochu přemnožili. Nejen že hrají prd, ale navíc kroutí hlavou
nad nápovědou k imunitě a nechápou která bije... Jiní zase přijeli na dovolenou, kterou si i příjemně užívají. Trochu vzruchu bylo akorát
v kmeni chytrých hlav, kdy J'Tia "zkušeně" vyzkoušela na svých soukmenovcích všechny nováčkovské nešvary od kybicování, totální lenosti,
nulové schopnosti v soutěžích až po "zkrat" á la Brandon Hainz... No to mě poser - málem jí to prošlo... ještě že včas zasáhl Jeff a
nenápadně ty dvě nerozhodné Einsteinky popostrčil k divácky lepšímu řešení.

A jak si myslím (ne že by na tom někomu záleželo :) ), že to půjde dál? Hodně napoví rozložení sil v nových dvou kmenech. Díky spoustě
"nerozcvičených" účastníků, kteří se už budou do hry dostávat poměrně těžko, má těch několik "prvoligových" hráčů docela slušné šance.
Pravda, nové rozložení sil v brzkém promíchání některým z nich do karet příliš nehraje, ale s přihlédnutím proti komu budou hrát, je šance
že vydrží až do závěrečného sloučení poměrně slušná.

Kdo tedy asi bude hybnou silou této řady? Tak především "Tonda Vlach" - ne že bych mu fandil. Ukázalo se, že dokáže úspěšně nasadit
bulíky i ostřílené vyšetrovatelce a tudíž ošálit ostatní by měla být hračka. Jako fyzická hrozba by se měl ukázat až po sloučení, protože
[spoiler]nové promíchání kmenů mu umožní mít zřejmě většinovou alianci.[/spoiler]. Naopak takový LJ to bude mít těžké i když má stejně
jako Tonda v kapsi imunitu. Bohužel [spoiler]v novém kmeni bude mít maximálně jednu spřízněnou duši a to Jefru ze svého původního kmene.
A protože zbytek kmene bude zřejmě držet spolu, tak to nebude pro LJ a Jefru příjemné povyražení jako na Vlachovce.[/spoiler]. Jedinou
možností pro LJ je doufat, že v dalších ICH budou nový konkurenční kmen porážet.

Dalšími hráči ve hře jsou kupodivu "Chytré hlavy z NDR", kteří sice udělali na začátku chybu a zbavili se silných hráčů, čímž katasrofálně
oslabili kmen, ale naštěstí [spoiler]v novém uspořádání bude mít jejich "chytré trio" šanci s jedním jediným dalším hlasem ovládnout
nový kmen.[/spoiler] Jedinou slabinou této úvahy je, zda se jim v novém uspořádání podaří vyhrávat soutěže o imunitu a vyhnout se tak
riziku předčasného odchodu. Osobně bych to přál Tash a Spencerovi, neboť asexuální Kass ve mě nevbuzuje důvěru.

Původně jsem myslel, že do favoritů zahrnu i Sarah, ale poté co zanechala mozek na místě kde jí "Tonda" nakecal, že po ní baskeťák a
kadeřnice jdou, tak nejspíš nebude tak prohnaná a ostražitá, jak jsem původně doufal.

Na konec jsem si nechal Morgan. (Ostatní hráči tam dle mého soudu budou jen do počtu a to včetně sice šikovného ale ustrašeného Jet-Liho)
Morgan jsem po zralé úvaze zařadil do role černého koně na místo právě Sarah. Je to sice jen pár náznaků, ale možná by mohla zahrát
pár úspěšných tahů ve stylu Parvati, třebas pro začátek tím, že se v novém kmeni spojí se správnými lidmi...

No ale víc spekulovat nebudu, nebo se náhodou trefím a ... kdo chce copak vědět jako to dopadne 8)

Murphy
Persona non grata
Příspěvky: 33
Registrován: 18 bře 2014, 14:20
Nejoblíbenější série: Micronesia,HvV,Cook island
Nejoblibenější hráči: Cirie,Parvati,Penner,Ciera,Hayden
Nejméně oblíbené série: 3. 4. a 5.
Bydliště: Praha

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod Murphy » 18 bře 2014, 14:42

No,já jsem zatím s touhle serií spokojenej..pořád se něco děje, soutěže bavěj, lidi bavěj, Jeff mě nějak neirituje, kmenovky napínavý, hra je nepředvídatelná..co víc si přát.Každopádně si myslím, že se to teprve pořádně rozjede a že nás určitě nějaký hráči překvapěj, kteří se tady zatím odsuzujou.V minulý sérii se taky Hayden a Ciera ze začátku drželi zpátky a nakonec z nich byli nejlepší a nejzajímavější hráči série, který tu řadu udělali celkem slušnou…Svý největší naděje(nevím proč) vkládám do Morgan,nepříjde mi vůbec hloupá a je neskutečně sexy,asi je v životě zvyklá že jí všechno projde kvůli svýmu vzhledu ale tady jí na to s..e pes a myslím, že už jí to došlo,takže zapojí svůj mozek a tady pak může vzniknout nová Parvati...dále tu je dost zajímavejch hráčů-Kass,Spencer,Tasha,Tony,LJ,Jeremiah,Woo,Sarah.Všichni mi příjdou že chtěj hrát a že dost nad tou hrou uvažujou a chtěj to vyhrát…klidně nás můžou ještě překvapit zbylý holky.To je prostě na týhle hře tak krásný, že nikdo neví co bude dál.Těším se na další díl a věřím,že kvalita ještě poroste směrem nahoru…díl kde se kmeny promíchaj rozhodně nemůže nudit...

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod czisa » 19 bře 2014, 00:06

rhee píše:Představa flirtujícího Pennera mě fakt pobavila :D V 90. letech ve filmech nevypadal vůbec špatně, ale teď by to působilo komicky, dost zfotrovatěl :D

to jsem neviděla a neslyšela! penner má teda neskutečné charisma i ted! to chlap nemůže chápat. :fuck: :D

co se týče jtii a spencera, když vidím, jak se to tu rozjelo, se vyjádřím, vzhledem k tomu, že mám slabost i pro něj, mě ta .... vytáčela už jenom tím, že byla v záběru a děkuji kmenu brains, že zachránili spoustu mého nábytku a vybavení, protože rozhodně takové nervy jako spencer nemám! :cry:

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod rhee » 19 bře 2014, 18:18

czisa píše:to jsem neviděla a neslyšela! penner má teda neskutečné charisma i ted! to chlap nemůže chápat. :fuck: :D


Však já nikde nepsala (doufám, že koncovka dostatečně vypovídá o mém pohlaví :D), že by mu s věkem ubylo charisma. Navíc ho jako hráče zbožňuju a nejradši ze všech lidí ze Survivora bych si právě s ním zašla na pivo a pokecala. Ale když si představím víc než 50letého oplácaného Pennera, jak tam běhá za holkama, tak se chtě nechtě musím smát. Obzvlášť když zvážím trend poslední sérií - věkový průměr dejme tomu něco málo přes 20 let, takže holky v mém věku nebo trošku starší. Charisma je jedna s věcí, která mě na chlapovi zaujme nejvíc, ale i když se mi vždycky líbili starší "kluci" než jsem já, tak bych asi takovou Pennerovu pozornost neocenila. Ostatním se omlouvám za tuhle dost osobní vsuvku, ale když už řešíme ty babské věci... :D

Kdybys na tomhle fóru byla delší dobu, tak bys věděla, že jsem asi ta největší Pennerova fanynka a zastánkyně tady. Ale to nováček nemůže chápat :D (a toho fakáče si na rozdíl od tebe odpustím 8) )
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

czisa
Příspěvky: 20
Registrován: 15 bře 2014, 23:40

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod czisa » 19 bře 2014, 18:33

rhee: ježiši! já jsem četla ten minulý komentář, ale k tomu odkazu na pennera jsem se vrátila až posléze a nevím, tak nějak jsem to přiřadila k chlapovi. to se omlouvám PŘEVELICE! :oops: no když jsi to popsala takhle, ta představa opravdu působí komicky! odted si to už budu nadosmrti pamatovat, rhee- penner. :D fakáč byl samozřejmě z legrace, proto za tím je taky ta zubatá koule. :)

sorry ostatním za spam.

Uživatelský avatar
rhee
Redaktor Webu
Příspěvky: 297
Registrován: 26 srp 2013, 14:13
Nejoblíbenější série: Pearl Islands, Heroes vs Villains, Cook Islands, Palau, Philippines, Panama, Micronesia | Face Off - S05, S07, S04 | TAR - S05, S14
Nejoblibenější hráči: Penner, Boston Rob, Savage, Tom, Yul, Hatch, Fairplay, Vytas, Brian, Stephenie | Face Off - Tate, Laura, Roy, Anthony, Cig | TAR - Colin & Christie
Nejméně oblíbené série: San Juan del Sur, Marquesas, Nicaragua, One World, Redemption Island, Caramoan | TAR - S08

Re: S28 - Cagayan - EP04

Příspěvekod rhee » 19 bře 2014, 18:47

Budiž ti odpuštěno :D :beer: Nás holek tady na fóru moc není, takže tě vítám, aspoň se tu nebudu cítit tak sama :D
A ať se aspoň trochu vrátím k 28. sérii a ostatní mi neutrhnout hlavu za off topic, tak jeden gif s naší milovanou královnou všech moří...

Obrázek
Survivor - Hatch (S01, S08), Lex (S03), Brian (S05), Andrew (S07), Fairplay (S07), Boston Rob (S08, S20, S22), Ami (s09), Tom (S10, S20), Stephenie (S10, S20), Gary (S11), Terry (S12), Yul (S13), Penner (S13, S16, S25), Peih-Gee (S15), Cirie (S16), Parvati (S16, S20), Ace (S17), Randy (S17), Stephen (S18), Russell H. (S19), Marty (S21), Jim (S23), Denise (S25), Malcolm (S25, S26), Vytas (S27), Tyler (S30)

Face Off - Conor, Tate, Gage (S01), RJ, Ian, Rayce (S02), Laura, Roy, Rod, Derek, Alana (S03), Anthony, Kris, Eric F., Wayne (S04), Tate, Laura, Roy, Frank (S05), Tyler, Rashaad, Daran (S06), Cig, George, Rachael, Sasha (S07), Emily, Logan, Adam (S08) Jasmine, Jordan, Ben, Nora (S09) Rob, Anna (S10)

Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
milan
A fan of Lisa Donahue
Příspěvky: 2728
Registrován: 26 srp 2013, 09:51
Nejoblíbenější série: S: 1, 6, 7, 8, 9, 10, 13, 15, 16, 20, 22, 25 BB US: 2, 3, 6, 7, 8, 11, 12, 13, 14 BB CAN: 2
Nejoblibenější hráči: S: Boston Rob, Parvati, Malcolm, RC, Purple Kelly, Alexandra, Julie BB: Janelle, Rachel, Ian, Porsche, Ashley, Will, Lisa BB (CAN): Liza, Kenny
Nejméně oblíbené série: S: 2, 3, 4, 5, 11, 12, 14, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 26, 27, 28 BB US: 4, 9, 15, 16 BB CAN: 1, 3
Kontaktovat uživatele:

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod milan » 29 bře 2014, 13:57

VIDENÉ:
Survivor S1-S28, Big Brother S2-S4 + S6-S9 + S11-S17 (U.S.), Big Brother S1-S3 (CAN)

Nejoblibenější hráči:
S: RICH, RUDY (S1) AMBER, JEFF (S2) SILAS (S3) "BOSTON" ROB, JOHN (S4) BRIAN (S5) JENNA (S6) SANDRA, JFP, BURTON (S7) CHRIS, JULIE (S9) TOM (S10) JAMIE (S11) DANIELLE (S12) PARVATI, PENNER, YUL (S13) YAU-MAN (S14) AMANDA, TODD (S15) RANDY (S17) STEPHEN (S18) NATALIE (S19) KELLY S. (S21) GRANT (S22) JIM (S23) KAT (S24) RC, MALCOLM (S25) ALLIE (S26) HAYDEN (S27) SPENCER (S28)

BB: WILL, KRISTA, BOOGIE (S2) LISA, MARCELLAS, DANIELLE (S3) ALISON (S4) JANELLE, KAYSAR, HOWIE (S6) DICK, DANIELE (S8) JAMES (S9) JORDAN, JEFF (S11) RACHEL, BRITNEY, BRENDON (S12) PORSCHE (S13) ASHLEY, JOJO, IAN, SHANE (S14) LIZA (C S1) ELISSA (S15) RACHELLE, ANDREW, SARAH, IKA, KENNY (C S2) ZACH, DONNY, AMBER, VICTORIA (S16) NAEHA, KEVIN, WILLOW (C S3) JACKIE, JULIA, AUDREY, VANESSA, SHELLI (S17)

Zoid
Příspěvky: 11
Registrován: 03 říj 2013, 17:22
Nejoblíbenější série: S16, S20, S19
Nejoblibenější hráči: Survivor:
Brenda Lowe
J.T. Thomas
Laura Morett
Malcolm Freberg
Natalie White
Parvati Shallow
Peih-Gee Law
RC Saint-Amour
Tom Westman
Vytas Baskauskas
Nejméně oblíbené série: S11, S4, S5

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Zoid » 29 bře 2014, 16:37

Největší mínus téhle epizody bylo to, že byla celkem předvídatelná... chybělo tu to překvapení...

Dojem trošku zvedla reward challenge oddělená od immunity challenge. Výsledek: Nic úžasnýho...Brains všechno na poslední chvíli zvorali, opět se tu objevila panika J'Tii. Klasika. Ovšem na konci Reward ch. mě zase pobavila J'Tia svým výrokem "We did a good job." :?

Immunity challenge byla opravdu opravdu FAIL :D :D :D
tohle mluví za vše:
Obrázek
Ovšem to, že Brains prohráli, nebylo nic nepředvídatelnýho.

TC se povedla jen hlediska výsledku... jinak zase nuda... :/

Celkem: 42%

Oblíbenci: Lindsey, Cliff, Tasha
:cry: : J'Tia, Jeremiah

Uživatelský avatar
Pietro
A fan of Kelley Wentworth
Příspěvky: 308
Registrován: 08 zář 2013, 16:53
Nejoblíbenější série: H/V, Palau, Cagayan aj.
Nejoblibenější hráči: --> podpis
Nejméně oblíbené série: Guatemala

Re: S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod Pietro » 30 dub 2014, 21:45

Jo, jo ,jo.. Konečně došel duch rozumu u Cochranovců pokoje a konečně vykopli ten jaderný problém J-Tia... :beer:

Co jeden člověk dovede podělat, to se nevidí - vlajka v R.C. a voda v I.C.... A nejen toto... Kdyby ale vyrazili Spence, tak už pak opravdu nevím, co by musela podělat, aby jim to pak došlo. Jeffe, hlavně NEVRACET TOHOTO HRÁČE DO DALŠÍCH SÉRIÍ! - jedna Francesqua tu už byla....

Jamesovci
to chtěli prohrát, ale pokud máte za soupeře něco takovýho, jako jsou "Chytří" - tak to prostě prohrát nejde... Jdou mi po Linds (omlácené z RC) a Cliffovi. Sarah může být klidně načichlá Českem, ale mě nevoní, ale vůbec nevoní...

Já doufam, že Oglina ještě vydrží, další výbuch jako s Kourt v OW bych nerad. :-?

Krasavci alias Parvatiovci dominovali tomuto dílu - není co dodat. Ostatní sice už o HII ví, ale neví, že už jí jeden má...

Apropo, Garrett jí prý zakopal - byla by sranda, kdyby jí třeba Spence náhodou našel.


A mimojiné - máme nováčky a opět máte zatím slušnou sérii - tak proč pořád vracet lidi...
Survivor: (hrál-li víckrát, pak platí pro všechny série): Rich, Rudy, Colleen / Elisabeth / Lex, Big Tom / Paschal, Neleh, Boston Rob / Brian, Stephanie, Robb / Jenna M., Matthew, Cesternino / Michelle, Savage / Lea, Dolly / Ian, Tom, Steph, Janu, James / Gary, Danni / Courtney, Shane / Parvati, Jonathan, Flicka / Yau-Man, Melissa / Todd, Ashley / Alexis / Bob, Corinne, Randy / Erinn, Stephen / Borassi, Russell H., Laura, Natalie / Marty, Brenda, Kelly B. / Agent Phil, Ralph / Jim, Elyse / Kourtney / Malcolm, Zane / Reynold / Vytas, Ciera / Lindsey, Garrett, Tony / Keith, Kelley, Josh, Jeremy / Mike, Max, Dan, Jenn, Sierra / Jennifer, Jason, Michelle / Zeke, Figgy / Patrick, Ben, Roark / Domenick, James, Gonzalez / Christian, Mike / Wardog, Devens / Elizabeth (Mariano)

Robinsonův ostrov CZ: Barča, Nika, Bidlo, Míla / Janina
--------------------------------------------
Viděno: Survivor 01-39 (S40 běží) + trochu od ostatního.

Uživatelský avatar
sun.eagle
Příspěvky: 241
Registrován: 27 srp 2013, 10:28
Nejoblíbenější série: The Amazon, Vanautu, Panama, The Cook Islands, Micronesia, HvV, One World.
Nejoblibenější hráči: Jenna Morasca, Ami, Eliza, Yul, Ozzy, Parvati, Russel, Coach, Danielle, Chelsea Meissner.
Nejméně oblíbené série: Australie, Africa, South Pacific, RI

S28 - Cagayan - EP03

Příspěvekod sun.eagle » 15 črc 2019, 12:20

Nejvíce pobavila diskuse o původu vajíček a jak vlastně vznikají, respektive na co je kohout. Aby ráno kokrhal, to ví přece každý. Na Beauty kmen se samozřejmě nejlépe dívá a je s nima i největší sranda.
Pro mě zatím nejsympatičtější kmen Brawn se rozhodl prohrát soutěž? To jsem nikdy neuznával a hodně u mě klesli. Navíc se nechtějí zbavit nějaké přítěže, ale nejsilnějšího člena to je prostě čisté rouhání.
Kmen Brains je v totálním rozkladu, Spencer je při soutěžích tak nějak drží nad vodou a jako poděkování musí škemrat o milost při TC :angry:
Zachrání ho jestli se dočká sloučení a pak rychle zdrhnout od těch dvou pipin které pohřbily kmen.


Zpět na „S28 - Cagayan — Brawn vs. Brains vs. Beauty“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů